ח'כ שלי יחימוביץ': היום ההכרעה: מי בראשות העבודה. רוצו לקלפי, כי המירוץ צמוד, וכל קול קובע. זקוקים לכם בכל הכוח

21.9.2011

היום ההכרעה: מי בראשות העבודה. רוצו לקלפי, כי המירוץ צמוד, וכל קול קובע. זקוקים לכם בכל הכוח

 

הי חבר'ה

 

היום הסיבוב השני- הולכים לקלפי כדי להכריע מי יעמוד/ תעמוד בראשות העבודה.

 

זה מרוץ מאוד צמוד ביני ובין עמיר פרץ. התמיכה בי בקרב המתפקדים אמנם גבוהה מאוד, אבל בחירות לא מנצחים באהדה, אלא בהליכה לקלפי, ובפתק ועוד פתק ועוד פתק. כל קול קובע. הקול שלכם, הקול של החברים ובני המשפחה שלכם שתומכים בי ושאתם צריכים לדאוג שיגיעו לקלפי.

 

וכמובן - העבודה שלכם, המתנדבים המדהימים שלנו שהסתערו על משימת הסיבוב השני בכל הכוח ובכל ההתלהבות. הפעם חברו אלינו גם הרבה פעילים של בוז'י ושל מצנע בכל הארץ, ואני רוצה להודות גם להם על השותפות החדשה והפוריה.

 

בדקו איפה הקלפי שלכם, במיוחד אם בקשתם לשנות! הקלפיות נפתחות בעשר בבוקר ונסגרות בעשר בלילה. היכנסו לכאן לבדוק איפה הקלפי שלכם. 1200 מכם שביקשו לעבור קלפי אכן עברו, אבל אחרי שעמיר פרץ גילה שרוב העוברים הם תומכים שלי - סטודנטים וחיילים - הוא כפה עצירת המהלך, וכך כ-500 מכם לא נענו. זכרו לבדוק.

 

אל תשכחו להביא תעודת זהות או רישיון נהיגה, רצוי (אבל לא חובה) גם הודעה לבוחר.

 

אם יש בעיות חייגו לחדר המצב המעולה שלנו, בפיקודו של תא"ל מיל' יצחקי חן, טל' 0722200202

 

דרושים מתנדבי על להתגייסות מהירה למחר:

 

סיירת פייסבוק בשטח. אם אתם יכולים מחר לעמוד בקלפיות עם אייפון או עם לפ-טופ עם חיבור כלשהו לאינטרנט, ולהיות חלק מצוות הפייסבוק המיוחד שלנו כתבו לכאן.

 

נהגים, רצוי עם רכב אבל אפשר גם בלי, מעל גיל 24 ועם רישיון נהיגה של מינימום שנתיים, למערך ההיסעים שלנו התקשרו ל-0722200202.

 

מי שרוצה להתנדב לאיוש המטות ברחבי הארץ להמרצת המצביעים ולעוד משימות שיכנס לכאן.

 

אם אתם זקוקים להסעה לקלפיות התקשרו ל-0722200202.

 

מי שטורח בערב שבת... וכמו בסיבוב הקודם, כפי שאתם רואים, זה מייל בלי פאתוס ובלי אמירות מרגשות... נתרגש ונשמח בלילה רק אם נעמול ביום.

 

תודה על הכל,

שלכם,

שלי

 

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית