ידיעות ממשרד התקשורת

28.8.2005

 

כנס תקשורת בים המלח

 

שרת התקשורת - דליה איציק החליטה ליזום, מדי שנה, כנס תקשורת מרכזי של ישראל בים המלח, וזאת מתוך הערכתה לתושבי האזור ולפועלם לקידום ההתיישבות, התיירות, הכלכלה והחברה בישראל.

 

הכנס הוא במתכונת "כנס קיסריה", העוסק בתחום הכלכלי. הכנס ייערך במשך 3 ימים (23 עד 25 בספטמבר). בכנס יקחו חלק בכירי המשק בארץ ובעולם הן בתחום תעשיית התקשורת והן בתקשורת עצמה, כמו: חיים סבן - הבעלים החדשים של חב' בזק, ארנון מילצ'ן - מבעלי ערוץ 10, רון לאודר ועוד רבים. ראש המועצה האזורית תמר, שבתחומה יתקיים הכנס, הוזמן ע"י השרה לברך כנציג הרשות המארחת.

 

סיור מנכ"ל משרד התקשורת במועצות אזוריות מגילות ותמר

 

לאור פניות שהצטברו על שולחנה של שרת התקשורת - דליה איציק, בנושאים מתחום המשרד, במועצות האזוריות מגילות ותמר, הורתה השרה למנכ"ל המשרד - אבי בלשניקוב וליועצת השרה לענייני התיישבות - חניק מרשק להיפגש עם ראשי המועצות האזוריות: מגילות- מוצי דהמן ותמר- דב ליטבינוף.

בתם המפגש הורתה השרה למנכ"ל, להעניק עדיפות עליונה בטיפול המשרד, ולהביא לפתרון בעיות הקליטה של הטלפונים הניידים באזור, מול כל חברות הסלולר.

 

בעניין שיפור הקליטה של שידורי קול ישראל וגל"צ, הודיעו השרה והמנכ"ל כי הם יכנסו פגישה דחופה עם מפקד גל"צ - בניהו ויו"ר רשות השידור הנבחר, על-מנת לפתור את בעיית  קליטת תחנות הרדיו באזור.

 

השרה איציק הנחתה את המנכ"ל לבדוק, עפ"י כללי המינהל התקין, העברת תמיכה למועצה אזורית תמר, לתחנת הרדיו החינוכי בבה"ס האזורי, ולתקצבה בשנת 2005 בסך של כ-40 אלף ₪ ולטפל בשיפור קליטת הרדיו באזור יישובי המועצה.

 

מינוי שמוליק ריפמן

 

שרת התקשורת- דליה איציק אישרה את מינויו של שמוליק ריפמן- יו"ר ארגון המועצות האזוריות כחבר במועצת הכבלים והלוויין, כנציג השלטון המקומי, במקום זאב ביילסקי, שפרש עם מינויו ליו"ר הסוכנות היהודית.

 

 

בברכה

חניק מרשק- 236200- 0506


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית