ח'כ שלי יחימוביץ': בואו ננצח בסיבוב הראשון. בואו והתגייסו בכל הכוח. אתם ורק אתם תביאו את הניצחון!

11.9.2011

 

ביום שני בואו ננצח בסיבוב הראשון. אנחנו חזקים בשטח, בארגון, ברוח ובסקרים - אבל שאננות היא אויב מסוכן. ההתמודדות היא ביני ובין עמיר, ועמיר יודע לעבוד. גם אנחנו. בואו והתגייסו בכל הכוח. אתם ורק אתם תביאו את הניצחון! והסבירו שהצבעה למצנע ובוז'י היא בזבוז קול

 

הי חבר'ה,

 

ביום שני הפריימריס לראשות המפלגה. בואו ננצח בסיבוב הראשון.

 

אנחנו מובילים. חברי מפלגת העבודה, חדשים וותיקים כאחד, שבים ואומרים את דברם בסקרים, בטלפונים שנעשים מהמטות, בכינוסים שלנו שסוחפים מדי ערב מאות אנשים. הנה סקר ערוץ 2:

 

הדווחים שלכם מהשטח מדהימים. בכל יום מצטרפים אלינו עוד ועוד תומכי מצנע ובוז'י שמבינים שההתמודדות האמיתית היא ביני ובין עמיר, ושהצבעה עבור מצנע או בוז'י היא פשוט בזבוז.

 

אבל דווקא נוכח התחושה הטובה, האויב הגדול ביותר שלנו היא השאננות. עמיר הוא מתמודד חזק, עם ניסיון במערכות בחירות, והוא יודע לעבוד. אכן, הארגון שלנו, בראשות ראש המטה עופר קורנפלד, הוא ארגון חזק ומתוקתק לתפארת, וצי המתנדבים העצום שלנו, שמסתובב בשטח עם נחישות ומסירות ואמונה ורוח קרב - הוא תופעה מדהימה ומרגשת. אבל (ויש אבל גדול..) - אסור בשום פנים ואופן להתרברב, להיות שאננים, או להניח שהעבודה איכשהו כבר תיעשה מעצמה. התוצאה מוכרעת בקלפי, לא בסקרים. את זה משיגים בעבודה קשה מאוד, וכל אחד מכם יקבע את תוצאת הבחירות בכך שיביא פיסית את התומכים שלנו אל הקלפי.

 

איפה הקלפי שלכם? היכנסו לכאן כדי לבדוק

 

תרומות. אנחנו חזקים ברוח, בארגון, בשטח ובסקרים - אבל הכי עניים מכל המתמודדים. הקמפיין שלנו מבוסס כולו על תרומות שלכם ושל ההורים שלכם - כמה שנגייס יותר - נעצים עוד יותר את הכלים שלנו לנצח. היכנסו לכאן לתרום כסף, כל תרומה, גם צנועה, תתקבל באהבה. זה חשוב ודחוף.

 

אני קוראת לכולכם להתגייס, בכל הכוח. כל שנייה יקרה, אנחנו כבר בנוהל חירום לקראת שעת השין. אין לנו זמן לחזור לכל מתנדב/ת ולברר בדיוק מה אתם רוצים לעשות – לכן היכנסו לכאן עכשיו, בחרו את משימת/משימות ההתנדבות שאתם נרתמים להן, וספקו לנו כמה שיותר פרטים. נחזור אליכם כבר עם שיבוץ.

 

קצת הטענה לנפש - היוצר והזמר יהלי סובול (חבר מפלגה!) כותב במוסף הארץ מדוע יבחר בי לראשות מפלגת העבודה. היכנסו והפיצו את המאמר בקרב תומכים ומתלבטים.

 

וגם את הקליפ החמוד הזה אתם מוזמנים להפיץ - עבודה עצמית של חבר'ה שלנו, נעם טמיר וחברים, שעיבדו והקליטו מחדש את השיר של היוצר והזמר בני באלו מלוד, "מצביעים שלי עכשיו". הוא עלה כעת וכבר יש אליו הרבה כניסות - הפיצו.

 

וחזרו לכאן לתרום, ולכאן כדי לשבץ את עצמכם להתנדבות.

 

תודה ואהבה גדולה לכולכם,

שלכם,

שלי

 

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית