ח'כ שלי יחימוביץ: וידאו בלוג חדש שלי: צדקנו. ועכשיו לשינוי

24.7.2011
 
וידאו בלוג חדש שלי: צדקנו. ועכשיו לשינוי אמיתי. סקר חדשות ערוץ 2 צופה לי ניצחון בפריימריס - מה הקשר בין הסקר ובין סדר היום שלנו שתופס תאוצה ומרכזיות? על מתמחים אידיאליסטיים שבקושי נושמים ועל עובדי הקבלן של חברת חשמל שנושמים רק פחם בתנאי עבדות

 

שלום לכולם,

 

צדקנו. תראו איך מה שאנחנו מדברים עליו כבר שנים ומתעקשים שהוא-הוא סדר היום האמיתי של מדינת ישראל, פורץ החוצה ומקבל ביטוי חופשי ואמיתי. הנה וידאו בלוג חדש שלי על המחאה החברתית, שכעת צריכה להתלכד לקראת קריאת תיגר ממוקדת על שיטה כלכלית בלתי נסבלת, ולהביא לשינוי אמיתי.

 

סקר חדשות ערוץ 2 צופה ניצחון שלי בבחירות לראשות המפלגה. זהו סקר ראשון שנעשה על ספר הבוחרים החדש. הנה התוצאות:

צפו בכתבה בחדשות ערוץ 2 ובה הפרטים, הפרשנות והראיון עם הסוקר.

 

זה סקר מצויין, סקרים אחרים שלא פורסמו מביאים אותן תוצאות פחות או יותר, אבל זכרו שזה רק סקר, ולפנינו המון עבודת ארגון. היכנסו לכאן כדי להצטרף לצוות המתנדבים, והמשיכו לענות לסוקרים בסבלנות. הנה ראיון שלי בגל"צ  אצל אילנה דיין בעקבות הסקר, שימו לב לקשר הטבעי שאני קושרת בין נצחונו של סדר היום הערכי שלנו ובין המספרים, ובאותו עניין אצל דן מרגלית בערב חדש.

 

"מי הכי מתאים להנהיג את העבודה?" סקר אחר, של ערוץ הכנסת, הפעם מול הציבור ולא מול המתפקדים, מביא תוצאות טובות אפילו יותר. הנה תוצאות הסקר, וגם ראיון בעניין עם אורית לביא נשיאל.

 

הכשל המוסרי והאכזריות שבטיפול בקשישים סיעודיים. הכנסו לדיון שהשתתפתי בו בתכנית פוליטיקה.

 

מאבק המתמחיםפוסט אורח של ירון רודניצקי, סטודנט לרפואה שנה שישית באוני' תל אביב המסיים לימודיו ומתחיל סטאז'. "הרופאים הצעירים - מאובנים חיים של תקופות עברו. בוחרים במודע להכנס למערכת... אני בחרתי כך ומודה כל יום על הבחירה הזאת, אך לא לעולם חוסן". 

 

מנקים את הפחם, בלי נשמיות, בלי זכויות, עם קבלן רמאי, בלי פיצויי פיטורים כשעוברים מקבלן לקבלן. עובדי הקבלן של חברת החשמל. ככה נראית עבדות. היכנסו לפניה (לא ראשונה) שלי לחברת החשמל. הנה גם ראיון על זה ברדיו דרום.

 

מעסיק יפצה עובד ב-15 אלף שקל, אם לא העביר לו בכתב את תנאי העסקתו. וגם, אם לא מסר,  והעובד תובע אותו מאוחר יותר בגין הפרת תנאים - חובת ההוכחה תהיה עליו. עוד חוק שלי (עם חברי הכנסת חיים כץ מהליכוד ומרינה סולודקין מקדימה) שעבר בטרומית ועולה בשבוע הבא לקריאה ראשונה.

 

אי אפשר להפקיר את הדיור ל"כוחות השוק". ראיון בערוץ 2: "בכל העולם יש חקיקה שמתערבת בשכירות. הצעת חוק מאוד מידתית שלי ושל כרמל שאמה ממסדת את שוק השכירות, ולא מאפשרת למשכירים לנצל את השוק. בנוגע לבנייה - אי אפשר להפקיר את הבנייה לכוחות השוק, כי כשעושים את זה אז יש אדם עשיר אחד שיכול לקנות 100 דירות להשקעה ואדם רגיל שלעולם לא יגיע לדירה".

 

מחפשים את הפירוד, את השנאה, את הקיצוניות, את הגזענות. הנאום שלי בדיון על ועדת החקירה לארגונים האזרחיים, עוד רעיון עוועים מבית היוצר של ליברמן וישראל ביתנו, שנפל, לשמחתנו. "ומה קורה במקום שבו הפערים גדלים, שבו אין יותר אנחנו, יש רק אני ועצמי וזכותי, ולא זכויות של אחרים? האם מישהו הולך ומחפש איזה דבק מאחד? איזה חזון משותף? איזה אתוס מכונן לכולנו, ימין ושמאל, יהודים וערבים, מזרחים ואשכנזים, חרדים וחילונים? לא. מחפשים את הפירוד, את השנאה, את הקיצוניות, את הגזענות. מחפשים אשמים, מחפשים שעיר לעזאזל. על גבו הם מחדדים את הפטריוטיות." הנה גם ראיון ביומן הערב בקול ישראל.

 

שוב שטרסלר שלנו. אמר בור, סטודנט לכלכלה, עונה יפה לעוד השתלחות קבועה של נחמיה שטרסלר בי, ולאה (לייקי) גבע, מזכירת סניף רחובות המצויינת והפעלתנית, כותבת פוסט "למה שלי" ובו היא מסבירה למה היא תומכת בי.

 

שבת שלום ותודה על הכל,

שלכם,

שלי


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית