עמרם מצנע: המחנה הסוציאל דמוקרטי, תשובות על כל השאלות, כיף לקבל מכם תמיכה ועידוד

7.7.2011

 

שלום

בחירות הן לא מנזר של שתקנים

 

מנהיג אמיתי מביע את דעותיו ואומר את האמת, גם כאשר הוא נשאל שאלות קשות. מועמד שאין לו אג'נדה בנושאים מדיניים, ביטחוניים, חברתיים וחינוכיים - לא יוכל להחזיר את מפלגת העבודה לשלטון ואת מדינת ישראל לדרך השלום והצדק החברתי. אני מביא עמי משנה סדורה וניסיון ניהולי בכל אחד מהנושאים שעל סדר היום האזרחי, הכלכלי והמדיני של מדינת ישראל.

 

כך, בגילוי לב, נהגתי בראיון לכתבה שהתפרסמה בסופשבוע ב"הארץ". החלטתי לא לשתוק לנוכח מפקד של מאות חרדים בנתיבות. חוסנה של המפלגה חשוב לי - אך לא במחיר של טיוח האמת.

 

המחנה הסוציאל דמוקרטי

 

מס"ד - המחנה הסוציאל-דמוקרטי - כולל מאות אישים בעלי מוניטין מתחומי הביטחון, הרוח, החברה והכלכלה, שהתארגנו בשנה האחרונה. כפי שנפתלי רז כתב "בתחילה התכוונו להקים מפלגה סוציאל-דמוקרטית, שתיצור רוב חוסם לממשלת ימין בדחיפת מפלגות המרכז-שמאל לרשימה משותפת לכנסת. פעלנו לשכנע את האלוף (במיל.) מצנע - אז עוד ראש הוועדה הממונה בירוחם - השותף לדגלינו, שיוביל אותנו".

 

אם גם אתם רואים את עצמכם כסוציאל-דמוקרטים, אתם מוזמנים לכינוס מס"ד שייערך ביום ו' הקרוב ב-11:00 (עד 14:00) בתל אביב, בבית התנועה הקיבוצית, רח' לאונרדו דה-וינצ'י 13. עוד פרטים על האירוע כאן. בחלק האחרון של הכינוס יתקיים רב-שיח של שותפי מס"ד עמי. כולכם מוזמנים לבוא לשמוע ולהשמיע.

 

תשובות על כל השאלות

 

לאורך השנים בהן אני משרת את הציבור, "בתוך עמי אני יושב". סיורי בוקר ברחובות ומפגשים תכופים העניקו לי אפשרות ליצור קשר בלתי אמצעי עם מי שנבחרתי לפעול למענם. זאת אחריות לא מבוטלת ואני מתייחס אליה בכובד ראש. גם כאן, במרחב האינטרנטי המייל שלי זמין, ואתם מוזמנים לפנות אלי למייל (amitzna@gmail.com) או ליצור קשר בעמוד הפייסבוק שלי.

 

אני מזמין אתכם להיכנס לאפלקציה מצנע ב-30 שניות - שם אני משיב על עשרות שאלות ב-30 שניות. אלו אמנם לא תוכניות עבודה מלאות, אבל יש בהן התייחסות ישירה וברורה שלי לכל נושא. זאת המחויבות שלי אליכם - להיות ברור, ישיר וחד משמעי ולהציב סדר יום מדיני, אזרחי כלכלי וחברתי בכל הנושאים בהם נוגעים וחיינו.

 

נעים ומחמם את הלב לקבל מכם תמיכה ועידוד.

 

מאות מכתבי תמיכה שהגיעו אלי מקרב מתפקדי המפקד האינטרנטי מראים לי עד כמה ההתפקדות שבוצעה על ידי האנשים מתוך אמון ותקווה שניתן לבצע שינוי - משקפת רחשי לב של רבים וטובים. ריכזנו כאן כמה ממכתבי התמיכה שלכם. ושוב תודה לכם. אתם מוזמנים להמשיך לכתוב אלי.

 

אם אתם תומכים במועמדותי, אשמח מאוד אם תלחצו על הקישור הבא אני תומך במצנע לראשות מפלגת העבודה.

 

בברכה,

עמרם מצנע

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית