ח'כ שלי יחימוביץ': תיקון ניוזלטר: רגע האמת מגיע! ואני קוראת לכל אחת ואחד מכם להתגייס למשימה. וגם - 1,200 איש היו על הדשא בכנס

4.9.2011

לצערנו במייל הקודם נפלו טעויות בקישורים, ולכן אנחנו שולחים אותו מחדש.

 

תיקון ניוזלטר: רגע האמת מגיע! חלון הזדמנויות מואר נפתח ואני קוראת לכל אחת ואחד מכם להתגייס למשימה. וגם - 1,200 איש היו על הדשא בכנס

הי חבר'ה,

 

רגע האמת בעוד שבוע ויום: ב-12 בספטמבר, יום שני, בין עשר בבוקר לעשר בערב, יפתחו הקלפיות ברחבי הארץ ואתם תחליטו מי יעמוד בראש מפלגת העבודה. חלון הזדמנויות מואר וגדול נפתח לפנינו בחודשים האחרונים. הזדמנות לעמול מתוך עמדה של כוח על כינונה מחדש של מדינה צודקת, הגונה ומוסרית ברוח הערכים שלנו.

 

קריאה לכולכם. שינוי כזה נקנה בעבודה קשה ובמאמץ, שרבים מכם שותפים לו באופן מעורר הערצה והשתאות. אני קוראת כעת לכולכם, גם לקצת פאסיביים שבכם, קודם כל, וזה מובן מאליו,לבוא להצביע, ולהביא עמכם לקלפי את כל המתפקדים התומכים שאתם מכירים. אבל אני מבקשת מכם יותר: להתגייס ממש, ולחבור למטות שלנו. איך עושים את זה? יש מגוון של משימות, אחת או יותר בטוח יתאימו לכם. היכנסו לכאן, עברו על כל האפשרויות, ותראו מה ואיך עושים כדי להביא לניצחון.

 

תדרוך. כל רכזי המטות הישוביים והפעילים המרכזיים מתבקשים להגיע לתדרוך ראשי המטות היישוביים שיתקיים ביום ב', 5 בספטמבר, בשעה 19:00 במטה המרכזי בדיזינגוף סנטר. הנה דרכי הגעה. יום אחר כך יתקיים תרגול יבש של יום הבחירות ונוכחותכם חשובה.

 

1200 איש גדשו את דשא סמינר הקיבוצים בכנס המקסים שלנו השבוע, למי שפספס, הנה כך זה נראה:

 


הנה עוד תמונות בפייסבוק, תייגו את עצמכם!

 

זה הנאום שלי בכנס, הנה קטעים מדברים שנשא יורם קניוק, זו ההופעה של תומר (תומש) שרון, שני סטודנטים חברי העבודה נועה ולדן (נכדתו של נשיא המדינה שמעון פרס) ויואב רבינוביץ' קוראים קטעים מההקדמה לספר שלי "אנחנו", ובהמשך נעלה גם את כל היתר ליו-טיוב.

 

אנשי ההתיישבות העובדת, לעבודה. בני משק וחברי קיבוץ צעירים מריצים באינטרנט עצומה שמספר החותמים עליה עולה כל הזמן - הקוראת לחברי הקיבוצים המבוגרים יותר לתמוך בי בפריימריס. התמיכה בי בקיבוצים גבוהה מאוד, אבל עוד מאמץ שלכם, בני הקיבוצים - יועיל, מדובר בקבוצה גדולה מאוד של מתפקדים שעשויה להכריע את גורל הפריימריס. קיבוצניקים שרוצים להתגייס מוזמנים לכתוב לאדם שבדרון מנערן, רכז מטה קיבוצים שלנו. בני המושבים שעוד לא התגייסו ורוצים להטות כתף - מוזמנים לכתוב לעומרי אדומי מבית חרות, רכז מטה מושבים.

 

הכתבה בהארץ הוסיפה להכות גלים, הנה עוד צרור מאמרים ופוסטים שתומכים בי:

דן שילון במעריב 

אברהם תירוש במעריב 
יורם קניוק בוואלה
יצחקי חן בידיעות אחרונות
רואי רביצקי בהארץ

יובל דרור בבלוג שלו 

אורי אורבך במקור ראשון

מירון אורגד עשת בבלוג שלו

אורי הייטנר בבלוג שלו 

 

ולסיום - לא לשכוח לענות בסבלנות לכל מכון סקרים שמתקשר אליכם, זה מאוד חשוב. תרומה כספית שלכם לקמפיין, גם צנועה, תסייע לנו מאוד. היכנסו לכאן כדי לתרום (וגם לראות מי כבר תרם), וגם - חזרו לכאן, לאפשרויות ההתנדבות, והירשמו כדי לקחת חלק במאמץ.

שבת שלום,

שלכם,

שלי

 

מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית