מפלגת העבודה - הסיעה בכנסת, ישיבת סיעה מיום 10 ינואר 2005
חברות וחברים יקרים,

ישיבת הסיעה אתמול התקיימה ערב הצטרפותנו לממשלה ובאופן טבעי התנהלה בצל ההתפתחות הזו. באותו הקשר גם נידון נושא הועדות הפרלמנטריות שנציגינו יעמדו בראשן. בתחילה דווח על השתלשלות הנושא לאורך המו"מ הקואליציוני והיכן זה עומד עתה. הברירה ברגע זה היא בין ועדת העלייה והקליטה לבין ועדת החינוך. מספר חברים בסיעה התבטאו בעד ונגד ולבסוף קוימה הצבעה בשאלה זו. ההצבעה הייתה חשאית ובסופה היו התוצאות כדלקמן: בעד העדפת ועדת העלייה והקליטה הצביעו 11 חברים, בעד ועדת החינוך – 6 קולות ו-2 נמנעו.

בהמשך הישיבה, ח"כ איתן כבל נבחר ליו"ר הסיעה במקומי, מאחר ואני עוברת לשמש בתפקידי החדש - שרת התקשורת. כל חברי הסיעה בחרנו בו פה אחד ואיחלנו לו הצלחה במילוי תפקידו החדש.

וכך, חברות וחברים יקרים, נעלתי בפעם האחרונה את ישיבת הסיעה כיו"ר, אני מסיימת פרק נוסף בתפקידי בכנסת ועוברת לתחנה הבאה בחיי הפוליטיים – למשרד התקשורת. כשם שהתאמצתי עד כה לשמור על הקשר עמכם, לטפח את הקשר החשוב הזה לשכלל אותו ולהעמיק אותו, כך אוסיף ואעשה בהמשך דרכי.

אני מודה מקרב לב לכל החברות והחברים היקרים שלי, בסיעה, במרכז ובמפלגה ההולכים אתי לכל אורך הדרך, ומהם אני שואבת כל יום מחדש כוח ואמונה.

בברכה חמה,
דליה איציק,
יו"ר הסיעה