ח'כ שלי יחימוביץ': יש לנו נבחרת נהדרת! וגם - בואו לחשיפת התכנית שלנו לכלכלה הוגנת וחברה צודקת, אירוע מיוחד במינו

2.12.2012

 

יש לנו נבחרת נהדרת! וגם - בואו לחשיפת התכנית שלנו לכלכלה הוגנת וחברה צודקת, אירוע מיוחד במינו

 

הי חבר'ה,

 

יש לנו נבחרת נהדרת! גם בחלומותי הטובים ביותר לא יכולתי לבקש רשימה טובה יותר, שיש בה שמירה על כבודם ועל מעמדם של ותיקים לצד המון פנים חדשות ורעננות, ייצוג חסר תקדים לכל הקבוצות באוכלוסיה, ומנהיגות וחזון מכל תחומי חיינו: מנהיגיה הבולטים ביותר של המחאה החברתית, שרים וח"כים עתירי ניסיון, אנשי יזמות והייטק, לוחמים בשדה הקרב ולוחמים עזים נגד השחיתות, אנשי חינוך מעוררי השראה, מנהיגים מקומיים, ועוד ועוד. ככה זה כשציבור אכפתי בוחר בהמוניו בבחירות דמוקרטיות, נקיות, ומאורגנות באופן מושלם. ככה זה כששיר חדש-ישן של תקווה מתנגן בלב. הנה הנבחרת שלנו, 25 הראשונים:

 

וגם הנאום שלי על הבמה:

 

והנה עוד תקשורת שהייתה אחרי הפריימריס, וגם ראיון שלי מאתמול באולפן ששי:

 

 

להתפקד. עכשיו ומייד. האם אתם מבינים עכשיו למה חשוב כל כך להתפקד למפלגת העבודה? האם אתם מבינים את המשמעות המדהימה של היכולת לבחור במו ידיכם את הנציגים שלכם לכנסת? האם אתם מעלים על דעתכם שבלי המפקד הענקי שעשינו ערב ההתמודדות לראשות המפלגה, אז נתתם בי את אמונכם, היינו מצליחים להכניס לרשימה כל כך הרבה פנים נהדרות ונקיות,  וכל כך הרבה אנשים צעירים, בצד הותיקים המשובחים, שגם להם, בצדק, נתתם את קולכם? אז לא להתעצל. עכשיו, ברגע זה, לא אחר כך ולא אחרי הבחירות, התפקדו כאן למפלגת העבודה. ככה תחזקו אותי גם בהמשך הדרך הארוכה, הקשה והצודקת, וככה תהיו בעלי זכות מיוחדת להשפיע באמת על הפוליטיקה. התפקדו כאן עכשיו או כתבו לנו למייל mifkad@havoda.org.il שאתם רוצים להתפקד ונחזור אליכם.

בתמונה: מתפקדת נמרצת וצעירה, אמא שלי, באה להצביע בגני התערוכה

 

מימוש אידיאולוגיה הוא המטרה אבל מילים זה לא מספיק, וצריך גם יכולת ארגונית וכושר ביצוע. הפריימריס שלנו התקיימו באופן הכי מאורגן, יסודי ונקי שאפשר. ההיפך המוחלט מהאסון והבושה שהיו בליכוד. וגם תוך שמירה מודעת וקפדנית על טוהר הבחירות. בלי מספרים, בלי שידעו איך הצביעו בכל קלפי, עם אבטחה מוגברת ואפס סבלנות לנסיונות לשבש את הבחירות. על כך אני רוצה להודות מעומק הלב ליו"ר ועדת הבחירות, תא"ל במיל יצחקי חן, ולסגנו אבנר סטפק שהוא גם יו"ר ועדת הכספים שלנו - שעשו עבודה מדהימה והקדישו בהתנדבות לילות וימים ארוכים כדי שהכל יצליח. וגם לחברים המשובחים בועדת הבחירות, שכמובן עשו זאת גם בהתנדבות: זוהר נוימרק, לידור פוגל אורן, רמי גואטה, נגה בוטנסקי, רם פרדס, שמוליק מזרחי, פאהים גאנם, זהבית אורלב, ולאה גבע. תודה ענקית, מסירה בפניכם את הכובע. והנה עוד המון תקשורת שהיתה לפני הפריימריס, וגם ראיון שלי בבוקר הפריימריס בערוץ 2 אצל אברי גלעד והילה קורח:

 

שגיאה מוסרית ופוליטית קשה של ציפי לבני כשהיא מקימה רסיס של מפלגונת בתוך גוש המרכז. הסקרים שנותנים לה מספר מנדטים זעום (6-7) והציבור שמקבל אותה קבלת פנים צוננת וממשיך לתת בנו אמון - ובצדק, מעידים על כך. כשנתניהו – ליברמן מתחברים, איזה הגיון קלוקל יש בהקמת מפלגה זעירה נוספת בתוך הגוש? ומה זה אם לא להגיש את השלטון על מגש של כסף לנתניהו, במקום לחבור אלינו, המפלגה החזקה והגדולה בגוש, ולהפילו ביחד? לפני שבוע פרסמתי בגלוי שזה לא היה חייב להיות כך. שכבר לפני חצי שנה, ומאז שוב ושוב, בלי שטויות של כבוד, הצעתי לה לחבור אלינו, תוך שאני מציעה לה הצעות מכבדות ונדיבות שיאפשרו לה טווח פעולה ורחב  (מבלי לפגוע כמובן בהיותנו ראש חץ כלכלי וחברתי!) היא בחרה בפילוג במקום באיחוד. זה מאוד מצער ומאכזב.

הנה תקשורת וראיונות שלי על זה וגם וידאו ממסיבת העיתונאים שבה הגבתי על תוצאות הפריימריס בליכוד ועל הצעד של לבני, ולמה אהיה ראש ממשלה יותר טובה מבנימין נתניהו.

מבנימין נתניהו.

 

 

ותודה פעמיים לאהוד ברק שהביאנו עד הלום. עוד מסיבת עיתונאים מאולתרת, בחנוכת מטה הארגון של הבחירות, יחד עם הפריימריסטים, ובה גם התייחסות לפרישתו של אהוד ברק:

 

 

ובאמת, אנחנו חייבים לו תודה על כך שבנטישה שלו את מפלגת העבודה, כשהיא מרוסקת ועל סף כליה, איפשר לנו להביא לשגשוגה המחודש ולעוצמה ולפריחה שהיא נמצאת בה היום. אבל, וזה כבר בלי שמץ של ציניות, כדאי לציין השבוע את תרומתו העצומה למדינה. ברק הוא החייל המעוטר בעולם, ואחת הדמויות הבטחוניות המוערכות בזירה הבינלאומית. הוא תרם לצה"ל ולבטחון המדינה יותר ממה שהציבור ידע אי פעם, כי רוב מעשיו ישארו חסויים. את נסיונו הרב הביא עמו למשרד הבטחון, שם נהג בשיקול דעת ובמקצועיות. אני מאחלת לו הצלחה בדרכו החדשה, ומקווה שימשיך לתרום מיכולותיו למדינת ישראל בעת הצורך. לתקשורת.

 

בתמונה: 1972, ברק (עם הסרבל הלבן) מפקד סיירת מטכ"ל, על כנף מטוס סבנה, רגע אחרי שפיקד על המבצע הנועז לשחרור מאה נוסעי המטוס מידי ארגון הטרור "ספטמבר השחור". יממה קודם חטפו המחבלים את המטוס בבריסל והנחיתו אותו בלוד.

 

נוחי דנקנר: הקריסה, החרפה, חקירת המשטרה. החשדות והחקירה נגד נוחי דנקנר הם רק קצה קרחון של מצב, שבו שוק ההון וכל האשראי החוץ בנקאי התנהלו כמו שטח הפקר שעליו לא חלים חוקי המדינה, וגזל ועושק והימורים הם נורמה מקובלת. אסור לתת לטייקונים להמר על כספנו ולפגוע באופן שיטתי בפנסיה של כולנו. אני מזמינה אתכם לקרוא את הפרק מתוך הספר שלי "אנחנו", שבו אני מתארת את הדרך שבה השתמש נוחי דנקנר בכספים של כולנו על מנת לשלם את החובות של חברת הבת שלו "גנדן תיירות ותעופה". את המאבק בעסקה הזאת נהלתי אז בידיים חשופות – נוחי היה אז מלך ישראל שהכל מתחנפים אליו, והרבה מומחים בשכר, רגולטורים, שרים, ח"כים ומשקיעים מוסדיים העמידו פנים שהם לא מבינים מה אני רוצה ממנו.

דגל שחור מתנוסס כעת לא רק מעל להימורים הכפייתיים של דנקנר בכספי ציבור, אלא גם מעל לראשי שוק ההון ולרגולטורים שאמורים לפקח עליו.

במשך שנים ארוכות, כולל בשנה האחרונה שבה היה ברור לחלוטין שדנקנר ואי.די.בי הם חדלי פירעון, המשיכו הבנקים והגופים המוסדיים להזרים כספי חוסכים ופנסיונרים לדנקנר, כשהם עושים זאת כטובה אישית עבורו, כאילו מדובר בכספם הפרטי. עכשיו מתברר, שהסיכוי שהבנקים והמוסדיים יראו בחזרה יותר מ- 20 מיליארד שקל חוב של דנקנר והפירמידה שיצר - הוא אפסי.

והנה הפרק, "לסייד במקום נוחי את הגדר" שאמנם נכתב מזמן, אבל עכשיו אקטואלי מתמיד.

והנה גם ראיון ב"לילה כלכלי" על הפרשה, ועוד תקשורת.

בואו תתנדבו לקראת הבחירות. זקוקים לכם. בתמונה מימין:  בר הררי שלנו מכפר ורדים. בר כבר היה באתיופיה כשליח הסוכנות בקהילה היהודית, משם היה בדרך לטיול גדול. אחרי שקיבל טלפון ממטה המתנדבים שלנו הוא ביטל את הטיול. תוך פחות משבוע כבר היה על מטוס בדרך לארץ, לרכז את מטה השטח בגליל המערבי לקראת הבחירות. אם גם אתם רוצים להצטרף לאלפי המתנדבים שלנו כתבו שם, טלפון ויישוב למייל mitnadvim2013@gmail.com

 

הבחירות בבליך. ביום חמישי השבוע יקיימו תלמידי י"א וי"ב בחירות בתיכון בליך. השבוע הייתי שם, כדי לשכנע אותם להצביע עבודה. יש לנו שם חבורת פעילים נהדרת, שעשתה הכנה מעולה לקראת ההגעה שלי, הנה הם:

 

והנה תקשורת, וגם הנאום שלי בבליך:

 

 

רגע אחרי עמוד ענן, נראה שכולם שוב שכחו את הדרום. הנה התוכנית המפורטת שלנו לחיזוק הדרום אחרי עמוד ענן, וגם תקשורת.

ועכשיו אני רוצה להזמין אתכם לאירוע חשוב מאין כמותו. השקת התכנית הכלכלית-חברתית של מפלגת העבודה. תוכנית מפורטת, אמיתית, עם מקורות תקציביים. האירוע יהיה יוצא דופן, מעניין, עם הפתעות, ובסופו גם סדנא עם מומחים ללימוד התוכנית. זה יקרה ביום  ב'  מחרתיים  3.12 בשעה: 19:00 באודיטוריום נעים מקיף ד' - רחוב ביאליק 10 אשדוד. הנה ההזמנה:

 

 

 

ופה נרשמים

 

הנה גם לינק לאירוע בפייסבוק

והנה עוד אתר חמוד שנבנה ע"י צוות המתנדבים שלנו. האתר, "אנחנו בוחרים" שמו, נבנה על מנת ליצור אלטרנטיבה כלכלית חברתית לסדר היום הניתן בעיתונות המייניסטרים. האתר מלקט ידיעות חברתיות חשובות מהעיתונים ומאמצעי המדיה השונים ומציף אותן גבוה, במקום מרכזי על פי חמש קטגוריות חברתיות. האתר יאפשר לכם לפתוח את היום על כוס קפה ועיתון מהסוג שיאפשר לכם ליהנות מכתבות רבות בתחומים הנוגעים לחייכם ולחיי משפחתכם. האתר מעודכן כל יום ע"י צוות המתנדבים שלנו. לינק לאתר: http://shelly.org.il/news

אני לא מאמינה באסטרולוגיה (בכלל) אבל למי שכן הנה תחזית אסטרולוגית שלי ב-mako

 

שבוע מצויין לפחות כמו שהיה השבוע הזה שיהיה לכולנו!

שלכם

שלי

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית