עמרם מצנע: פוסט חדש: שאלות ותשובות מחוג הבית בפייסבוק

תשובות מחוג הבית בפייסבוק פורסם בבלוג מצנע

מועד פרסום הפוסט: 19 באוגוסט 2011, 11:27.

 

שלום

 

ביום רביעי האחרון התקיים חוג בית בפייסבוק בו שאלו עשרות גולשים את מצנע שאלות מכל התחומים. מצאנו לנכון לרכז כאן את השאלות והתשובות לטובת מי שלא יכול היה "להגיע".

 

Sari Itzhak
מצנע ערב טוב, כל העם יוצא להפגנות, ישן ברחובות ומנסה לעשות מהפיכה למען "מדינת הרווחה" שאנו כה משתוקקים לה. האם לדעתך זה באמת יזיז משהו למישהו? או שאנו נלחמים בתחנות רוח….? וכמה זמן להערכתך ייקח לשינוי כזה לקרות?

Amram Mitzna | עמרם מצנע שלום שרי. אני חושב שכבר קרה משהו. שכבר משהו זז פה. המחאה הזו הצליחה כי היא נכונה וצודקת ובאה ממקומות אמיתיים. עכשיו זה המבחן של הממשלה. האם היא תשכיל לבין את תפקידה ההיסטורי, או שהיא שוב תבחר לפספס הזדמנות לצדק חברתי אמיתי. לצערי, על פי דבריו האחרונים של ראש הממשלה, יש לי תחושה שכך יהיה.

לפני 18‏ שעות · אהבתי · 4‏ אנשים…

 

Yonatan Gat
מצנע, אני אוהב אותך:) מבחינתי, אתה יכול להיות ראש ממשלה אידיאלי. אמיץ, חכם, ישר דרך, נקי כפיים, ביטחוניסט לעילא ולעילא ורואה רחוק באופן נדיר. יש לי רק בקשה: אנא חשוף שיניים וגם קצת ציפורניים. אנשים חושבים שאתה נחמד מדי ומפרשים זאת כ"חלש". הם מאמינים שצריך גם להיות "פוליטיקאי" עם קילר אינסטינקט כדי להנהיג את המדינה הזאת. אני יודע שאדם שמצניע לכת וקר רוח הוא בעצם אדם חזק מאוד, אבל אחרים לא יודעים זאת. אנא, לתשומת לבך. באהבה. יונתן

Amram Mitzna | עמרם מצנע יונתן, תודה לך. אני חושב שקורות חיי מדברים בעד עצמם. הייתי אלוף בצה"ל, ניהלתי עיר גדולה – את כל אלה לא עושים אנשים "חלשים". מעבר לכך, אני אכן מתכוון לכך כשאני מדבר על פוליטיקה אחרת, היו לנו מספיק מנהיגים כוחניים, ראינו לאן הובילו אותנו.
לפני 18‏ שעות · אהבתי ·
7‏ אנשים…

 

Omer Ohana
כמו שציינתי קודם מעריך ומוקיר אותך אך לא מבין למה אתה לא עונה להתקפות משולחות הרסן של שלי ואנשיה מולך על זה שברחת פעם קודמת ולא החזקת מעמד והפחד שזה יחזור שוב

Amram Mitzna | עמרם מצנע עומר שלום. אני לא מגיב להתקפות עלי בין שהן משולחות רסן ובין שלא, בעיקר כשאין בהן שום אמת.
לפני 18‏ שעות · אהבתי ·
3‏ אנשים…

 

Alex Rakia
מר. עמרם, קודם כל קבל נא את ברכותי על הלחטטך לחזור לפוליטיקה. (באת בזמן טוב, איפה ששפיות באמת נחוצה) האם מפלגתך – מפלגת העבודה היא מפלגה ימנית או שמאלית?
היום ולצערי, מפלגת העבודה אינה מוגדרת היטב, ודרכה לא ידועה ולא צפויה מראש בכלל. האם תוכל להתחייב שלא לחבור לליכוד או לליברמן וכל מי שהולך בדרכם, בממשלה, בכנסת ובשאר הועדות?

Amram Mitzna | עמרם מצנע שלום אלכס. לשמחתי, האירועים החברתיים האחרונים החזירו את המושגים ימין ושמאל למקומם הטבעי - שמאל וימין חברתיים. ואם אנחנו מסתכלים על המושגים האלה בהיבט הזה, אז אין ספק שמפלגת עבודה בראשותי תהיה מפלגת שמאל חברתי. שמאל סוציאלי ואחראי. לגבי הישיבה בממשלת ימין - הצהרתי כבר בעבר כי המפלגה בראשותי לא תשב בממשלה ימנית קיצונית כדוגמת הממשלה הנוכחית וקודומתיה.
לפני 18‏ שעות · אהבתי ·
5‏ אנשים…

 

Alex Rakia זה טוב שבראשותך המפלגה תהיה בצד השמאלי והשפוי של המפה הפוליטית. אבל השאלה האם יהיה לך שם רוב במפלגה? למשל גברת יחימוביץ' (שמוחקת פוסטים מהדף שלה בפייסבוק) פוזלת הרבה לכיוון ימין, והיום התפרסמה כתבה על חיזורה אחרי המתנחלים - שלדעתי בגללם ובגלל הממשלה, המדינה תקועה בבוץ טובעני. אתה לא דואג שיחימוביץ וחבריה יתקעו לך מקלות בגלגלים?

Amram Mitzna | עמרם מצנע אלכס שלום,הראיון של יחימוביץ בעיתון הארץ מאפשר סוף סוף הצצה נדירה אל עולמה הבטחוני מדיני של מי שהעמידה את עצמה כמועמדת לראשות העבודה.עד עכשיו לא ידע חבר המפלגה דבר וחצי דבר על יחסה לנושאים רבים על סדר היום הציבורי.(מדיני / בטחוני,יחסי דת -מדינה,ערבים ויהודים,וכמובן היחס להתנחלויות) חברי מפלגת העבודה ישכילו לבחור את יו"ר המפלגה ומועמדה לראשות הממשלה המתאים ביותר המביא איתו נסיון מעשי ומוכח בתחומים רבים,בברכה,מצנע
לפני 2 שעות · אהבתי ·
אדם אחד…

Rotem Gazit
האם תוכל במפגש הקרוב בין האידאלים שלך למציאות הפוליטית להישאר במערכה ולעשות את השינוי.כי אנשים שלא משנים יש לנו מספיק.בברכה,גלית.

Amram Mitzna | עמרם מצנע שלום גלית. אני בא בשביל לשנות. אם לא הייתי רוצה לשנות לא הייתי יורד לירוחם לחמש שנים ולא הייתי מתמודד עכשיו על ראשות המפלגה. הצורך בשינוי דרמטי הוא מה שמניע אותי, ואת היכולת שלי לעשות שינוי כבר הוכחתי.
לפני 18‏ שעות · אהבתי ·
6‏ אנשים…

 

Reshef 'Pedro' Eisenberg
מצנע שלום רב. התאכזבתי לשמוע לאחרונה שח"כ שלי יחימוביץ מתנגדת להפעלת תחבורה ציבורית בשבת. כולנו כבר יודעים שבלי תחבורה ציבורית בשבת לא יהיה ניתן לשדרג את מערכת התחבורה הציבורית בישראל ואת הפריפריה. האם כראש סיעת העבודה בכנסת תטיל משמעת סיעתית בנושא זה?

Amram Mitzna | עמרם מצנע רשף שלום. כבר התבטאתי בעבר שאני תומך בתחבורה ציבורית בשבת – כמו במודל המוצלח של העיר חיפה.
לשאלתך האם אכפה משמעת סיעתית – נראה לי מוקדם מדי בשלב זה לעסוק בכך.
תחבורה ציבורית בשבת

 

Dean Carmeli
מר מצנע, מה מבדיל אותך מיתר המועמדים לראשות העבודה – בנוסף לטענה כי תזכה בבחירות במספר מנדטים גדול יותר?
במה שונים המצע והאידיאולוגיה שלך מאלו של יתר המתמודדים?
אודה לך אם תענה בהרחבה ותוסיף דוגמאות בונשאים שתבחר.

Amram Mitzna | עמרם מצנע שלום דין, אני מביא איתי נסיון מוכח ומעשי בתחומים רבים ומגוונים, בטחון,חברה, שלטון מקומי, חינוך וניהול ברמות גבוהות. מבחן הבחירה בין מועמדים צריך להיות על בסיס של עשייתו ופעילותו של המועמד והדרך בה התמודד עם החלטות וניהול משברים לאורך מסלול חייו, בחינה נוספת חשובה היא כמובן אישיותו של המועמד – אמינות, יושר ודוגמא אישית בברכה מצנע
לפני 18‏ שעות · אהבתי ·
8‏ אנשים…

 

שלום מצנע,
כיצד תפעל בנוגע לקצבאות החרדים שמעמיסות למעמד הביניים עוד נטל על הכתפיים?

Amram Mitzna | עמרם מצנע הנה התשובה שעניתי לגולש אחר: יש בישראל ציבורים שלמים שאינם נושאים בנטל, בכללם הציבור החרדי, או לפחות חלקו. המטרה אינה הפסקת הקיצבאות לכשעצמן, אלא בחינוך האוכלוסיות האלה לעבודה ולתרומה למדינה וכמובן גם לעצמם. כשאוכלוסיות אלה יכנסו למעגל העבודה, הן לא תזדקקנה לקיצבאות הענק שמועברות אליהן היום. הצעד הראשון בדרך הזו, היא לקיים שירות חובה לכולם. שירות צבאי, שירות לאומי או שירות אזרחי.
לפני 18‏ שעות · אהבתי ·
12‏ אנשים…

 

Shani Israel כמו שצריך עמרם! כל הכבוד. הלוואי שתזכה. (:

 

Yoav Rabinovitz
אהלן מצנע. לפני מספר שבועות אמרת ששלי יחימוביץ' תהפוך את העבודה "למפלגת נישה", בגלל התעקשותה לבכר את הנושא הכלכלי בראש סדר היום של המפלגה. האם היום לאחר המחאה, אתה עדיין עומד מאחורי דבריך אז?

יואב היקר ומצנע, סליחה שאני מתפרץ לדלת פתוחה, הייתי מציע לשלי פעם לעזוב את המזגן או את האופניים ולצאת קצת מהמרחב של צפון תל אביב לדרום ולצפון הארץ ולעסוק בשינוי מהותי בשטח. זו לא חוכמה לצאת מהמרחב הזה בתקופת פריימריס לחוגי בית בהם היא לא ע…ראה/י עוד
לפני 18‏ שעות · אהבתי ·
3‏ אנשים…

יואב שלום, אנסה להשיב לך בלי להתקיף את שלי… ראשית כל - מצנע כבר השיב בעצמו - הבעיה היא לא התמקדות בנושאים כלכליים וחברתיים. חשוב והכרחי שמ]לגת העבודה - אשר מגדירה את עצמה כמפלגה סוציאל-דמוקרטית - תיתן מענה הולם ומרכזי לנושאים אלו. הבעיה…ראה/י עוד
לפני 10 שעות · אהבתי

 

Rotem Gazit
מצנע שלום. שאלתי: האם תפעל לשינוי שיטת הבחירות? אם כן, באיזה אופן?

Amram Mitzna | עמרם מצנע רותם שלום, תשובתי היא - כן אפעל לשינוי שיטת הבחירות והממשל- אני משתתף בקבוצה העוסקת בנושא בראשותו של נשיא בית המשפט העליון לשעבר מאיר שמגר, מצנע

 

Oren Bachar
שאלה נוספת: כאשר הכרזת על מועמדות אמרת שתפעל להכניס בשריון אנשים ראויים לרשמה לכנסת. אשמח אם תוכל להזכיר חלק מאותם אנשים אשר חשבת עליהם.

Amram Mitzna | עמרם מצנע אורן שלום, לא נכון מצידי להביא שמות בשלב זה, הכונה לפתוח את השורות ולאפשר מסלולים ירוקים לצעירים ואישים בולטים שיכולים לתרום לחיזוקה של העבודה ולחדש את האמון עם הבוחר הישראלי, מצנע

 

Oren Bachar
אני אשמח לתגובה…
אתה נתפס כאיש שמאל שאני ורבים אחרים במפלגה מזדהים עם אמרותיו ודעותיו. אבל לא את הקולות שלנו תצטרך להשיג ביום הבחירות הכלליות. איך תצליח לגרום למצביעי המרכז הנמצאים בקדימה, בליכוד ואפילו בישראל ביתינו להצביע למפלגת העבודה?

Amram Mitzna | עמרם מצנע אורן, אני סבור שהיום יותר מתמיד ברור לכולם שקיים קשר ישיר בין ממשלות הימין לבין המצב הכלכלי-חברתי שבגינו יצאו מאות אלפי אנשים לרחוב. הקהל הזה מצפה שהמדינה תחזור ותעניק לכל אזרח ביטחון חברתי הכולל חינוך, בריאות וקיום בכבוד.
אין לי ספק שהדי המחאה יישמעו גם בקלפי

 

Avi Brayer
ערב טוב מצנע, אלפי צעירים ערבים כן מרגישים כאן בבית וכן היו רוצים לממש את חובתם למדינה ולהתגייס..לשרות לאומי, כיצד ניתן למרות הקושי להגדיל את נפח הפעילות ולספק יותר תקנים?

Amram Mitzna | עמרם מצנע אבי שלום
הנה תשובתי
שירות לאומי לאכלוסיה ערבית

 

Shoshan Shacham
החזון האישי מפורט מקיף וחובק עולם. מצנע מכובדי במשפט אחד מה הבידול שלך מהמועמדים האחרים לראשות המפלגה תודה

Amram Mitzna | עמרם מצנע שושן שלום. לוקח על עצמי את האתגר שלך למשפט אחד, למרות שיש לי כמובן תשובה ארוכה (-: במשפט אחד: אני המבוגר האחראי, שמביא איתו נסיון מוכח ומעשי בתחומי החברה והביטחון.
לפני 19‏ שעות · אהבתי ·
7‏ אנשים…

 

Liran Shufman
מה עמדתך כלפיי מעמד המורה בישראל וכיצד ניתן לשפר זאת??

Amram Mitzna | עמרם מצנע לירן שלום. חינוך הוא בראש מעייני. אני מפנה אותך למאמר שכתבתי בנושא באתר שלי
הבסיס הוא חינוך ושם המשחק הוא מורים טובים | מצנע www.mitzna.co.il

 

Omer Ohana
אני מאוד מעריך אותך אבל העובדה שלא עשית מיפקד כי הצטרפת באיחור למירוץ קצת בעייתית מבחינת סיכוייך.שאלתי - האם כדי למנוע את האסון שעמיר פרץ הוא ראש המפלגה ומכיוון שאתה איש אחראי אתה תשקול להצטרף לבוזי הרצוג ובכך יש סיכוי למפלגת עבודה מצויינת?

Amram Mitzna | עמרם מצנע מתפקדי העבודה יצביעו בספטמבר עבור מועמד המפלגה לראשות הממשלה. אני מאמין שרק אני מסוגל לשקם את המפלגה ולהפוך אותה למתמודדת רלבנטית על הנהגת המדינה. אשמח מאוד אם בוז'י ידידי יצטרף אלי
לפני 19‏ שעות · אהבתי ·
10‏ אנשים…

 

Noam Gissis
שאלה נוספת: נדמה כי בשנים האחרונות חלה הדרדרות נוראית בין ערביי ישראל למדינה ולציבור היהודי. כיצד ניתן לדעתך לשקם יחסים אלו?

Amram Mitzna | עמרם מצנע שוב - שלום נועם. כמי שעמד בראש העיר חיפה, עיר שמדגימה מדי יום שחיים בדו קיום אפשריים - אני מאמין גדול בשילובם של ערביי ישראל בחברה הישראלית. הדרך לשילוב יעיל היא יצירת תחושה של שותפות אמיתית, גם בחובות וגם בזכויות. יש להילחם בכל הכוח בתופעות של אפליה וגזענות.
לפני 19‏ שעות · אהבתי ·
4‏ אנשים…

Amram Mitzna | עמרם מצנע שלום נועם, כן, לדעתי ניתן לשקם את היחסים בעיקר עי חינוך, מניעת חקיקה אנטי דמוקרטית וגזענית, אין לי ספק שכינונה של מדינה פלסטינית תקל מאוד על המתח בין ערבים ליהודים בברכה מצנע
לפני 19‏ שעות · אהבתי ·
3‏ אנשים…

 

Amir Rubin
ערב טוב מצנע, אם היית יושב היום בכיסא ראש הממשלה, איך היית מתמודד לאור מחאת האוהלים? תודה

Amram Mitzna | עמרם מצנע שלום אמיר. ראשית אני מעריך שלו הייתי יושב היום בכסא ראש הממשלה המחאה הזו לא הייתה מתרחשת (-: אבל לו הייתה מחאה כזו או אחרת, הדבר הראשון שהייתי עושה זה לבוא למאהל ברוטשיליד כדי לדבר ישירות עם המוחים. כך נהגתי כראש העיר וכך אנהג גם כראש הממשלה. המפתח האמיתי למחאה החברתית הוא שינוי סדר העדיפויות. פירוט על כך תוכל לקרוא כאן. http://www.mitzna.co.il/?p=888

 

Tal Romach
שלום מצנע, אשמח לשמוע את דעתך על מאבק הרופאים, ובפרט על נושא השכר – לפי איזה סולם אמור להימדד שכר במגזר הציבורי?

Amram Mitzna | עמרם מצנע ערב טוב טל. נשגב מבינתי כיצד הגענו למצב שבו אדם המופקד על הצלת חיים נדרש לעבוד שעות כה רבות וחוזר הביתה עם שכר כה מביך. גם בתחום הזה דרוש שינוי בסדרי העדיפויות. אני מאמין שעל המדינה לספק לכל אזרחיה שירותי בריאות – והדרך לעשות זאת היא גם באמצעות שיפור מעמדם של הרופאים.
שאלת על סולם השכר במגזר הציבורי. לדעתי, סולם כזה צריך לשקף את הערכים החברתיים – ולכן גם הרופאים וגם המורים צריכים להיות בראש הרשימה, ולא בתחתיתה.

 

Yoav Lewy
מר מצנע היקר, ראשית תבורך על עמדתך הנחרצת בנושא הפעלת תחבורה ציבורית בשבת וקיום אורח חיים חופשי לכולם. לצערי זה לא מובן מאליו במדינה שלנו.שאלתי אליך היא – במידה ותעמוד בראשות מפלגת העבודה – האם בכוונתך להוביל לכך שחצי מהרשימה לכנסת אכן תיקבע על ידך, כפי שנכתב בעיתונות לא מזמן? והאם באמת אינך פוסל ישיבה עם בנימין נתניהו בקואליציה (בהנחה שנתניהו לא הפך אתמול בלילה להיות קרל מרקס)? תודה מראש על תשובתך

Amram Mitzna | עמרם מצנע שלום יואב, רשימת מפלגת העבודה לכנסת הבאה תבחר בדרך דמוקרטית. שיטת הפריימריס הנוכחית פשטה את הרגל וגורמת להשחתת הדמוקרטיה. תמצא דרך ביניים כדי שרשימת העבודה לכנסת תביא פנים חדשות ובעיקר צעירות. מפלגת העבודה בראשותי תרכיב את הממשלה הבאה ואם לא אזי נהיה באופוזיציה, לא נשב בממשלתו של נתניהו. מצנע
לפני 19‏ שעות · אהבתי ·
4‏ אנשים…

 

Noam Iddan
1. איך בפועל אתה רואה של הפינוי של 131000 מתנחלים לפי מפת יוזמת ז'נבה, לאור הקשיים בפינוי של פחות מעשירית ממספר זה מעזה?

Amram Mitzna | עמרם מצנע
נועם שלום. פינוי תושבים מיהודה ושומרון יהיה קשה מאוד וכואב. זה אתגר קשה עבור כל חברה, בוודאי שעבור החברה בישראל. אבל חשוב לדעת שהאלטרנטיבה של הישארות בשטחים אלה, היא קשה ומסוכנת הרבה יותר. ההיפרדות מהפלסטינים והיציאה מהשטחים היא בראש ובראש…ראה/י עוד

 

Nitzan Kahana
שלום רב, אשמח לשמוע את עמדתך בשני נושאים בוערים:
הראשון- המאבק על הצדק החברתי, כיצד היית נוהג אם הייתה לך האפשרות להכריע בנושא?
והשני- מה עמדתך בנושא נישואים אזרחיים?

Amram Mitzna | עמרם מצנע שלום ניצן. אני תומך בכל לבי במחאה החברתית ומקווה שהיא רק בתחילת דרכה. פרסמתי כאן בעמוד שלי מספר פוסטים על המאבק ואת מוזמנת לעיין בהם. אין לי ספק שמה שהחל כמחאה ספונטנית חייב יהיה בסופו של דבר לבוא לידי ביטוי גם בזירה הפוליטית.
לגבי נישואין אזרחיים – כבר ציינתי במספר הזדמנויות כי אני תומך

 

הסר פרסום
ברננדה פליקשטיין
הי מצנע, מה צריכה להיות לדעתך חלוקת הסמכויות בנושא איכות הסביבה בין השלטון המרכזי לשלטון המקומי? וכיצד תפעל לייעול מערכות אלו כראש ממשלה?

זה.

Amram Mitzna | עמרם מצנע שלום ברננדה
אני רואה חשיבות בהורדת סמכויות לשלטון המקומי בתחום הפיתוח והאכיפה. הממשלה המרכזית צריכה לעסוק בתיקנון וקביעת מדיניות ולהשאיר את הביצוע לשלטון המקומי.

 

Rotem Gantz
מר מצנע שלום רב, כיצד אתה חושב שניתן להחזיר את מפלגת העבודה לכך שיכירו בה כמפלגה שרוצה את טובת מדינת ישראל, ולא מזוהה עם "השמאל הבוגדני"

Amram Mitzna | עמרם מצנע רותם שלום.
אריאל שרון מימש בעצמו את המדיניות אליה אני קראתי - קרי יציאה מרצועת עזה. אומנם הביצוע היה בעייתי אבל הרעיון שבסיסו נולד מתוך "מחנה השמאל" שאתה כי אנשים מזהים אותו כ"בוגדני". אני סבור שבעניין זה הציבור כבר יודע מהו הפתרון אליו מדינת ישראל תצעד ומבחינה זו אין ימין או שמאל.
לפני 19‏ שעות · אהבתי ·
6‏ אנשים…

 

Ohad Mastboim
האם לדעתך מפלגת העבודה יכולה להיות מועמדת להרכבת הממשלה הבאה?

Amram Mitzna | עמרם מצנע אוהד שלום.
אני מאמין שכן – ראה תשובתי
http://www.youtube.com/watch?v=I35TjPV2y0Y
avoda

 

ניק נולט
מר עמרם מצנע. האים אתה מאמין בשלום פה באזור שלנו.עם שכנינו?.ומה דעתך לאוד עשר שנים קדימה.בעניין הביטחון?!

Amram Mitzna | עמרם מצנע  ניק שלום - ראה תשובתי בוידיאו
מאמין בשלום. צעדים פרגמטי

 

Inbar Ruben
מר מצנע שלום,
אשמח לשמוע את דעתך בנוגע להכרזה הפלסטינית על עצמאות בספטמבר וכיצד על ישראל לגשת ולהתמודד עם הסוגיה.

Amram Mitzna | עמרם מצנע  ערב טוב ענבר. לצערי הרב, נתניהו פספס את ההזדמנות למנוע את ההכרזה החד צדדית ולגייס את עולם לעמוד לצידנו, בכל שנמנע מחידוש המו"מ. לשמחתי, עדיין לא מאוחר מדי: גם אחרי ההכרזה החד צדדית יש לפעול למען חזרה לשולחן המשא ומתן - ובכך לעקר את השפעותיה השליליות
לפני 20‏ שעות · אהבתי ·
5‏ אנשים…

 

Etai Mizrav
מצנע, מה דעתך על חיבור וריצה משותפת עם מפלגת קדימה?

Amram Mitzna | עמרם מצנע איתי שלום
לאחר הבחירות הבאות שמפלגת העבודה תתחזק ותחזיר את מצביעיה מקדימה. איני רואה כל סיבה למה קדימה לא תחבור למפלגת העבודה לייצר גוש מרכז שמאל.
לפני 18‏ שעות · אהבתי

 

Jacob Schwarcz
איך אתה רואה את שיתוף הפעולה בינך לבין המועמדים האחרים בשני המקרים באם תזכה בראשות המפלגה ובאם יבחר אחד המועמדים האחרים.האם בכל מקרה תישאר במפלגת העבודה?

Amram Mitzna | עמרם מצנע יעקב שלום, אני המועמד היחידי שמקיים צינור תקשורת פתוח ורציף עם כל המועמדים ונפגש איתם לשיחות בארבע עיניים מדי פעם.אני בטוח שכל המועמדים יקבלו את מנהיגותי וביחד נביא לחזרת של מפלגת העבודה למרכז הבמה הפוליטית. אני נשאר במפלגה בכל מקרה. בברכה מצנע
לפני 19‏ שעות · אהבתי ·
3‏ אנשים…

 

Lea Kantor Matarasso
מהו לדעתך הדבר הראשון שהמועמד הנבחר צריך לעשות עם הבחרו לתפקיד?

Amram Mitzna | עמרם מצנע לאה שלום. למועמד הנבחר לא יהיו אפילו חמש דקות של חסד. האתגרים העומדים בפני יושב ראש המפלגה הם גדולים ומורכבים. המשימה הכי חשובה היא להחזיר את המפלגה למרכז סדר היום בישראל. האירועים החברתיים האחרונים רק ממחישים ומבליטים את חסרונה של מפלגת העבודה. הנושאים הבאים שיהיו על סדר יומי, יהיו לגבש את המפלגה, לרענן את שורותיה ולגייס אליה אנשים חדשים ובעיקר צעירים.
לפני 20‏ שעות · אהבתי ·
5‏ אנשים…

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית