ח'כ שלי יחימוביץ': ניצחנו. תזכרו את תמונת הנצחון, כי רק עכשיו מתחילה העבודה הקשה

25.9.2011
 
ניצחנו. תזכרו את תמונת הנצחון, כי רק עכשיו מתחילה העבודה הקשה

 

ניצחנו. זה לא היה פשוט, מי כמוכם יודע את זה. נאבקנו בלי כסף, בלי מפקדים מאורגנים, מול מנגנונים שנאבקו בנו בכל הכוח, ובכלים שקופים, הוגנים ואידיאולוגיים שאינם מוכרים בפוליטיקה הישנה.

 

אין לי מלים להודות לכם. תודה היא מלה כמעט חסרת משמעות מול ההתמסרות הטוטאלית של רבים כל כך מכם, לאורך תקופה ממושכת, בלב שלם ובאמונה. תסתכלו על התמונה הזאת, ותזכרו אותה:

תזכרו אותה, גם משום שאלה היו רגעים יפים, של שמחה פוליטית אמיתית. אלה רגעים מאוד נדירים בפוליטיקה. תאמינו לי, אני יודעת. גם במקרים הטובים והנדירים, ההזדהות הפוליטית והשליחות הפוליטית הן אף פעם לא השלמות שאנחנו רוצים, אלא תמיד רק הכי טוב שאפשר בהתחשב בנסיבות.

 

תזכרו את התמונה כשם שאני זוכרת אותה: היא יוצרת אצלי מחוייבות עמוקה כלפיכם. מחוייבות לכך שאף פעם לא תחושו מטופשים כשתסתכלו עליה ועל תמונות אחרות (כן, כן, כנסו ותייגו עצמכם ואת החברים). משום שתמיד תמיד אהיה נאמנה לסדר היום שלנו. כן, אתפשר, כן, לפעמים אסכים לפחות ממושלם כדי להשיג עוד, כן, לפעמים אכשל. אבל תמיד תמיד אשמור על הנקודה הפנימית ועל חוט השדרה האידיאולוגי. לא אדרוש מכם נאמנות אישית עדרית, אלא אך ורק שותפות לדרך, כשחובת ההוכחה עלי.

 

תזכרו את התמונה הזאת משום שלא יהיו עוד הרבה רגעים כאלה, ועכשיו מתחילה העבודה הקשה. אני כבר עמוק בתוכה, לא היה לי זמן לשינה ולא לחגיגות – אבל אני זקוקה לכם כל הזמן. מעניקים לי גיבוי ציבורי ומוסרי, ונותנים לי כוח להיות מנהיגה מגשימה.

 

הנה גם כמה סרטונים לצפיה מרגעי השמחה עם חלקים מהנאום שלי בבית ברל

 

ועוד שני דברים חשובים:

 

תרומות. נשארו לנו עוד  עשרה ימים על פי חוק שבהם מותר לגייס כספים. הסיבוב השני השאיר אותנו עם מינוס לא קטן, ותרומה כספית שלכם (צעירים - גייסו את ההורים) יסייעו לנו מאוד. היכנסו לכאן לתרום.

 

זה הזמן להתפקד למפלגה. כן, עכשיו. אחרי פריימריס, לא לפניהם. גם התפקדות המונית עכשיו תחזק מאוד את הדרך שלנו, את המפלגה, ואותי. אז לכל אלה שתפסו אתכם בשבועות האחרונים וקוננו כמה הם מצטערים שלא התפקדו - הפנו אותם להתפקד כאן ועכשיו.

 

אוהבת אתכם, מעריכה אתכם מאוד מאוד, ושוב מודה לכם

שלכם,

שלי

‏‏לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני כאן כדי להוריד תמונות. כדי לעזור להגן על פרטיותך, Outlook מנע הורדה אוטומטית של תמונה זו מהאינטרנט.

מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית