ח'כ שלי יחימוביץ': מדליית הצביעות לבית היהודי. רק אתם תכריעו את הפריימריס: העוצמה והאחריות בידיים שלכם. איך פיטורי 5000 בטבע מזניקים מניה, ופיטורי אחד מפילים אותה? על שליח פיצה בן 73, ותכירו את המנהיגות החדשות

מדליית הצביעות לבית היהודי. רק אתם תכריעו את הפריימריס: העוצמה והאחריות בידיים שלכם. איך פיטורי 5000 בטבע מזניקים מניה, ופיטורי אחד מפילים אותה? על שליח פיצה בן 73, ותכירו את המנהיגות החדשות

 

           

שלום לכם חברות וחברים,

 

צפוף בתמונה, וטוב שכך. השבוע נאלצנו, בשמחה, להצטלם מחדש - קבוצת הח"כים שנרתמה לשותפות ותמיכה בי לכהונה שניה לראשות מפלגת העבודה. זה אחרי שגם ח"כ עמר בר-לב, בעברו מפקד סיירת מטכ"ל, איש הייטק, ומייסד "אחרי" הצטרף אלי בהודעת תמיכה מנומקת ומרגשת. זו קבוצה מצויינת שאני גאה בה מאוד, והיא מהווה רוב מכריע של חברי הסיעה. הנה התמונה:

מימין לשמאל עומדים: הח"כים איציק שמולי, עמר בר-לב, אני, סתיו שפיר, נחמן שי, מיכל בירן. יושבים: הח"כים מיקי רוזנטל, משה מזרחי, אבישי ברוורמן.

 

עמר בהודעת התמיכה שלו: "... לשלי יש את התכונות המנהיגותיות, את הנחישות ואת היכולות בכדי להוביל את המפלגה כגוף אפקטיבי ובעל השפעה מכרעת. כמי שיצא לו לראות מנהיגים ברגעי משבר והכרעה, וכמי שיצא לו לעמוד לצידה של יחימוביץ' לאורך השנה האחרונה, גיליתי אצל שלי יכולת אמיתית לתפקד בקור רוח, בנחישות ובמנהיגות בסיטואציות מורכבות ולא פשוטות גם ברמה האישית וגם ברמה הלאומית, לקחת אחריות ולנוע קדימה..."  לסטטוס המלא של עמר. אתם גם מוזמנים להשתמש בתמונה המשותפת כקאבר שלכם בפייסבוק יחד עם ססמת הבחירות, הכנסו לעמוד הפייסבוק שלי וקחו את הקאבר שלו, הוא כבר בפורמט המתאים. מוזמנים גם לשתול בתמונה את התמונות שלכם או כל דמות אמיתית או מצויירת כיד הדמיון הטובה עליכם...

הכוח להכריע את הפריימריס הוא רק בידיים שלכם! חשוב לי להסביר את עוצמת ההשפעה והאחריות שאתם מחזיקים בידיים. הפריימריס ב-21 במובמבר, תלויים ויוכרעו במה שאתם תעשו בשלושת השבועות שנותרו עד אז וביום הבחירות עצמו. שיעורי התמיכה שלכם בי הם גבוהים באופן מחמם לב, ומצביעים על הובלה יציבה ועקבית של 20%, הנפרשת במלוא הבהירות בעשרות אלפי הטלפונים שעושים המתנדבים, בריכוזי הדוחו"ת של ראשי האזורים, ובמאגרי הנתונים הנצבעים בשיטתיות במטה. גם הנכונות שלכם להתנדב מעוררת התפעלות, ומספר המתנדבים עולה בטור מפתיע ככל שאנחנו מתקדמים ב"צביעה". זה הכרחי - כי ככל שאנחנו מתקרבים ליום הקובע - אנחנו צריכים יותר ויותר מתנדבים. בזה הכוח שלנו.
תמיכה מנצחת כשהיא מסתיימת בפתק בקלפי, ולא רגע אחד קודם, אסור שהעובדה שאנחנו מובילים תגרום לשאננות. אני זקוקה לכם, שתעצימו מחוייבות ופעילות באופן מיידי, תהיו דרוכים ואכפתיים, ותתנערו מאדישות. כדי שבסוף כל תומך שלנו גם יהיה בקלפי ב-21 בנובמבר. שם המשחק הוא שיעורי ההצבעה: ככל שמי שתומכים בי יצאו בהמוניהם לקלפי, כך הודאות שננצח, ובגדול, גוברת. אתם, המצביעים החופשיים והערכיים - תכריעו.
רשמו את 21 בנובמבר, קחו בו יום חופש אם אתם יכולים, ומלאו כאן טופס התנדבות. רבים מכם כבר נרשמו וקיבלו הנחיות ברורות מה לעשות, וכבר פועלים במלוא הקצב – איש על פי הזמן שעומד לרשותו. אם נרשמתם להתנדבות ולא חזרו אליכם - כתבו למייל הזה: mitnadvimshelly2013@gmail.com
אם אתם רוצים להתנדב ועוד לא נרשמתם הקליקו כאן
 ומלאו את הטופס
לתרומה כספית (חשוב!) הקליקו כאן

בהצלחה לכולנו!

 

אתמול חילקו מאות מתנדבים שלנו, יחד עם הח"כים, את עיתון הפריימריס שלנו  לתיבות הדואר של אלפי מתפקדים ב-15 ערים. גם אני השתתפתי בקבוצת חלוקה, ולפעמים אפילו דפקנו בדלת ודברנו עם מתפקדים... היה כיף. הנה התמונות: 

 

התנהלות הממשלה השבוע: סיכול ממוקד לכל התקדמות במו"מ. דברים שאמרתי הבוקר בשבת תרבות בשהם: "התנהלותה של הממשלה השבוע בכל הנוגע למהלך הכואב של שחרור אסירים מחד, וניטרולו ע"י גל בניה בהתנחלויות מצד שני - מעידה על חוסר היגיון, חוסר תום לב, וסיכול ממוקד לכל התקדמות במו"מ להשגת הסדר עם הפלסטינים.
אבל שיא שיאי הצביעות שמור לבנט ולבית היהודי. למרות שהיו חלק מהעסקה המפוקפקת, ומראש סוכם אתם כי תהיה בניה תמורת שחרור אסירים, הם משמיעים את קולו של הקוזאק הנגזל ויוצאים להפגין נגד הממשלה שהם עצמם חברים בה, ונגד ההחלטה שהם עצמם היו שותפים לה. זהו שיא הציניות. סמן דרך ברור בשבילנו לשקול מחדש כניסה לקואליציה: כאשר הבית היהודי יפרוש ממנה בגלל הסדר מדיני היוצא באמת לדרך. עד אז נמשיך להנהיג את האופוזיציה ולא נאפשר לחזור על השגיאה הפוליטית והערכית המרה שעשתה מפלגת העבודה בעבר, כאשר זחלה לממשלת נתניהו ושימשה עלה תאנה לקיפאון מדיני." הנה 
הפוסט המלא ותקשורת על הדברים, הנה עוד תקשורת על הנושאים האלה במהלך השבוע, וגם ראיונות אצל יעל דן בגל"צ, ואצל אריה גולן במשדר הבוקר של קול ישראל.

 

טבע. תראו איך פיטורי 5000 איש בעולם מתקבלים בתשואות ובעליות שערים של מניית טבע, ופיטורי אדם אחד, ג'רמי לוין, מפילים שערים. זה נראה לכם שפוי? זה נראה לכם אמיתי? ככה זה כשחברה שפעם נבנתה על המצאה אמיתית ועל תעשייה אמיתית, הופכת לגוף שמתעסק בפיננסים, והעובדים בו הם עוד מכשיר שאפשר לקנות ולמכור. לפני שבועיים מנענו פיטורי 800 עובדים מטבע, בשילוב כוחות עם הציבור וההסתדרות. אבל בטבע-טק ברמת חובב 1100 עובדים נאבקים על היכולת שלהם להחזיק את הראש מעל המים. רובם מרוויחים 6000 ש"ח. הדבר מקבל משנה תוקף שקוראים את דבריו של יו"ר טבע פיליפ פרוסט שמתלונן על כך שהוא עובד כמעט בהתנדבות,  שעה שרק הוצאות הדלק על מטוסו הפרטי הן 700 אלף דולאר, סכום שהרבה משפחות בטבע-טק יכלו להתפרנס ממנו בכבוד. נמשיך להאבק בשבילם. הנה כתבה בדמרקר, ראיון אצל נחמה דואק ברדיו תל אביב, ותקשורת מהיום - כלכליסט וגם גלובס.

 

פגשתי שליח פיצה בן 73. את השדולה לפנסיה הוגנת הקימו חברי הכנסת מיכל בירן ועמר בר-לב. השבוע התכנסה השדולה לכנס חשוב, ומעמיק שמחפש פתרונות. הנה מקצת הדברים שאמרתי שם: "אם יש משהו שבאופן ודאי משותף לכולנו, הוא שאו שנהיה זקנים, או שאנחנו כבר זקנים. הזקנה היא פרק ארוך ומשמעותי בחיינו כיוון שהיא מתארכת. האם זה יהיה פרק תורם, מאושר, מספק בחיינו - או פרק אומלל מבייש ומייאש - התשובה לזה טמונה במידה מאוד רבה בחיסכון הפנסיוני שלנו...בזמן אחרון יצא לי לדבר עם לא מעט אנשים מבוגרים שעובדים כמאבטחים כדי להשלים הכנסה. היו אצלי בבית חברה צעירים שהזמינו פיצה. הגיע שליח פיצה בן 73. זו הייתה תחושה של בושה, תחושה לא נעימה.. בקרוב אנשים בני 70 יעבדו במקדונלדס וינקו חלונות, ומעמד הביניים יהפוך למעמד ימי הביניים בגיל הפרישה... "הנה הפוסט המלא ותקשורת, ואפרופו ותיקים ותורמים, אידיאולוגית ופוליטית - הנה תמונה מפגישת עבודה לקראת הפריימריס שלי עם ראשי מטות הגמלאים מכל הארץ שנרתמו לפעילות מדהימה לטובת הבחירה שלי מחדש. לידי בתמונה ראש המטה ח"כ נחמן שי ומזכיר מזכירי הסניפים אלי אורן.

ענבל, אור, מאיה ושירן - עוד תשמעו עליהן. דור שלם של נשים מנהיגות צומח כאן בטבעיות. ברכות ובהצלחה לארבע מנהיגות שנבחרו, הנה הן, ועוד תשמעו עליהן:

שירן מאיר, 24, נבחרה ליו"ר תא הסטודנטים של העבודה באונ' בן גוריון. גרה בשכונה ב' בבאר שבע, סטודנטית שנה ג לתואר ראשון בפוליטיקה ממשל וניהול. 


מאיה נורי, 25, נבחרה למזכירת תא הסטודנטים שלנו בבן גוריון, סטודנטית שנה ב' לפוליטיקה וממשל ופסיכולוגיה, גרה גם היא בשכונה ב' בבאר שבע.


ענבל שלקס, 25, נבחרה ליו"ר תא אופק שלנו באונ' חיפה, לומדת לתואר ראשון במשפטים ותואר שני ביחסים בינלאומיים, בוגרת הנוער העובד והלומד.


אור זמיר, 26, נבחרה למזכ"לית תא אופק בחיפה, חיה בשכונת הדר כחלק מקהילת צעירים שיתופית. סטודנטית לתואר ראשון במדעי המדינה וסוציולוגיה-אנתרפולוגיה.
בהצלחה!

 

צילו של העולם. ולסיום, קראתי וממליצה גם לכם לקרוא את הספר "צל עולם" של ניר ברעם. זה קידוח אל תוך הקרביים של ההון-שלטון בישראל ובזירות מקבילות בעולם, איך יוצרים מציאות מדומה בקמפיינים עתירי הון, איך עלולה להיראות המחאה הבאה, ואיך תאוות בצע שלא יודעת רסן ושאיש לא מנסה לשים לה גבולות מביאה ל... את זה כבר תקראו בספר. זה התיעוד הכי מדויק, חכם ומעניין שנכתב עד עכשיו - של התהליכים הכלכליים, החברתיים, המוסריים והתרבותיים שמטלטלים את העולם שלנו טלטלה עזה. לפוסט המלא שלי על הספר.

 

שבוע טוב שיהיה לכולנו,

והנה שוב הלינק להתנדבות, הלינק לתרומה, ושריינו את 21 בנובמבר - יום הפריימריס!

 

שלכם,

שלי


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית