ח'כ שלי יחימוביץ: על המאבק בין הסוציאל דמוקרטיה ובין הקפיטליזם. על מחאת האוהלים, כרטיס עבודה שלי ובואו להשתתף בפסיפס התרומות

7.8.2011

 

על המאבק בין הסוציאל דמוקרטיה ובין הקפיטליזם. על עומקה, חשיבותה ועצמאותה של מחאת האוהלים, כרטיס עבודה שלי בתום המושב: 36 חוקים, ובואו להשתתף בפסיפס התרומות

 

הי חבר'ה,

 

צפו בנאום שלי במליאה על חוק הוד"לים ההרסני שעבר השבוע בקריאה שניה ושלישית. "זו לא סתם שליפה מהמותן, זו תוכנית סדורה להפרטת המדינה. הפרטה מסוג קשה יותר: לא לכל המרבה במחיר, אלא בחינם, ומהר, ובלי דיור בר השגה בקצה. המאבק נגד חוק הוד"לים בפרט ועל אופיה של המדינה בכלל הוא לא פרסונלי. זה קרב בין שתי אידיאולוגיות: סוציאל דמוקרטיה, מול קפיטליזם תאצ'ריסטי קיצוני".

 

תקשורת. ראיון ארוך ומשותף עם מובילות המחאה אצל אורלי וגיא בערוץ 10 על עומקה ועל חשיבותה של מחאת האוהלים. בפוסט השני באותו לינק תוכלו לראות את המשך הראיון, עם רוני סופר דוברו של ראש הממשלה בגיבוב מרהיב ומשעשע של דברי שטות. אצל אריה גולן ביומן הבוקר: זו קריאת תיגר שהיא לא מפלגתית, אלא פוליטית ואידיאולוגית. אנחנו צריכים להסתכל בהכרת תודה על כך שקם כאן דור כל כך מודע, כל כך ערכי, שעושה את העבודה שהמבוגרים היו צריכים לעשות הרבה הרבה לפניו. וגם ראיון בערוץ 2 אצל קרן מרציאנו, על השמחה על כך שסדר היום שלנו חודר סוף סוף אל מרכז הקונצנזוס. ובתוכנית פוליטיקה, בתום דיון על קפיטליזם מול סוציאל דמוקרטיה, אני אומרת שמפלגת העבודה בהנהגתי תהיה מפלגה סוציאל דמוקרטית אמיתית ותיתן ביטוי לכל המגמות האלה.

 

כרטיס עבודה: 36 חוקים שחוקקתי, 19 בכנסת הזאת. מושב הקיץ של הכנסת הסתיים השבוע, בלילה האחרון הספקתי להשלים חקיקתם של עוד שני חוקים, ואני מגישה לכם דווח על החקיקה שלי, שהיא אמנם רק חלק מהפעילות, אבל חלק חשוב ומהותי שמשפיע על חייהם של בני אדם רבים. הכי אוהבת... את חוק הטקסטיל הביטחוני שמתקן עוול של שנים ומספק עבודה בפריפריות, את החוק למניעת פיטורים מחזוריים, ואת החוק האוסר התקשרות עם קבלני כ"א בלי רשיון. למתעניינים הנה הפירוט.

 

פסיפס התרומות שלנו ממש מצליח, ואתם מוזמנים להשתתף בו, וכך לסייע לנו מאוד במימון הקמפיין ובהבקעה לניצחון. עמיחי סרגובי רכז מתנדבי האינטרנט שלנו מסביר: "כידוע, שלי מנהלת קמפיין דל תקציב, שנשען על תרומות מהציבור הרחב. בסופ"ש עלה לאתר פסיפס התרומות, דרכו תוכלו לקחת חלק בבניית המסר החברתי הרחב של הקמפיין. תוכלו לתרום לקמפיין כל סכום שתרצו (גם תרומות קטנות יתקבלו בברכה), ויחד עם התרומה לבחור אבן שתרכיב את הפסיפס. כל צבע של אבן יסמל חלק מהאג'נדה של שלי שאיתו אתם מזדהים" הנה פסיפס התרומות, ואם אתם סתם רוצים לתרום, בלי פסיפס, אפשר לעשות זאת כאן.

 

שבת שלום,

שלכם,

שלי

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית