ח'כ אראל מרגלית: אני צריך את עזרתך!

  הצטרפו אלי בפייסבוק

 

שלום,

 

אני רוצה לבקש ממך עזרה. בתקופה הקרובה יקרו כמה וכמה דברים שאי אפשר לעשות אותם לבד. אני פונה אליך כדי שנעשה יחד.

 

ביום, יום רוב העבודה בכנסת, בתחום הפוליטי ובתקשורת מתבצעת על ידי הצוות המסור שלי. אבל על מנת שהיוזמות שלנו יצליחו ויעברו את מבחן השטח אני מבקש עזרה נוספת, גם ממך.

 

במה? שלושה נושאים עיקריים עומדים, כרגע, על הפרק:

א.      שינוי דרמטי בעלויות ובגישה לאשראי של עסקים קטנים במדינת ישראל במסגרת השדולה לעסקים קטנים בראשה אני עומד בכנסת

ב.      חיזוק האזרחים הוותיקים ומתן זכות להמשיך את עבודתם לאחר גיל הפרישה במסגרת חוק מהפכני אותו אני מוביל יחד עם עמותת ״והדרת״

ג.       מאבק על צביון ועתיד מפלגת העבודה

 

לא צריך להיות סטודנט חופשי על מנת לסייע, גם שעה, שעתיים בשבוע יעזרו מאוד. בנוסף אפשר להצטרף ליוזמות הללו ולסייע לקידומן גם בבית, ביישוב שלכם, ברשת ובעצם בכל ומכל מקום, כך שכל שעה יכולה באמת לעזור.

 

אז בקשה ראשונה, והיא תקפה לכל החברים שנתנו לייק לעמוד שלי בפייסבוק, היא להיכנס עכשיו לעמוד שלי ב https://www.facebook.com/erelmargalit ולפתוח את הגדרת ההתראות כמו שמוסבר בתמונות המסך המצורפות (בגרסה עברית ואנגלית). זאת דקה אחת של השקעה וזה יעזור לנו מאוד לתקשר איתך ועם הציבור הרחב.

 

הסבר לפייסבוק בעברית - יש להניח את הסמן על כפתור אהבתי (לא! ללחוץ עליו), לאחר מספר שניות תקפוץ תיבת אפשרויות. יש להציב את הסמן על האפשרות "קבל התראות" ולהקליק. זהו אנחנו מחוברים.

 

הסבר לפייסבוק באנגלית  - יש להניח את הסמן על כפתור Liked (לא! ללחוץ עליו), לאחר מספר שניות תקפוץ תיבת אפשרויות.  יש להציב את הסמן על האפשרות "Get Notifications" ולהקליק. זהו אנחנו מחוברים.

 

מה עוד אפשר לעשות?

·         אפשר לעזור בכנסת לצוות הפרלמנטארי שלנו

·         אפשר להתנדב כשגריר ברשת בייצוג הנושאים אותם אנחנו מובילים

·         עזרה בטלפונים

·         אפשר לעזור בגיוס מתפקדים ומתנדבים בישוב שלכם ובכלל

·         ויש גם המון עבודת שטח ומטה כללית שניתן לעזור בה  

 

החדשות הטובות הן שהרשת מאפשרת לנו היום לתקשר בפשטות וכל מה שצריך לעשות על מנת לסייע לנו זה לשלוח מייל עם כותרת "רוצה להתנדב" הסבר, ופרטי התקשרות  ל erel@erel.org.il  או להצטרף לקבוצת השגרירים שלנו בפייסבוק שאותה ניתן למצוא ב: https://www.facebook.com/groups/1398527287030026  

 

לבסוף אני רוצה להגיד תודה מראש למי שיסייע וגם למי שלא,

 

שבת שלום,

שלך,
אראל.

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית