ח'כ שלי יחימוביץ': עיתון שלנו במהדורה מיוחדת! תרומות לקמפיין – לא להתבייש... בנט ולפיד מתחרים מי יותר נתניהו מביבי, מה זה לחרוש את התלם הארוך, והפרחים - לפלוג

27.10.2013

 

עיתון שלנו במהדורה מיוחדת! תרומות לקמפיין - לא להתבייש... בנט ולפיד מתחרים מי יותר נתניהו מביבי, מה זה לחרוש את התלם הארוך, והפרחים - לפלוג

            

שלום לכם חברות וחברים,

 

מהדורה מיוחדת! יש לנו עיתון מיוחד רק בשבילכם...  לקראת הפריימריס ב-21 בנובמבר, שיהיה לכם מה לחלק ולקרוא. הכנסו לכאן, ללינק של העיתון הדיגיטלי  או הקליקו על העמוד הראשי כאן ודפדפו:

מבקשת שתפיצו את העיתון כמה שיותר, בקרב חברי מפלגה, אבל לא רק... אפשר ורצוי, בנוסף, להכנס לסטטוס בפייסבוק, לתת לייק ולשתף. תודה מיוחדת להוגים, העורכים והמבצעים ח"כ מיקי רוזנטל ועמית בן צור. ויש גם מהדורה מודפסת, שאותה נחלק ביום ששי (עוד שבוע) בתיבות הדואר של חברי המפלגה. מי שרוצה להשתתף במבצע החלוקה (או להתנדב בדרך אחרת) מוזמנ/ת לכתוב פרטים מלאים במייל הזה: mitnadvimshelly2013@gmail.com

 

זקוקה לכם ולתרומה שלכם! פרטים על התרומות לקמפיין: המטה שלנו  חזק במתנדבים, חזק בתומכים, ברוח, באמונה, באנרגיה, בכישרון, ביצירתיות ובאירגון - אבל חלש בכסף, ותלוי בעיקר בתרומות קטנות ובינוניות מכם. עד עכשיו גייסנו לקמפיין 220,000 שקלים (שזה יפה מאוד, אבל מעט מאוד במונחי קמפיין והוצאותיו). 450 מכם תרמו את הסכום הזה, ותודה! ההחלטה לא לסגור את גיוס הכספים במספר מועט של תרומות של בעלי הון - היא עקרונית. "להיות חייבת" להרבה אנשים, רגילים,  ולא לקומץ עשירים מאוד. גם את התורמים העשירים מאוד (כן, יש כאלה שמאמינים בדרך שלנו!) אנחנו מגבילים בגובה התרומה ל-10,000 שקלים. אז כל מי שמאמין בדרך - מוזמן לעזור ולתרום! גייסו מההורים או מחברים, ואל תתביישו. כי פוליטיקאים אחרים לא מתביישים לגייס תרומות ענק מיחידים - ולנו יש סיבה לגאווה בכך שמדובר במאמץ משותף. הקליקו על הטופס ותרמו:

הכרכרה של נפתלי בנט. סקר מרתק של מינה צמח לערוץ הכנסת קובע ש"הציבור", שזה אתם, לא קונה את מיצגי האימה ("אם לא תתנו את כל מה שיש לכם לעשירים ביותר הם יברחו") של לפיד ובנט ומורם הרוחני נתניהו. השניים האלה מעניקים לנו סדרת הופעות על כלכלה שגורמות לכל אדם בר דעת להתגרד באי נוחות נוכח השטחיות, היהירות, הסגידה חסרת המעצורים לממון, והזלזול שהם מפגינים כלפי כל מה שהוא של המדינה ובאחריותה. אוהבים נורא את ארץ ישראל, אבל בזים מאוד למדינת ישראל. לפעמים לפיד ובנט נראים כאילו הם מתחרים באופן מגושם משהו מי יהיה עוד יותר נתניהו מנתניהו. את "האיש השמן" ו"האיש הרזה" של נתניהו החליף משל הכרכרה המופרך של בנט, תוכלו לקרוא על המשל וגם על תוצאות הסקר בפוסט הזה. כך ענה הציבור על שתיים מהשאלות:

וגם הפרשן הכלכלי עודד שחר, השיב לאחד מנאומיו של בנט השבוע אצל קרן נויבך ב"סדר יום", וגם פירגן: "אנחנו חייבים לשלי יחימוביץ' את העובדה שהג'ונגל הכלכלי לא חיסל כל חלקה טובה" לדברים המלאים ולהקלטה.

 

בתחילת השבוע הזה מונתה קרנית פלוג לנגידת בנק ישראל. דרך פתלתלה ומלאת מבוכות עשו נתניהו ולפיד עד שנעשה הדבר הנכון. "מסירה את כובעי בפני נתניהו על המינוי של קרנית פלוג לנגידת בנק ישראל", זו היתה התגובה שלי ואני מתכוונת אליה באמת. ד"ר פלוג היא המועמדת המנוסה, המוכשרת והמתאימה ביותר לתפקיד, גם אם איני מסכימה עם כל עמדותיה.
תהליך המינוי, והחיפוש אחרי גברים-כוכבים שנפלו באופן מביך בזה אחר זה היה לקוי ונלעג. לפני חודשיים כבר הצעתי לנתניהו ולפיד ללכת אליה הביתה עם זר פרחים, לבקש סליחה ולהתחנן שתסכים להיות הנגידה. אבל דווקא בגלל כל השגיאות שהיו מאז,  היה דרוש אומץ לב מצד נתניהו לחזור בו מטעויותיו ולתקן אותן. זו הפעם הראשונה בישראל שאישה ממונה לתפקיד. מה שגם מאיר אותנו באור נאור בקיהיליה הבין-לאומית, וגם עוד צעד במסענו, הנשים, לשוויון מלא. בצלחה לד"ר פלוג! הנה הרבה תקשורת, וגם ראיון
לאריה גולן ביומן הבוקר בקול ישראל, ולספי עובדיה בגלי צה"ל.

 

מורידים את מחירי הגז ושוברים את מונופול תשובה-נובל אנארג'י. בג"צ דחה את העתירה שלנו בנושא הגז – ברוב של חמישה מול שני שופטי בג"צ (בדעת המיעוט: שופטי העליון רובינשטיין וג'ובראן). אני כמובן מקבלת ומכבדת את הכרעת בג"צ. כמובן שנמשיך במאבק אפקטיבי  למען הציבור הרחב בישראל בכל האמצעים הציבוריים והפרלמנטריים העומדים לרשותנו. זה קרב קשה ומורכב מול אינטרסים של הון עצום. שני היעדים הכי חשובים כרגע: הורדה משמעותית של מחירי הגז המופקרים שמשלמת התעשייה לחברות הגז (וזה כמובן מתגלגל אלינו), ופירוק המונופול של תשובה ונובל אנרג'י. הנה לינק לסטטוס עם עוד פרטים, ודרכו גם תוכלו לחזק את הארגונים שמובילים את המאבק, ולהיות שותפים בו. הנה גם תקשורת, כולל ראיונות לרדיו, וגם תמונה מהדיון בבג"צ:

והנה גם ראיון על החלטת בג"צ במהדורת הערב של ערוץ הכנסת אצל עידו פוס:

מבול של חוקים נגד הדמוקרטיה ונגד בית המשפט העליון נחת עלינו השבוע, נישא בידי יריב לוין מהליכוד ואיילת שקד מהבית היהודי. מטרת החוקים האלה היא אחת: ליצור מצב שבו שופטי העליון פוחדים מפוליטיקאים ומנסים לרצות אותם, במקום לייצג את העם ואת זכויות המיעוט. אנחנו עדים לחבירה מתהדקת בין  הימין הקיצוני בליכוד ובין הבית היהודי – לא רק לטרפוד כל מהלך מדיני אלא גם לרמיסת הדמוקרטיה. לא ניתן לחוקים האלה לעבור. עוד פרטים בפוסט בבלוג, בתקשורת, וגם בדברים שאמרתי בישיבת הסיעה שלנו השבוע.

 

קיבוצניקים, תודה על התמיכה הגורפת בשטח! אותה חיזק השבוע מזכ"ל התנועה הקיבוצית ויו"ר מחוז הקיבוצים במפלגת העבודה, איתן ברושי, כשהודיע שהוא תומך בי. כך אמר ברושי: "הגיעה העת לתת ליו"ר מפלגה להמשיך ולהוביל תהליכי עומק והתחדשות של ערכי תנועת העבודה ללא הצורך להביט כל העת מעבר לכתף... יחימוביץ' היא המנהיגה המתאימה ביותר לעמוד בראש מפלגת העבודה..." הדברים המלאים של איתן כאן. ועוד קיבוצניק שאני מעריכה מאוד מאוד הוא יריב בן אהרון מראש הנקרה, שכתב עלי מאמר ב"ידיעות הקיבוץ" וריגש אותי מאוד. הנה לינק למאמר, של בן אהרון, וככה הוא נראה:

אם אתם מעוניינים לעזור לנו במטה הקיבוצים שלנו בפריימריז אתם מוזמנים לכתוב לנדב מנור מעין השופט, שהוא רכז המתנדבים שלנו במחוז הקיבוצים: nadav.mb@gmail.com

   

ברכות ל-25 ראשי ערים וישובים שלנו, חברי מפלגת העבודה ואלה שהתמודדו בתמיכתנו! ראשי ערים מכהנים ששבו וקבלו את אמון הציבור וכאלה שעשו מהפך ונבחרו לראשונה! ברכות גם לרשימות שלנו שעשו תוצאות יפות בלא מעט מקומות, ותודה גדולה לכל מי שהקדיש את עצמו למערכה המקומית החשובה הזאת. עוד פרטים באתר המפלגה, זה אלבום תמונות של סיורי יום הבחירות, וכאן עם סימון אלפסי ראש עיריית יוקנעם המופלא והאגדי, שהפך את עירו מעיירת פיתוח הנאבקת על חייה לעיר משגשגת ומצטיינת. סימון נבחר ברוב של 75%, לכהונה חמישית:

וכאן ראיון ב"ערב חדש" על הבחירות המקומיות:

600 הצעות לסיסמאות שלחתם לי לפני חודש, כשבקשתי מכם להיות יצירתיים ולמצוא לי סיסמה לקמפיין הפריימריס. את "האמת שלי" שגם נבחרה בסוף, הציעו 60 מכם! והיו גם "למען האמת שלי", ו"כי אמיתית היא", ועוד מאות, הנה כאן למעוניינים כל הרשימה. זה היה מחמם לב ואני מודה לכולכם!

 

שבוע טוב שיהיה לנו,

שלכם,

שלי


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית