ח'כ יצחק (בוז'י) הרצוג: קרבים לקו הגמר

4.9.2011

קרבים לקו הגמר

הי חברים.

 

עשרות מחברי מפלגה נענו לקריאתי וצעדו איתי יחד אתמול בהפגנת המיליון בת"א מתוך הזדהות מוחלטת עם הדרישה לצדק חברתי ולשינוי סדרי העדיפויות. הייתי גאה לצעוד עם קבוצה מכובדת של ראשי ערים ומועצות בהם: יהודה בן חמו, ראש עיריית כפר סבא, רני אידן, ראש המועצה האזורית עמק חפר, סגני ראשי ערים בהם: מוטי עג'מי, סגן ראש עיריית ראשל"צ, זוהר נוימרק, סגן ראש עיריית חולון, ואיריס אברהם, סגנית ראש עיריית גבעתיים. בין הרבים שצעדו איתי היו גם חברי מועצת עיר מרשויות רבות בארץ, גמלאים, פעילים, חברי הסתדרות ונעמ"ת, הרבה מאוד צעירים ועוד רבים וטובים.

 

לעולם בישראל לא יתעלמו עוד מהדרישה לצדק חברתי לאחר הקיץ שעברנו. מערכת הבחירות הבאה לא תתנהל רק על הנושא הביטחוני וכל מפלגה תידרש גם להציג את המשנה שלה לחיזוק החברה ולשיפור הרווחה. זו יכולה להיות הזדמנות גדולה למפלגת העבודה - אם תדע להציג משנה סדורה וכוללת. ואם תדע להיות מאוחדת.

 

מחנה הרצוג הולך וגדל. השבוע הצטרפו אלינו חברים יקרים חדשים: יו"ר ההסתדרות הגמלאים, ח"כ לשעבר גדעון בן ישראל, הנחשב לדמות מוכרת ומשפיעה במפלגה הודיע על החלטתו להתייצב מאחרי וקרא לחבריו לעשות כן. גם שולה כהן, מ"מ ראש עיריית כרמיאל, הודיעה על תמיכתה בי. שולה היא "בולדוזר" אמיתי במחוז הצפון של המפלגה ונחשבת לאשת עשייה עם רקורד מרשים של הישגים. לרשימה מצטרפים שחקני חיזוק משמעותיים נוספים: אהרון ולנסי, ראש המועצה האזורית גליל עליון, המייצג את פניה היפות של ההתיישבות העובדת בצפון ולאה פדידה, יו"ר פורום "עת נשים", מנהיגת נשים מובילה במפלגת העבודה שעוד נשמע עליה רבות.

 

שבוע עמוס לפניי. תדרוכים, מפגשים, כנסים, חוגי בית והמון אירועים.

 

כל רגע יתועל להעצמת "מחנה הרצוג", הובלתו לניצחון ויציאתה של מפלגת העבודה לדרך חדשה.

 

אעדכן בהמשך.

 

תודה לכולם.

 

שלכם,

יצחק בוזי הרצוג

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית