ח'כ עומר בר-לב: הרחבה בנושא היוזמה המדינית

חברות וחברים,

 

ראשית, אני מודה לאלו מכם ששלחו לי את התייחסותם ליוזמה המדינית "זה בידיים שלנו" אותה הפצתי לפני חודשיים. מאז, אני מסתובב בלא מעט מקומות, מדבר עם אנשים, שגרירים, פוליטיקאים וכל מי שנכון להקשיב וגם להשמיע, הכל על מנת לקדם את השיח ואת הנושא הקיומי הזה עבור עתידה של הציונות.

 

בהרבה מן המקומות אני נשאל "למה לא שומעים אותך יותר?" ואכן, אחד הדברים שאני מנסה הוא להשמיע יותר ויותר. מאז הפצת התכנית, הגעתי למגוון אמצעי תקשורת, פאנלים וכנסים, והשאיפה היא להמשיך וללכת לכמה שיותר ואף ליזום פעולות בנושא (אפרט על פעילויות כאלו בהמשך בעמוד הפייסבוק שלי וכמובן דרך המייל ואזמין אתכם להגיע).

 

בהקשר הזה,

ביום שישי האחרון רואיינתי על ידי דוד בן בסט בתוכנית "הנבחרים" המשודרת בהוט וברדיוס. הריאיון נסוב בתחילתו על נושא הבחירות ליו"ר המפלגה ועמדתי בעניין ולאחר מכן התמקד ביוזמה המדינית אותה הצגתי. בן בסט שאל שאלות קשות בעניין היוזמה שבוודאי גם חלקכם שואלים ואני השבתי. אני מזמין אתכם לצפות בראיון שמרחיב בנושאים אלו. למי מכם שמעוניין לצפות, אני מצרף כאן לינק לראיון. במידה ואתם מנויים לחברת הוט, ניתן גם לצפות דרך ה- VOD תחת קטגורית אקטואליה ודוקומנטרי, ולאחר מכן להיכנס לתוכנית "הנבחרים עם דוד בן בסט".

 

לצפייה בראיון לחצו כאן

 

 

כתמיד, אשמח לקבל התייחסויות ולהמשיך את הדו שיח ביננו.

שלכם,

עמר בר-לב

לעמוד הפייסבוק שלי לחצו כאן


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית