ח'כ שלי יחימוביץ': סיבוב שני! עד מחר בערב תוכלו לשנות את מיקום הקלפי שלכם!

14.9.2011

 

סיבוב שני! עד מחר בערב תוכלו לשנות את מיקום הקלפי שלכם! ועכשיו קחו את כל האנרגיה הזאת ותכפילו אותה לעוד שבוע אחד. עד שננצח. וגם תמונות מלילה קשה אך מופלא

 

חבר'ה, הולכים לסיבוב שני. זה יקרה ביום רביעי בעוד שבוע, 21.9, רק אז יוכרע סופית מי יו"ר מפלגת העבודה: אני או עמיר פרץ.

 

אפשר לשנות את מיקום הקלפי! נתחיל בעדכון טכני, אבל הוא לביצוע דחוף: אם הקלפי שאתם מצביעים בה ממוקמת בישוב מרוחק מהמקום שבו אתם גרים בפועל - יש לכם חלון הזדמנויות עד יום רביעי בערב לשנות את מיקום הקלפי למקום נוח וקרוב לכם. מי שרוצה לשנות קלפי שיכנס לכאן, ימלא את פרטיו ואת המקום שבו הוא מעוניין להצביע, ואנחנו נרכז את פניותיכם, נעביר ישירות למפלגה ונעדכן בשינוי.

 

למה הולכים לסיבוב שני למרות שהבאנו הכי הרבה קולות? אלה תוצאות האמת הסופיות מאתמול: שלי - 14,203 עמיר - 13,616, בוז'י - 10,848 מצנע - 5,244. נכון שניצחנו ושקיבלנו את מספר הקולות הרב ביותר, וזה הישג מדהים לנו ולדרך שלנו, אבל זה לא מספיק, כי אף אחד לא הצליח לעבור את מחסום ה-40% הדרוש לניצחון, ולכן דרוש סיבוב שני, והוא מתקיים בין שני המובילים: פרץ ואני. מה שאומר שאחרי שנחנו קצת, חייבים לחזור ולעבוד בכל הכוח.

 

למרות שיום הבחירות והלילה שבו חיכינו כולנו לתוצאות היו עמוסים וקשים מאוד - זו הייתה חוויה מופלאה. ההתלהבות והמסירות שלכם היו פשוט מסחררות, והאהבה שקיבלנו כולנו מחברי המפלגה הייתה מאוד מתגמלת. אני כל כך מצטערת על כך שאני לא יכולה לומר תודה לכל אחת ואחד מכם, פשוט כי אתם רבים כל כך. אלפים. אז תודה ענקית לכולכם, אלה שכבר כמעט גרים במטה המרכזי ובמטות היישוביים, שחורשים את הארץ, הממריצים והמסבירנים הבלתי נלאים, צובעי השטח וצובעי המפקד, אלה שלא זזו מהקלפיות ופתחו עיני נץ, אלה שהסיעו ואלה שגייסו וכל מי שעשה עוד המון דברים מועילים - אתם נהדרים - ועכשיו קחו את כל האנרגיה הזאת ותכפילו אותה לעוד שבוע אחד. עד שננצח.

 

וזה מה שאתם יכולים לעשות:

 

הסיבוב השני הולך לעלות לנו המון כסף - שאין לנו. אז הכנסו לכאן לתרום, גם תרומות קטנות יתקבלו בברכה, נסו לגייס גם מאחרים.

 

החל ברגע זה  קחו על עצמכם משימה קבועה לשכנע את מי שבסיבוב הקודם הצביעו מצנע או בוז'י - ללכת לקלפי ביום רביעי בשבוע הבא להצביע עבורי ולעזור לי לנצח את עמיר פרץ.

 

מי שרוצה להתנדב בסיבוב השני במטות היישוביים ובמטה המרכזי בסנטר - שיכנס לכאן.

 

בעלי רכב שרוצים להתנדב להסעות לקלפי בתוך הישוב או מישוב לישוב - היכנסו לכאן.

 

כן, זה לא פשוט - אבל אנחנו לא באנו לסיפוקים מידיים, ושינוי עמוק של פניה של החברה הישראלית דורש התמדה ומאמץ. יחד נחרוש את התלם הארוך.

 

ובכל זאת זה גם כיף גדול. הנה תמונות שצילם אייל במטה, באולם ההמרצה, ובחדר המצב בלילה הארוך והמותח שבו חיכינו כולנו, בכל רחבי הארץ, לתוצאות:

 

לעוד (הרבה) תמונות בפייסבוק - כנסו ותייגו את עצמכם ואת חבריכם

 

אוהבת אתכם ומודה לכם,

שלכם,

שלי


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית