ח'כ שלי יחימוביץ': מה שהתחיל ברחוב חייב להסתיים בקלפי. קמפיין הבחירות שלנו - בלי סיסמאות, רק האמת! העימות העסיסי שלי עם יובל שטייניץ ועוד...

21.10.2012

 

מה שהתחיל ברחוב חייב להסתיים בקלפי. קמפיין הבחירות שלנו - בלי סיסמאות, רק האמת! העימות העסיסי שלי עם יובל שטייניץ, המצטרפים החדשים שנוהרים אלינו, וכמובן - בואו תתגייסו!

 

שלום לכם חברות וחברים,

 

"נלחמים על הבית". קמפיין הבחירות שלנו עלה ראשון השבוע. ראשון מבין אלה של כל המפלגות, בשלטי חוצות. זה לא במקרה, אלא כדי לקבוע ראשונים שזה יהיה סדר היום של מערכת הבחירות. לא המצאנו סיסמאות, לא התחכמנו, פשוט השתמשנו במילים שאמרו בני אדם רגילים כשנשאו את שלטי המחאה. הנה ככה זה נראה:

 

הנה הרבה מאוד תקשורת על הקמפיין הזה, שהתקבל בצורה מאוד מפרגנת ואוהדת. הוא פשוט נוגע בלבם של אנשים ומזכיר להם על מה התכנסנו כאן בכלל.

 

איך אתם יכולים לעזור לחזק את הקמפיין בקלות רבה? היכנסו לכתובת הזאת בפייסבוק בחרו את השלט שאתם הכי מזדהים אתו (יש תשעה), והפכו אותו לתמונת הנושא בפרופיל שלכם. וגם שתפו את הסטטוס ובקשו מהחברים שלכם לעשות אותו הדבר. מי שאין לו פרופיל בפייסבוק, זה בדיוק הזמן לבקש מהילדים ומהנכדים לפתוח לו. גם כי תיהנו מזה, וגם כי אנחנו זקוקים לכם שם. בינתיים תוכלו גם להפוך את אחד השלטים לכותרת או לחותמת באימייל שלכם.

 

איציק שמולי, ציטוט: "מה שהחל ברחוב יסתיים בקלפי". הפריימריס בעבודה קרובים, לצד מתמודדים טובים וותיקים, נוהרים אלינו הרבה מצטרפים חדשים שיתמודדו על מקום ברשימה. לא במקרה בחרנו שהגל הראשון יהיה זה של מנהיגי המחאה, שהיא הבית האמיתי היחידי למי שרוצים חברה צודקת וכלכלה הוגנת. הנה מסיבת העיתונאים שקיימנו כדי לקבל את פניו של איציק שמולי, ועוד המון תקשורת על הצטרפותו אלינו:

 


גם סתיו שפיר, מהבולטות והמנומקות שבמנהיגות המחאה - מתמודדת אצלנו. הנה ראיון אתה בערוץ 1, ראיון משעשע אצל רינו צרור ביחד עם פואד, עוד תקשורת, ואי אפשר שלא להיזכר בקטע הנורא מצחיק הזה, מימיה הראשונים של המחאה, העימות המפורסם עם מירי רגב:

 

מיקי רוזנטל הוא בולדוג ובולדוזר אמיתי, יוצר הסרט "שיטת השקשוקה", והוא לא היה סתם עיתונאי בכיר, אלא לוחם אמיתי. גם הוא הצטרף אלינו השבוע, הנה כתבה עליו באולפן שישי (גם היא משעשעת, יש לומר) ועוד תקשורת

 

עימות חזיתי עם שטייניץ. עד שנתניהו יענה לקריאה שלי להתעמת מולו בכל זירה שיבחר ובכל תנאי שהוא יקבע - אצטרך להסתפק בעימות עם שר האוצר יובל שטייניץ. אז למי שהחמיץ את העימות ביני ובין שטייניץ בערוץ 2 - הנה זה:

 

יריית הפתיחה הרשמית של הבחירות נורתה השבוע. הנה מה שאמרתי בפתח ישיבת הסיעה, וגם לזה אתם יכולים להתייחס כאל תזכורת למהות הבחירות. "צריך לזכור שנתניהו הולך לבחירות כי הוא פוחד להעביר תקציב נמהר ואכזרי שיפגע בו בבחירות, אבל אם חלילה הוא ינצח בכוונתו להביא ביום שאחרי את אותו תקציב בלהות עצמו, שיפגע בבריאות, בחינוך, ברווחה, בביטחון ברחובות, בתעסוקה. זה היסוד של תכניתו הכלכלית של נתניהו. בשבועות הקרובים נציג תכנית חלופית שתצביע על מקורות תקציביים ותראה שאפשר לקיים פה מדינה שיש בה כלכלה משגשגת וחופשית שגם דואגת לאזרחיה". והנה הוידאו:

 

עוד הרבה מאוד ראיונות בטלוויזיה וברדיו, ועוד תקשורת.

 

נוכל לנצח את ביבי. מערכת הבחירות הזאת הולכת להיות מאתגרת וקשה מאוד, אבל אנחנו יכולים בעזרת הכוחות, להט ההתנדבות והדבקות שלנו בדרך - לעשות את זה. הנה סקר מעניין של מינה צמח שפרסם השבוע רביב דרוקר בערוץ 10, ובו נתונים מעניינים, שלא לומר מדהימים, על יחסי הכוחות בין העבודה לליכוד. המבחן האמיתי יהיה כמובן בקלפי ולא בסקרים, אבל הנה כאן רואים שזה בהחלט אפשרי:

 

מבזקים. בגלל עומס ההתרחשויות, מאוד קשה לי לכתוב לכם על הכל, וזו הייתה טעימה חלקית בהחלט. הנה מבזקים לעוד כמה עניינים: מי שרוצה לדעת עוד פרטים על הועידה הנבחרת החדשה של מפלגת העבודה שמתכנסת ב - 30 באוקטובר, שיכנס לכאן. מי שרוצה לקרוא על הצוות האסטרטגי המקצועי שאנחנו עובדים אתו, מוזמן לכאן, על הדיון בוועדה לביקורת המדינה על הכשל הנורא של הממשלה בכל מה שקשור בפיקוח על המחירים כאן, על דו"ח מבקר המדינה השבוע בשלל עניינים כלכליים כאן, על הטיפול שלנו ביבוש המכללות הטכנולוגיות כאן, האתגר של “העבודה” בבחירות 2013: חזרה לשורשים. מאמר של גל מור עורך "חורים ברשת", כלכלת שוק גורפת או סוציאל-דמוקרטיה, מאמר של פרופ' יוסי יונה (שגם הוא מתמודד אצלנו בפריימריס), התגובה שלי על הכוונה לאמץ את דו"ח אדמונד לוי, על החוצפה של מנכ"ל פלאפון גיל שרון שעם שכר חזירי וניהול כושל מאשים את נסיונות ההתארגנות של העובדים בירידה ברווחיות של החברה, כתבה בערוץ 10 על הרשתות החברתיות ועלינו, ומאוד ממליצה על מאמר מצויין של עמית בן צור בדמרקר "נפתלי בנט מחפש כותרות - על גבה של יחימוביץ'" (מומלץ לקריאה ולשימוש ברשת ובכלל למי שנתקלים בשאלה על "הועדים החזקים"), וגם הופעה שלי השבוע בכנס היחידה למעורבות חברתית בסינמטק שדרות, כתבה בקול ישראל, ותמונה:

 

וכל מי שרוצה להצטרף לצוות המתנדבים הנפלא שלנו ולהיות חלק מהעבודה הקשה שמצפה לנו בשלושת החודשים הבאים - מוזמן לכתוב ל mitnadvim2013@gmail.com, ספרו על עצמכם בכמה מילים, ואנחנו ניצור אתכם קשר.

 

שבוע טוב שיהיה לכם,

שלכם,

שלי

 

מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית