ח'כ יצחק (בוז'י) הרצוג: השקת הקמפיין הציבורי לקידום החוק 'חיסכון לאומי לכל ילד'

29.12.2011

חברות וחברים יקרים שלום רב,

 

השקת הקמפיין הציבורי לקידום החוק "חיסכון לאומי לכל ילד"

 

אני שמח לעדכן אתכם שאתמול עמותת ידיד השיקה בשיתוף עימי את הקמפיין הציבורי לקידום החוק "חיסכון לאומי לכל ילד". ההשקה התקיימה בבית השאנטי ת"א - בית חם לנוער במצוקה, מפעל חייה של הגב' מריומה קליין אשר עושה מלאכת קודש.

 

מצ"ב ידיעות שהתפרסמו במגוון כלי תקשורת בנושא:  The Marker, YNET,   תוכנית חיסכון, קרן מרציאנו - ערוץ 2.

 

עמותת "ידיד - מרכזי זכויות בקהילה" הפועלת למען תמיכה והעצמת שכבות חלשות בחברה הישראלית והגברת הסולידאריות החברתית, ואנוכי משלבים ידיים במטרה לחוקק את החוק החברתי הזה. מצ"ב קישור לדף הקמפיין באתר האינטרנט של עמותת ידיד לכניסה לדף לחץ כאן.

 

התוכנית הלאומית לחסכון לכל ילד היא תוכנית תקציבית יקרה. כדי להעבירה בכנסת דרוש שכנוע ציבורי רחב שבסופו של התהליך ישפיע על מקבלי ההחלטות. במהלך החודשים הבאים נחרוש את ישראל לאורכה ולרוחבה, נגיע לאזרחי המדינה בכל מקום, נספר להם על התוכנית ונבקש את תמיכתם.

 

ניתן יהיה להצביע בעד החוק באמצעות עמוד הפייסבוק שלנו מצ"ב קישור קבוצת פייסבוק לכל ילד מגיעה התחלה מבטיחה. לחתום על עצומות בקניונים ובמרכזים במרחב הציבורי ועוד. כל אחד ואחת מכם יכול להיות סוכן השינוי של התוכנית. כל אחד מכם יכול להשפיע. אנא הצטרפו! לפרטים והצטרפות לקמפיין הנודד ניתן לפנות למר רן מלמד, סמנכ"ל עמותת ידיד בטל' 054-5902096 או בדוא"ל ran@yedid.org.il.  

 

שלכם,

יצחק בוז'י הרצוג

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית