עמרם מצנע: עונה על הכל ב-30 שניות. מוזמנים להיכנס

פוסט חדש בשם עונה על הכל ב-30 שניות פורסם בבלוג מצנע.

מועד פרסום הפוסט: 9 ביולי 2011, 21:11.

 

שלום

 

באינטרנט הכל קורה מהר מאוד. במיידי. אני אמנם מאמין בתהליכים יסודיים וארוכי טווח, אך במקביל דוגל בחדשנות ומכיר ביתרונות הרשת החברתית, ואני לומד את העולם החדש הזה בשקיקה. האפשרות להיות בקשר ישיר עם כל אחד ואחת לחוד ובו זמנית, ללא סינון של עורכים או כתבים - היא לא פחות ממהפכנית ובהחלט מבורכת.

 

לאורך השנים בהן אני משרת את הציבור, בחרתי לא להחליף את מספר הטלפון שלי, על מנת להיות זמין לכל מי שרוצה לדבר אתי. מי שרוצה לומר לי דבר מה יכול לעשות זאת ישירות, ללא סינון לאורך כל השנים. בעת שירותי כראש העיר חיפה, כראש מועצת ירוחם וגם בימים אלו. "בתוך עמי אני יושב" וסיורי בוקר ברחובות ומפגשים תכופים מאפשרים לי זווית בלתי אמצעית על מה שעובר על שנבחרתי לפעול למענם. זאת אחריות לא מבוטלת ואני מתייחס אליה בכובד ראש.

 

גם כאן, במרחב האינטרנטי, המייל שלי זמין ואתם מוזמנים לפנות אלי למייל (amitzna@gmail.com), או לעמוד הפייסבוק שלי. בפייסבוק ריכזתי עבורכם תשובות לשאלות שנשאלתי על ידי תומכים, חברים ומתלבטים, בהנחה שחלק מהתשובות יתנו מענה גם לשאלה שלכם.

 

עונה על כל שאלה בוידיאו, ב-30 שניות

 

אם עדיין לא הצטרפתם אני מזמין אתכם להיכנס לאפלקציה מצנע ב-30 שניות - שם אני עונה על עשרות שאלות ב-30 שניות. אלו אמנם לא תוכניות עבודה מלאות, אבל יש כאן התייחסות ישירה וברורה שלי לכל נושא. זאת המחויבות שלי אליכם ובכלל - להיות ברור, ישיר וחד משמעי ולהציב סדר יום מדיני, אזרחי כלכלי וחברתי בכל הנושאים הנוגעים בענייני חיינו.

 

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית