ח"כ איתן כבל משיב לשאלות בדבר הפצת מידע כוזב ע"י גורמים אנונימיים, באמצעות הדואר האלקטרוני האישי שלו
 


"הפצת שקרים אנונימית, והשימוש ללא רשות בכתובת הדואר האלקטרוני שלי כדי ליצור רושם כאילו אני השולח של המידע השקרי, הינם עבירה על החוק וחצייה מסוכנת מאוד של קווים אדומים. על כן פניתי לקצין הכנסת בבקשה שיבדוק את הנושא ויגיש תלונה במשטרה, ואכן כך נעשה.

 

הקלות הבלתי נסבלת בה נוקטים מספר יועצי פרסום ופוליטיקאים מושחתים בשיטה מפוקפקת כל כך, צריכה להדיר שינה בעיני כל מי שחרד לדמוקרטיה ולאיכות החיים הציבוריים שלנו.

 

מעשים מסוכנים כאלה באים אך ורק מיריבים פוליטיים ויועציהם, שמבינים שסיכוייהם לנצח במערכה הפוליטית הקרבה במפלגת העבודה אפסיים, ובייאושם הם לא בוחלים באמצעים הפסולים ביותר כדי לגנוב את דעת הציבור. מוגי לב כאלה יש לגרש במחי יד מהחיים הציבוריים ויומם, אכן, יגיע.

 

התגובות הנחרצות שקיבלתי מהשטח מעידות על כך שצירי ועידת מפלגת העבודה אינם טיפשים והם מבינים היטב שיד זרה מעורבת בהונאה הזו וכי ההודעות המיוחסות לי לא יצאו ממני ואינן קשורות כלל ועיקר לעמדותיי האמיתיות. ברור לנו לחלוטין כי המהלך הזה פועל כבומרנג כנגד הנוכלים.

כאזרח וכחבר מפלגה אני מתבייש באלה שנוקטים בשיטות כה פסולות ומסוכנות ומייד לאחר שאבחר לתפקיד מזכ"ל העבודה - אלחם למגר את התופעה הזו ולהקיא אותה מתוכנו.

 

ולעניין תוכן המידע השקרי המופץ בשמי ולא על דעתי, באינטרנט: כפי שכבר ציינתי פעמים רבות לאחרונה, אני לא נוקט כל עמדה גלויה בעניין המתמודדים בפריימריס לראשות העבודה ומה שאצביע בקלפי יישאר אך ורק ביני לבין בורא עולם. כמזכ"ל הנבחר של העבודה, אשרת באופן מוחלט את כל מי שייבחר לראשות המפלגה ואעמוד לצדו בנאמנות רבה, בדרך הקשה הצפויה עוד לכולנו.

 

יחד עם חברי, אני עסוק במשימה החשובה הניצבת בפנינו - לפתוח בתנופת התחדשות במפלגת העבודה, דבר שכנראה מדיר שינה מעיניהם של יריבים פוליטיים. לא אתן לאיש להסית את תשומת לבי מן העיקר. הודעתי הבוקר לפעילי המטה שלי שאנחנו ממשיכים לחייך ולעבוד קשה עד לניצחון".

 

ח"כ איתן כבלמסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית