עמרם מצנע: הזמנה לחוג בית בפייסבוק (ב-17/8), מחשבות מהצעדה במחאת האוהלים בחיפה, ולמפלגת העבודה דרוש מבוגר אחראי

17.8.2011

 

הזמנה לחוג בית בפייסבוק, מחשבות מהצעדה במחאת האוהלים בחיפה, ולמפלגת העבודה דרוש מבוגר אחראי

 

חוג בית בפייסבוק

 

נותר רק פחות מחודש לבחירת המועמד של מפלגת העבודה לראשות הממשלה, ולפני שחברי המפלגה יבחרו את המועמד הטוב בעיניהם - חשוב שיכירו את המועמדים ואת עמדותיהם. אני מסייר ללא הרף בכל הארץ בניסיון לפגוש מתפקדים רבים ככל האפשר, אך מכיוון שלא כולם יכולים להגיע לחוגי הבית, החלטתי לקיים ברוח הזמן חוג בית בפייסבוק. המפגש יתקיים ביום רביעי ה-17 באוגוסט בין השעות 19:00-21:00. יש כיסאות לכולם:) כולכם מוזמנים לשאול שאלות ולקבל תשובות באונליין.

<<<לפרטים נוספים והרשמה לחוג הבית בפייסבוק לחצו כאן>>>

 

מחאת האוהלים היא מאבק פוליטי

 

30 אלף איש צעדו בשבת האחרונה בחיפה למען צדק חברתי. היו שם ערבים ויהודים, אזרחים ותיקים וצעירים, תושבי רכס הכרמל והעיר התחתית, פגשתי גם באורחים מתל אביב שבאו להזדהות. רבבות אזרחים דרשו צדק חברתי גם בערים אחרות בארץ, מעפולה ועד באר שבע. ללא ספק מפגן מרשים נוסף לתחושה אותנטית שחשים כה רבים - שככה אי אפשר להמשיך יותר.

 

המאבק הזה פוליטי, אבל בשלב הזה הוא עדיין לא מפלגתי (לחצו כאן לדברי בנושא בערוץ 10). בחוגי בית שואלים אותי לא פעם: למה חזרת לפוליטיקה, הרי אי אפשר באמת לשנות שם כלום? ואם כבר פוליטיקה, למה מפלגת העבודה ? חזרתי לפוליטיקה כי אני מאמין שזו הדרך היעילה ביותר להביא לשינוי ההכרחי, שלא נטשתי את מפלגת העבודה כי אני מאמין שבכוחה להביא לשינוי הזה. אבל השאלה שנדמה לי שמעסיקה הבוקר את המדינה היא: האם המחאה דועכת?

 

דרוש מבוגר אחראי למפלגת העבודה
 
כדי להחזיר את מפלגת העבודה לשלטון ולעמדת השפעה חשוב להפסיק את המריבות הפנימיות ולהעמיד בראש המפלגה מבוגר אחראי. אני משוכנע שביכולתי לאחד את המועמדים, ולהוביל את מפלגת העבודה לראשות הממשלה. חלק מאובדן האמון בפוליטיקה נובע מחסרונה של מפלגת העבודה בפוליטיקה הישראלית. עם סיום תהליך הפריימריס נוכל להציג יחדיו לציבור נבחרת שביכולתה להוביל את מדינת ישראל לדרך חדשה. לראיון בנושא ברשת ב'.

 

לשמירה על שלמותה של המפלגה עליכם לבחור מנהיג אחראי, שקול, בעל משנה סדורה המקובל על כולם, שגם שאר המועמדים יכולים לקבל את מנהיגותו לעבוד עימו. בחירתי לראשות המפלגה מבטיחה התמקדות בעשייה וביעדים, תוך קיום מערכת יחסים תקינה עם כל המועמדים.

 

מועמדה של מפלגת העבודה לראשות הממשלה

 

למפלגת העבודה אין זכות קיום אם אינה שואפת להנהיג את המדינה ולהוביל אותה אל דרך חדשה. בשל כך השאלה הניצבת בפניכם בבחירת המועמד לראשות המפלגה היא לא רק מי מהמועמדים ראוי להנהיג את המפלגה, אלא גם מי מהם נתפס כמתאים וראוי ביותר בעיני הציבור כמועמד לראשות הממשלה.

 

בברכה,

מצנע

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית