ח'כ שלי יחימוביץ': כל מה שצריך לעשות כדי לנצח את נתניהו

13.1.2013

כל מה שצריך לעשות כדי לנצח את נתניהו

 

שלום לכולכם,

 

המייל הזה הוא קריאה לפעולה והוא יהיה שונה מהרגיל. אבקש בו להתגייס בכל הכוח וגם אראה בדיוק איך ואיפה, אסביר איך נוכל לנצח בבחירות, על המוני הדברים שעשינו השבוע נדלג לטובת ההתרכזות במה עושים כדי לנצח, ובסוף המייל תוכלו לראות במרוכז תמונות מהאירועים ומפעילות השטח הנהדרת שעשינו יחד השבוע.

 

אז נתחיל במה שאתם יכולים לעשות כאן ועכשיו:

 

לתלות שלט שלנו מהמרפסת, מהגג או על גדר הבית - זה יותר חשוב ממה שאתם מעלים על דעתכם. זה כמו שילוט חוצות חינם, גורם לכל אחד ברחוב להבין שאנחנו חזקים, ומלהיב תומכים. רוצים שיתלו לכם פלריג? כתבו למייל הזה: shlatim.mirpasot@gmail.com וציינו שם כתובת וטלפון.

 

למתג את הרכב שלכם. לא להיבהל - אלה רק צלונים לחלונות או דגל או שניהם, שתוכלו להסיר בקלות ביום שאחרי הבחירות. רכב שנוסע עם מיתוג שלנו מוסיף אנרגיות מדהימות והמון אנשים רואים אותו. מוכנים למתג את הרכב? כתבו לאותו מייל: shlatim.mirpasot@gmail.com וציינו שם כתובת וטלפון.

 

אנחנו זקוקים לכם לעוד המון דברים חשובים: טלפונים מהמטה בת"א או במטות היישוביים ליד הבית שלכם, צבע ביום הבחירות, פעילות שטח של חלוקת העיתון שלנו "מחר בבוקר" ושל פליירים, פעילות דלת לדלת (אנחנו דופקים בדלת של עשרות אלפי דירות ומשוחחים עם אנשים - התוצאות מצוינות!), שיחות שכנוע ופעילות ברשת. מה מכל זה ועוד אתם רוצים לעשות? היכנסו לאפליקציית המתנדבים שלנו וסמנו.

 

רשת "שלי +" - הסעיף הבא מיועד למתנדבים שממש מעורים בפייסבוק, ורוצים לעזור לנו לשטוף את הרשת במסרים ובנוכחות שלנו. שלי+ היא רשת חברתית שמאפשרת לנו לחזק את הפצת הרעיונות שלנו דרך פייסבוק. קודם אנא קראו הסבר, כדי שתבינו איך זה עובד, ומראש אני מתנצלת על הראשוניות, זה כלי שהמתנדבים שלנו פתחו רק עכשיו ואנחנו רוצים להפעיל אותו בענק ותוך תנועה. אחרי שתכנסו ללינק הזה, פעלו כך: הקליקו  בצד שמאל למעלה. אחרי החיבור, תוכלו לראות את כל התכנים שהפצנו בימים האחרונים (סרטונים, תמונות ורעיונות). לחיצה על   באמצע המסך תשתף את התוכן על הקיר שלכם ותפיץ אותו הלאה. הכי חשוב ומועיל - להזמין חברים נוספים שלכם להצטרף לשלי+ באמצעות לחיצה על   (אפשר להזמין עד 50 חברים כל פעם). מדי פעם נפיץ באמצעות שלי+ סרטונים, תמונות ורעיונות שתוכלו לשתף על הקיר שלכם.

 

פוגשים מתלבטים או מתלבטים בעצמכם? קודם כל שלחו לחברים את המייל הזה, ואתם מוזמנים גם להיכנס למתלבטים? ולהצטייד בחומרי שכנוע ובתשובות על שאלות.

 

בואו לאירוע השיא של הקמפיין להחלפת השלטון! יום חמישי 17.1.2013 בגני התערוכה בתל אביב, באולם מקסידום הצמוד לרכבת האוניברסיטה בשעה 18:30. הסעות יצאו מכל חלקי הארץ. צריך להירשם מראש בקישור הזה. לפרטים נוספים באירוע הפייסבוק המצורף בקישור. לפרטים טלפוניים 03-7715908/9.

 

והנה ההזמנה:

 

למעלה - הסקר של מינה צמח לידיעות אתמול, הוא נעשה על מדגם גדול של אלף איש: תסתכלו עליו, ותראו שאפשר להחליף את ביבי, ושזה תלוי בכם.

הליכוד נטו (בלי ליברמן) שווה 21 מנדטים. זה הכל. בדקנו את זה. ביבי חלש, לא פופולארי, רבים לא יצביעו בשבילו.

אם העבודה בראשותי תקבל 25 מנדטים נוכל להרכיב ממשלה שתשים קץ לשלטון נתניהו.

קץ להרחבת הפערים, לריסוק מעמד הביניים, לפירוק המדינה, להקצנה, לפגיעה בדמוקרטיה ובשלטון החוק.

זה אפשרי. מה אנחנו צריכים לעשות כדי שזה יקרה?

·         ללכת להצביע ולדאוג שחברים ומשפחה יעשו כמוכם (ביו"ש ובישובים חרדיים יש הצבעה של קרוב למאה אחוז. בציבור כללי שאינו יו"ש או חרדים, ששם עיקר התמיכה בנו - פחות מ-60%!)

·         לא לבזבז את הקול על מפלגות שלא יעברו את אחוז החסימה.

·         לא להצביע עבור מפלגות אופנה שהיום הן בטרנד ומחר יתפוגגו - להפוך את ההצבעה שלכם למשפיעה באמת שזה אומר:

·         לחזק את הכוח היחיד מול נתניהו, לשים בקלפי פתק א.מ.ת - העבודה בראשותי, עם נבחרת מדהימה ורעננה. אנחנו המפלגה היחידה שרוצה ויכולה להחליף את נתניהו. אנחנו היחידים שהודענו: או שנרכיב את הממשלה, או שננהיג אופוזיציה לוחמנית שתעצור את נתניהו בכל צומת.

 

משהו חדש מתחיל, וזה לא בנט. ציונות דתית בעבודה. "נפתלי בנט אמנם סוחף חילונים פנימה, אך במקביל מתרחשת תנועה של דתיים החוצה, אל העבודה". מאמר מרתק בוואלה של חנה פנחסי, דוקטורנטית שומרת מצוות מאוניברסיטת בר אילן: "אולי נראה לכם שבנט כובש את כולם, ודאי את הציבור הדתי, אך זה ממש לא מדויק. מבט מבפנים מראה אחרת. לאחרונה אמא שלי אמרה במפתיע: הייתי מצביעה לשלי יחימוביץ'... השטח - יודעת שלי יחימוביץ' - בשל לפתיחת השורות... גם הפוליטיקה מרגישה משהו, אבל היא משתנה לאט מדי... בתוך התלבטות טריוויאלית בין הליכוד לבית יהודי מישהו אומר: אני חושב להצביע עבודה. הפלא הוא שהוא לא מתבייש, והמפתיע הוא שהתגובה איננה מבטים עוינים או חוסר הבנה, או משהו שקשור בבגידה. בשבת האחרונה הייתה שם אפילו בוגרת אולפנה שאמא שלה לחשה לי אחר כך שאלה הבחירות הראשונות שלה, והיא, האמא, ממש לא מבינה למה, אבל הילדה כנראה תצביע עבודה... אולי יש הרגשה שהגיע הזמן להביט לאחור ולבדוק אם בברית ההיסטורית ההיא, בין המפד"ל של בורג האב ומפא"י, הייתה שותפות סמויה של ערכים שלא מומשו דיים. מה שהיה שם הוא סולידריות ששורשיה ציונות עמוקה... אולי בכל זאת, משהו חדש מתחיל"

 

מי שלא צפה בי ב"מצב האומה" מקבלת אסמס מציפי לבני ועוד שלל שטויות מהנות, מוזמן לעשות את זה עכשיו:

 

 

ציפי לבני שגתה כשדחתה את ההצעה שלי אליה לחבור אלי כמספר שתיים משוריינת ולהיות שרת חוץ ומ"מ רה"מ אם נרכיב ממשלה. במשך יותר מחצי שנה באתי אליה הביתה שוב ושוב, בדיסקרטיות, ברצינות, בכבוד - וניסיתי לשכנע אותה שזה הצעד הנכון ביותר שייצר כוח אדיר מול נתניהו. זה היה לפני שהכל התלכלך בפוליטיקה לשם פוליטיקה, בהקמת "התנועה" שאינה אלא מיזם רגעי, ובספינים טלוויזיוניים שבאו בכל מקרה אחרי שכבר היה מאוחר. לבני נחלשת, שלא לומר מתרסקת. לפיד ולבני מוכנים לשבת בממשלת נתניהו ולשמש לו עלי תאנה. כך לא מציבים אלטרנטיבה שלטונית. אל תצביעו ללפיד וללבני, לא רק משום שצריך לרכז כוחות במפלגה הגדולה והלוחמנית באמת, שזה אנחנו, אלא פשוט משום ששניהם קפיטליסטים מוחלטים, ואין להם שום זיקה לסדר היום הסוציאל דמוקרטי שלנו. למתעניינים - הנה המון המון תקשורת על פרשת הפגישה המשולשת, לפני ואחרי.

 

עוד קצת ראיונות מהשבוע: לגולן יוכפז בגל"צ, "כל עוד נתניהו ראש הממשלה דבר לא ישתנה, מדינת ישראל לא תשנה כיוון, מעמד הביניים ימשיך להישחק, העניים יהיו עניים יותר, הקיצונים והמושחתים יתנו את הטון והבידוד המדיני יגבר. אני לא פוסלת את נתניהו באופן אישי. אני כבר הודעתי חד משמעית, ואני מצפה מכל מפלגות המרכז לעשות כמוני, שבממשלת נתניהו לא יושבים שכן אם לא נאמר זאת הציבור יחשוב שמי שאינו אומר זאת מפלרטט עם נתניהו. אני לא מפלרטטת. אני או אנהיג את האופוזיציה או אחליף את נתניהו."

 

לתוכנית הבוקר אתמול בערוץ 10, נתניהו נחלש מאוד. הציבור לא שכח מה הוא עולל לו בקדנציה שלו:

 

 

מאמצע השבוע - לאודי סגל ודנה וויס בערוץ 2 על הפגישה המשולשת, על הפנטזיה המופרכת של "להיכנס יחד לממשלת נתניהו", דו"ח הרפז ועוד ועוד

 

 

בכל זאת אגניב שלושה עניינים חשובים שאינם קשורים לבחירות, שניים מקוממים וטעונים תיקון ושינוי, ואחד משמח:

 

מקומם דנקנר. עסקת בעלי העניין שבה נוחי דנקנר מוכר לעצמו חברה של עצמו. קראו על התרגיל הזה ועל הטיפול שלנו בו כאן.

 

מקומם ביבי. הבטחת נתניהו שיוזיל את מחירי המים בגלל הגשמים! או בורות מוחלטת או הבטחת בחירות שקרית. כששמעתי אותו התחלתי לחשוד שחזרנו לימיו של חוני המעגל שתפילותיו הביאו לירידת הגשמים. זה עלבון קשה לאינטליגנציה של הציבור שכבר מזמן הבין את מה שראש הממשלה כנראה טרם הפנים: מחירי המים עלו בעקבות הפרטת משק המים שבוצעה בכהונתה של הממשלה הזאת. כך הופקרו אזרחי ישראל בידיהם של תאגידי המים המופרטים. כך הוטל מע"מ על המים כאילו היו מוצר צריכה רגיל. כך שולטים בעלי ההון במתקני ההתפלה. את מחירי המים אפשר וצריך להוריד בלי כל קשר לגשמים שאינם קשורים לזה כלל. את מחירי המים חייבים ואפשר להוריד כייוון שמדובר בזכות יסוד שהמדינה מחוייבת לספק לאזרחיה, עניים ועשירים כאחד.

 

משמח. ועד העובדים של פלאפון כאן בתמונת ניצחון מרגשת. אלה עובדים כמוכם, שבזמן שהמנכ"לים ובעלי השליטה שלהם גרפו לכיסם דיווידנדים ומשכורות עתק - אותם פיטרו וקיצצו. כשניסו להקים ועד - רדף אותם המנכ"ל גיל שרון עד חורמה, באלימות ובאיומים. הם לא ויתרו, המשיכו במאבק מאוד לא פשוט, והשיגו פסיקת בית משפט היסטורית שחופש ההתארגנות הוא זכות מוקנית וההנהלה אינה יכולה להתערב בו. השבוע גם הוכרה יציגות הועד ובקרוב יתנהל מו"מ על הסכם קיבוצי. חופש ההתארגנות הוא זכות דמוקרטית, שמעוגנת בחוק ובאמנות בינלאומיות. אני מקווה שהפסיקה ההיסטורית וההישגים של העובדים יפיחו אומץ לב בלבם של עובדים נוספים. מזל טוב, ברכות ושאפו!

 

הנה כמה לינקים לסרטוני וידאו מומלצים:

 


תשדיר בחירות שלנו עם עומר בר לב, מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר וח"כ לעתיד

 


צחקנו מספיק על המורה מהתשדיר של ביבי, זה תשדיר שלנו עם מורה אמיתית מישראל

 


בית לקהילה הגאה. נאום שלי באירוע מקסים של החוג הגאה שלנו, במועדון הסטורג' בדיזנגוף, עם ח"כ נינו אבסדזה וראשי החוג הגאה ניב סוניס ודני סלייפר.

 


עזרא כהן, הליכודניק שצילמנו אותו במקרה בטבריה לפני חודש, נואם נאום מקסים ומרגש בכנס הליכודניקים שעשינו בנתניה

 

והנה כמה תמונות מאירועי השבוע:

העיתון "מחר בבוקר" מתאר את היום שאחרי אם נרכיב את הממשלה. אנחנו מחלקים אותו במאות אלפי עותקים והוא נחטף כמו לחמניות חמות. מי שעוד לא ראה אותו מוזמן לקרוא את העיתון כאן. 

מחלקים את העיתון שלנו "מחר בבוקר" בקניון בבאר שבע

 

נחמן שי ראש מטה גמלאים, אמא שלי ואני בפגישה עם גמלאים

 

כנס שלי באוניברסיטת חיפה

 

כנס שלי בהרצליה

 

עם איציק שמולי בקניון בראשון לציון

 

אני בכנס של ההתיישבות העובדת במושב תל עדשים בעמק יזרעאל

 

צופים יחד במטה בערב הראשון של התשדירים

 

המשמרת הצעירה שיגרה משט מאולתר באיילון המלא מים לכבוד הקולות הצפים

 

ביקור בבת חפר שהוצפה בגל צונמי של שפכים וגשם שעלה מנחל שכם, ניפץ את גדר הביטחון ושטף את היישוב

 

כנס ליכודניקים לשעבר בנתניה

 

אירוע ההשקה של קמפיין "יכול להיות כאן טוב יותר"

רוצים לראות איך העתיד שלכם יראה אם אנחנו נרכיב את הממשלה? כנסו לאפליקציה מאוד נחמדה שלנו בפייסבוק "הטיים ליין העתידי"

 

יאללה חבר'ה, שבוע טוב ולעבודה!

 

והנה שוב אפליקציית המתנדבים

שלכם,

שלי

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית