ח'כ אראל מרגלית: מעשה בחמשה 'ארגזים'

  הצטרפו אלי בפייסבוק

1.10.2013

שלום,

 

מעשה בחמשה "ארגזים"

 

בסוף השבוע נחשפו המספרים. תחת הנהגתה של יחימוביץ' מפלגת העבודה נכנסה למשבר עמוק ומספר המתפקדים במפלגה ירד מתחת לקו האדום התחתון. אנחנו מדברים על ירידה במספר מתפקדי המפלגה מ-66 אלף ל-55 אלף, ירידה של כ-11 אלף מתפקדים בשנתיים! המשמעות היא שבבחירות לראשות המפלגה (65% הצבעה) רק כ-36 אלף מצביעים יקבעו מי יעמוד בראשה. זה חמור, אפילו חמור מאוד.

 

אנשי יחימוביץ' אומרים שזהו תהליך טוב שמנקה את המפלגה ״ממתפקדי ארגזים״ ומשאיר רק מתפקדים ״אידיאולוגים״. הטענה הזו מעידה על חוסר הבנה של גודל הבעיה וחוסר נכונות להתמודד איתה.

 

המפקד בקיבוצים ובמושבים ירד פלאים - אז עכשיו קוראים להתיישבות העובדת מפקד ארגזים?! המפקד בדרום ובצפון נפגע מאוד. אז עכשיו אנשי הנגב והגליל נחשבים למתפקדי ארגזים! בבחירות האחרונות לראשות המפלגה התפקדו כשליש מהמתפקדים של יחימוביץ' בשבוע האחרון לפני סגירת הספר. האם מתפקדים אלו שהצטרפו ברגע האחרון ושנתנו ליחימוביץ' את המפתח לחדר היו"ר יותר או פחות אידיאולוגים ממתפקדים אחרים שהיו ופעלו במפלגה שנים?!

 

מפלגת העבודה חייבת הנהגה חדשה שתשנה את השיח ותקרא לקבוצות שונות לחזור הביתה, להתפקד למפלגה, ולהחזיר אותה להיות מפלגה גדולה שמאחדת ולא מפלגת.

 

אם ברצונך בהנהגה חדשה, אם ברצונך להיות חלק מהשינוי והתחדשות במפלגה זה הזמן ללחוץ כאן ולהתפקד!

 

 

אנחנו קוראים לקיבוצים ולמושבים, לתושבי הגליל וחיפה, למגזר הערבי, לצעירים הדרוזים, ליזמים ולתושבים ותיקים, לחזור הביתה למפלגה, להצטרף אלינו בכדי שנמשיך לעבוד יחד מהכנסת ולדאוג שהפרוייקטים וההשקעות בחינוך, בתעשייה, בעסקים ובתרבות יגיעו לכל פינה בישראל.

 

מפלגת העבודה היא אחרת. גדולה, יצירתית, מפלגה שמושיטה יד כלכלית וחברתית לאזרח הישראלי מצד אחד ויד שנייה לתהליך מדיני אמיתי, פרגמטי, מתוך כוח ולא מתוך פחד.

 

לכל אותם קבוצות אנחנו קוראים - חזרו הביתה - איתכם מפלגת העבודה תציב אלטרנטיבה אמיתית לנתניהו-בנט-לפיד. איתכם מפלגת העבודה תגבש את העוצמה ואת הדרך שתחזיר אותה להנהגת המדינה.

 

יאלה לעבודה,

אראל

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית