שלי יחימוביץ לפני הפגרה
שלי יחימוביץ לפני הפגרה
30.7.2007

היי כולם,

 

קודם כל, כנסו כנסו כנסו לאתר www.shelly.org.il והגיבו לבלוג ולכל מה שבא לכם. חשוב שיהיו כניסות, תנועה וטוקבקים.

 

אנחנו בישורת האחרונה לפני הפגרה, שבה לא נוכל לחוקק או לקדם עניינים בועדות ובמליאה ולכן עובדים במלוא הקיטור כדי להספיק. ותודה למתנדבים נדן, סנטי, יעל, אסף, טל, אלי ורוני, שעוזרים לנו לעבור את זה בשלום.

 

השבוע האחרון הוליד יבול יפה של קידומי חקיקה.

 

החוק לעידוד טוהר המידות בשרות הציבורי עבר קריאה שניה ושלישית ונכנס לספר החוקים www.shelly.org.il/wp/?p=876&cat=4 ותודה לתנועה לאיכות השלטון בכלל ולעו"ד ברק כלב בפרט על הכנת החוק.

 

החוק למניעת העסקת עברייני מין במוסדות של קטינים וחסרי ישע עבר בקריאה ראשונה www.shelly.org.il/wp/?p=89&cat=12 ותודה למועצה לשלום הילד בכלל וליצחק קדמן הנערץ בפרט.

 

אבל עיקר גאוותי דווקא על האישור בקריאה טרומית של החוק המחייב את הצבא והמשטרה לפתוח מכרזים לטקסטיל (אוהלים, מדים, אפודים, ומה לא) אך ורק לתוצרת ישראלית, למעט בחרום ולמעט כמובן אם המוצר לא קיים בארץ www.shelly.org.il/wp/?p=562&cat=4 צירפתי אלי להצעה את סטס מיסז'ניקוב (ישראל ביתנו), משה כחלון (ליכוד) ומגלי והבה (קדימה). הקואליציה הזאת ושכנוע אינטנסיבי של השרים, יחד עם סיוע מהתעשיינים, יחד עם סיוע מצד השרים שלנו בוועדה (שלום ובוז'י) הביאו לתמיכה המפתיעה של ועדת שרים לחקיקה בחוק, למרות שהוא הפוך לגמרי לרוחות המנשבות בממשלה. במליאה הצביעו 30 בעד ו-0 נגד. ביבי נכח במליאה אבל עשה לי ג'סטה כשנמנע מלהצביע נגד.

 

היום ביקרנו במוסד לחוסים "חברת נעורים" בניצוחו של משה סמיה, ראש מטה המאבק בהפרטת המוסדות לחוסים בחוג החברתי כלכלי. זה היה ביקור של שר הרווחה שאנחנו (נציגי מטה המאבק) הצטרפנו אליו על פי הזמנתו של סמיה. היה חשוב, מרגש ומאלף. רשמים בהמשך.

 

האתר www.shelly.org.il דורש מאתנו (ובעיקר מנועם ומעמית) המון עבודה. יש לנו כבר כמה "נאמני תוכן" שרשאים להיכנס לאתר, להכניס חומרים ולערוך. אבל לא יזיקו עוד. מעוניינים? כתבו לנו.

 

סופשבוע נעים שיהיה לכם

 

שלכם,

שלי

מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית