עמי איילון - הייתי בוחר בוז'י הרצוג

ביום שני מצביעים בוז'י הרצוג - לא טועים.

** **

ראיון עיתונאי סימה קדמון, מוסף לשבת של ידיעות אחרונות, 9.9.11, סידור עבודה. עם המתמודד המיתולוגי, משנת 2006, על ראשות המפלגה, הפסיד לאהוד ברק בסיבוב השני, בקולות בודדים. אלוף מיל, לוחם שייטת, שר וחבר קבינט בטחוני.היום איילון יו"ר אקים ישראל בהתנדבות.

 

"אני אומר שהייתי בוחר בבוז'י"

עמי איילון

 

" ...כשאני נשאל על ידי חבריי, אם הייתי במפלגה למי הייתי מצביע, אני אומר שהייתי בוחר בבוז'י. למדתי על בשרי שלא כל מי שמצליח במקומות אחרים, מצליח גם בפוליטיקה. ואני רואה בבוז'י הרצוג מישהו שמצליח לשמור על צלם אנוש בכל מה שנוגע ליחס שבין גודל האגו לבין מתן עדיפות לצרכיה של המדינה, המפלגה או החברה. להרצוג יש מנהיגות לא פומפוזית, שיודעת לעבוד עם אנשים."

 

**  **

בראיון על מצב האומה (מאי 2010) מבטא עמרם מצנע את כאביו מימי שרותו בכנסת, בפני גיל חובב.

 

"אני כנראה לא מתאים לכנסת". - עמרם מצנע 2010

רק אני מתאים להיות יו"ר מפלגה - עמרם מצנע 2011

מבולבלים ממצנע, גם אני.

השתכנעתי ממצנע אינך מתאים,

מצנע אתה צריך לחבור לבוז'י הרצוג!!!!

**  **

יואב יצחק - חדשות המחלקה הראשונה - אינטרנט new1

 

חשיפה ב-News1 / יד רוחצת יד

יחסים פסולים בין יחימוביץ' לחיים כץ/יואב יצחק

 

סידור פסול ומוזר יצרו לעצמם שני חברי כנסת: שלי יחימוביץ' גוננה בוועדת האתיקה על חיים כץ ואף סייעה בידו להמשיך ולשמש כיו"ר ועד העובדים של התעשייה האווירית בעודו מכהן כחבר כנסת, דבר המהווה ניגוד עניינים ברור ופתח לשחיתות וחיים כץ מצידו (הליכוד), סייע ליחימוביץ' לקדם באופן חריג הצעות חוק שיזמה גם על-חשבונם של חברי כנסת אחרים - יד רוחצת יד/

 

1.      קמפיין חינם במרבית כלי התקשורת

2.      הקשר הבלתי תקין עם חיים כץ

3.      המגבלות שהוטלו בתקופת חיים אורון על חיים כץ

4.      ההקלות שהעניקה יחימוביץ' לחיים כץ

5.      כיצד 'החליקה' יחימוביץ' את חיים כץ

6.      תגובות שלי יחימוביץ'

 

היי שלי התבלבלת, זה פריימריס של מפלגת עבודה - לא פריימריס בליכוד. את לא נבחרת עדין, אף אחד לא בכיס אצלך, ביום שני מצביעים בפריימריז מפלגת העבודה. שמים בוז'י הרצוג בקלפי לא היום.

מחבקת את איתמר בן-גביר? את נוער הגבעות? את המתנחלים בהר הפוגעים בזכויות אדם לילה ויום? את מי את מחבקת היום (ראיון עם גידי וייץ במוסף הארץ 19.8.11). אתמול את בל"ד ועזמי בשארה. אתמול היית בעלת תפיסה כלכלית זהה לאהוד ברק (בחירות 2007).

 

"ישבתי עם ברק לכמה שיחות והוא שיכנע אותי בשכנוע עמוק, כולל ציטוטים משנות הלימודים שלו, שהוא בעד הרחבה תקציבית. במאקרו כלכלה כל התזות שהוא שטח נשמעו לי סבירות". מעניין. לכאורה לא היה לברק עבר; לכאורה התיזות ה"מאקרו-כלכליות" שלו היו חידושים מפתיעים. נכון שכל אדם שעיניו בראשו ידע בדיוק מהן תפיסותיו של ברק ומהו הרקורד של התנהלותו הפוליטית. יש משהו מרגיז בהיתממות הזאת - אם תמכת באחד הפוליטיקאים המושחתים ביותר, פוליטית, בישראל, ישנן שתי אפשרויות: את שאת תמימה מאד או שאת צינית מאד. תבחרו אתם. (אינטרנט, הבלוג של אביעד קלינברג, אוגוסט 2011).

 

היום את נגד הקפיטליזם החזירי אתמול היית בעד טאצר של אהוד ברק, מתבלבלים, גם אני. אני מצביע בוזי הרצוג. אידיאולוגיה כחולצה אופנתית. פופוליזם ותקשורת. להיבחר מותר לשקר, והאמת? נמאס ממתמודדי דמי. אהוד ברק לפחות אמר אמת ושכנע. אני לא סימפטי, אני לא חבר.

***

התערובת המוזרה של ציניות ותמימות (אמיתית? מעושה?) צצה ועולה גם בהמשך. ב-1996 יחימוביץ' הצביעה חד”ש. היום לא נוח לה להיזכר בזה. למה הצביעה חד"ש? "מאד אהבתי את תמר גוז'נסקי. אני חושבת שהיא הייתה מחוקקת מדהימה." "אבל לא הצבעת רק בשבילה", מקשה המראיין, "נתת את קולך גם לעזמי בשארה שהיה באותה רשימה של חד"ש". "האמת היא שאני לא זוכרת. אני זוכרת שמאד אהבתי את תמר גוז'נסקי". גם זה מעניין. בהחלט. את הערבים ברשימה - למשל סלאח סלים, האשם מחמיד, עזמי בשארה ואחמד סעד - יחימוביץ' לא מצליחה לזכור (למרות שסלאח סלים ועזמי בשארה עמדו בראש הרשימה). היא זוכרת מועמדת יהודיה, "צפונית", זוכרת ואוהבת. שוב הריח הזה - של גזענות קלילה מעורבת בזיכרון סלקטיבי. (הבלוג של אביעד קלינברג, אוגוסט 2011)

 

מבולבלים משלי יחימוביץ, גם אני.

השתכנעתי אינך מתאימה לעבודה,

מצנע אתה צריך לחבור לבוז'י הרצוג!!!!

 

פוליטיקאים ציניים ואופורטוניסטים יש לנו כבר בשפע. אתם בטוחים שאתם צריכים עוד אחד/אחת

(אביעד קלינברג אוגוסט 2011) 

רשימת התומכים בבוז'י הרצוג

מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית