ח'כ שלי יחימוביץ': ביום רביעי סיבוב שני. האם הפוליטיקה הדמוקרטית, החופשית והפתוחה תנצח? זה תלוי בכם!

18.9.2011

 

ביום רביעי סיבוב שני. האם הפוליטיקה הדמוקרטית, החופשית והפתוחה תנצח? זה תלוי בכם! וגם - הספר שלי "אנחנו - על כלכלה, חברה מוסר ולאומיות בישראל" יצא לאור, ההקדמה כולה בבלוג שלי

 

הי חבר'ה,

 

ביום רביעי השבוע, 21 בספטמבר, יוכרע סופית בסיבוב שני מי תעמוד/יעמוד בראשות מפלגת העבודה: עמיר פרץ או אני.

 

זה הולך להיות יותר קשה מהפעם הקודמת. ובמידה רבה זה מאבק על אופיה הדמוקרטי של המפלגה. השאלה היא לא רק אם סדר היום שלנו ינצח, אלא גם אם המפקד החופשי, העצמאי והנקי ינצח. חנוך מרמרי כותב על זה ב-ynet "יחימוביץ' השיגה את בוחריה בדרך הקשה - והראויה. חלק ניכר מאלה התפקדו כיחידים, באתר האינטרנט של המועמדת או בדוכני החתמה בחוצות. העובדה שיחימוביץ' פועלת בשקיפות בעבודתה הפרלמנטרית הקלה גם על התנהלותה הארגונית. תעיד על כך רשימת התורמים המלאה שהיא מפרסמת והסכומים (הצנועים) שכל אחד ואחת מן הרשומים תרם… הישגיה של יחימוביץ' מוכיחים שאין שיטה טובה יותר לייצג ציבור מפריימריז נקיים".

 

בואו נוכיח שהדרך שלנו מנצחת. זה מחייב אותי, זה מחייב גם אתכם. קודם כל לבוא ולהצביע.

 

אבל תוכלו לעשות עוד:

 

לתרום לקמפיין העני שלנו. היכנסו לכאן לתרום. גם תרומות קטנות יתקבלו בברכה, נסו לגייס גם מאחרים (זה היה נחמד שהתקשרו הורים של מתנדבים שלנו להגיד שהילד/ה ביקשו מהם לתרום לקמפיין, כל הכבוד).

 

החל ברגע זה קחו על עצמכם משימה קבועה לשכנע את מי שבסיבוב הקודם הצביעו מצנע או בוז'י או סתם שכחו להצביע - ללכת לקלפי ביום רביעי להצביע עבורי ולעזור לי לנצח את עמיר פרץ.

 

מי שרוצה להתנדב במטות היישוביים ובמטה המרכזי בסנטר - שיכנס לכאן ויבחר לעצמו את המשימה המועדפת עליו.

 

בעלי רכב שרוצים להתנדב להסעות לקלפי בתוך הישוב או מישוב לישוב - היכנסו לכאן.

זקוקים לטרמפ לקלפי? היכנסו לכאן.

 

כדי לברר את מיקום הקלפי שלכם היכנסו לכאן. שימו לב: כתובת ההצבעה של מי שהגיש בקשה למעבר קלפי כבר מעודכנת באתר.

 

ובתוך כל המהומה, הספר שלי יצא לאור השבוע. "מי זה 'אנחנו'? מהי אותה ישות קולקטיבית המוגדרת שוב ושוב בגוף ראשון רבים, ואמורה להיות "כולנו"? למה מתכוונת החזאית כשהיא מישירה מבט אל המצלמה, ואומרת בתמימות, "מחר צפוי הרבה אבק, אז תדחו את העוזרת"? האם העוזרת אינה נכללת ב"אנחנו", ולכן מדברים מעל לראשה? ומה עם מי שאינו מעסיק עוזרת, גם הוא אינו ב"אנחנו?" כך נפתחת ההקדמה לספר החדש שלי שראה אור השבוע בהוצאת עם עובד - "אנחנו - על כלכלה, חברה, מוסר ולאומיות בישראל". זה ספר על האג'נדה שלנו. חזון, תיאוריה, ופרקטיקה. כתבתי אותו בשנתיים האחרונות, ויש בו גם טקסטים שכתבתי ושידרתי בעשור האחרון כולו. בפוסט בבלוג שלי אני מביאה את פרק ההקדמה במלואו, ואתם מוזמנים לקרוא. בהמשך אעלה לבלוג עוד פרקים באופן חופשי.

 

בהצלחה לכולנו,

שלכם,

שלי

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית