ביקור שרת התקשורת דליה איציק במועצות האזוריות אשכול ושער הנגב ב-19.7.05

25.7.2005

 

שרת התקשורת, דליה איציק, התארחה במועצה האזורית אשכול. במפגש השתתפו גם ראש המועצה האזורית שער הנגב - אלון שוסטר ואנשי משרדם.

 

השרה שמעה סקירה מפי ראש המועצה אורי נעמתי על הצרכים של יישובי המועצה והיערכות המועצה והיישובים לקראת ההינתקות והשפעתה על תושבי המועצה.

 

השרה סיירה במרכז התקשורת העולמי שהוקם במועצה, למדה על ההתארגנות והבעיות בתחום חברות הסלולר לקראת העומס הצפוי בתקופת ההינתקות והנחתה את אנשי משרדה להיפגש בהקדם עם חברות הסלולר לעניין חובתן לפעול על פי ההנחיות של משרד התקשורת.

 

מנכ"ל המשרד - בלשניקוב ואנשי המקצוע של המשרד נשארו לפגישת עבודה עם אנשי המועצות ודנו בנושאים שבתחום אחריות המשרד, בעיקר בנושא שדרוג התשתיות בקיבוצים (כבלים, טלפונים ואינטרנט). עפ"י התקנות הבעלות של התשתיות היא של הקיבוץ ושדרוגן נעשה באמצעות קבלני חברות הנ.ס.ר והעלות היא עליו. השרה ומנכ"ל משרדה הנחו את אנשי המשרד  לבחון את מדיניות המשרד בנושא זה, בעיקר בקיבוצים שעברו שינוי והפרטות. כמו כן, מטפל המשרד בפניות בתחום הדואר.

 

לסיום נפגשה השרה בקיבוץ בארי עם חברים, הנהלות הקיבוצים ואחראים על התקשורת מהאזור לשיחה בנושאים הקשורים לתחום אחריות המשרד ובנושאים שעל סדר היום הלאומי והפוליטי.

 

בברכה - חניק מרשק

יועצת לשרה לענייני התיישבות - 050-6236200


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית