עמרם מצנע פוגש את החברים בכל הארץ
פוסט חדש בשם פוגש את החברים בכל הארץ פורסם בבלוג מצנע.
מועד פרסום הפוסט: 19 ביולי 2011, 20:46.

נותרו עוד פחות מחודשיים לפריימריס והעבודה בשטח בעיצומה. ספר מתפקדים א' עם כ-70,000 חברים כבר פורסם השבוע לאחר שנשרו ממנו 10,000 מתפקדים. מעכשיו ועד הבחירות עצמן - אני מקדיש זמן נרחב למפגשים עמכם - חברי המפלגה השואפים להשפיע ולעצב את עתידה ואת עתיד המדינה.

 

חוג בית בירושלים

 

בשבועות האחרונים אני חורש את הארץ - צפון ודרום: נצרת עלית, קרית שמונה, רביבים, ראשון לציון, חדרה, חיפה, ירוחם. ת"א, ירושלים, קיבוץ נען, ירוחם, ושוהם. טמרה, שפרעם, בועיינה, שעב,דבוריה, עוספיא, דליית אל כרמל, יגור, גבע, בארי, רעים - ורשימה ארוכה של יישובים נוספים.

 

בפאב בחיפה

 

אני שומע את החברים, פוגש מתפקדים חדשים שהחליטו להצטרף למפלגת העבודה בתקופה האחרונה, חש את רחשי הלב, ומקשיב לשאלות וללבטים. ההתלבטות בקרב החברים היא אותנטית ורצינית: כל המועמדים ראויים ולכל אחד מהם ערך מוסף חשוב וביום שאחרי הבחירות נפעל ביחד תחת מנהיגותי ונחזור להיות גורם משפיע בשינוי פני המדינה והחברה.

על מנת שמפלגת העבודה תחזור  להוביל ולהשפיע, חייב לעמוד בראשה מנהיג בעל השקפה מדינית וחברתית מבוססת וברורה, מנהיג מנוסה בעל  סדר יום ברור בכל הנושאים החשובים והרי הגורל העומדים על הפרק.

 

תומכים ופעילים בנצרת עלית

 

המחאה הציבורית בנושא הדיור עולה גם היא במפגשים. ממשלת ישראל צריכה לדאוג לאזרחיה. המדינה צריכה להתערב במשק על מנת לדאוג לרווחת תושביה בתחומי החינוך, בריאות, רווחה, וגם בנושא שכיום נמצא על סדר היום הציבורי והוא הדיור. המדינה אחראית לכך שזוג צעיר שעובד קשה ומפרנס את עצמו יוכל לרכוש דירה במחיר שפוי.

 

מפגש עם החברים בתל אביב

 

כולם מבינים שהמצב קשה מבחינה כלכלית, מדינית, בטחונית וחברתית ורוצים לעשות משהו. התפקדותכם  למפלגה ונכונותכם להשפיע על דרכה, מעידים כי החלטתם לא לשבת מן הצד ולקטר, אלא לקום ולעשות מעשה. גם אני נוהג כך. להשקיף מהצד זאת לא הדרך שלי. אדישות משולה בעיני לנסיעה באוטובוס כאשר ברור כי הנהג  אינו מיומן ואין לו שום מושג לאן הוא נוסע. האם הייתם נשארים לנסיעה זו? הייתם מקימים קול צעקה? הייתם צועדים ברחוב? מרימים שלט?

ובכן – אני כאן בשביל להנהיג את המפלגה ואת המדינה למסלול הנכון, ולהחזיר לאנשים את האמון בהנהגה ואת התקווה למדינה

אשמח לפגוש אתכם

כל האירועים והמפגשים מפורסמים  ומתעדכנים כאן.

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית