ח'כ שלי יחימוביץ: אל תטרקו לסוקרים, בואו להתנדב, ולמה לא מתלהבת ממחאת הקוטג'

19.6.2011

אל תטרקו לסוקרים, בואו להתנדב, ולמה לא מתלהבת ממחאת הקוטג'. זעקת הטייקון - גם אחרי ששינסקי עוד אפשר להתעשר מגז, קריאה לעורכי הדין שבכם להצביע עבור רשימה נהדרת, וראשי הסטודנטים תומכים בי (וגם עיתון הימין מקור ראשון...)

 

שלום לכולכם,

 

זקוקה לכם. המטה שלנו נערך במלוא המרץ וההתלהבות לפריימריס. אנחנו זקוקים לתגבורת בכל הארץ, וזקוקים לכם כבר עכשיו וכמובן ביום הבחירות:

- האם אתם מוכנים לתת לנו יום שלם ב-12 בספטמבר, יום הבחירות? כתבו לכאן

- האם אתם רוצים לרכז/להתנדב במטה המקומי בישוב שלכם? היכנסו לכאן

- האם אתם פנויים לבוא ולהתנדב כבר עכשיו במטה שלנו בתל אביב, או לבוא לסייע בעבודת הכנסת כתבו לכאן

 

כשמתקשרים אליכם לעשות סקר - אל תטרקו, וענו בסבלנות. אולי זה מנג'ס, אבל סקרים, גם אם אינם משקפים בהכרח את המציאות, משפיעים על חלק מהמתפקדים. חשוב לי שתענו ותבהירו שאתם תומכים בי.

 

אתם מתלוננים, ובצדק, על הטורדנות של המיילים והאסמסים מחלק מהמתמודדים. כתבו להם שיפסיקו להטריד, עשו כרצונכם אבל תזכרו שהמיילים שלי הם לא ספאם והם חשובים לתקשורת בינינו.

 

למי שלא בא לו לקרוא ומעדיף לצפות: חדשות ערוץ 2, רינה מצליח מתלווה אליי, מצלמת ומספרת על המירוץ לראשות המפלגה; ראיון אישי ארוך ונינוח, כולל תחביבים, ילדים (אבל הרבה על אידיאולוגיה...) אצל שרון כידון ב"משהו אישי" בערוץ 2, וראיון בערוץ הראשון על מפלגת העבודה.

 

אני אוהבת קוטג' אבל לא מתלהבת ממחאת הקוטג'. כי מעציב אותי שכל המחאות הן על צרכנות ולא על עניינים משמעותיים פי כמה; כי מעצבנת אותי השטחיות של העיסוק בהתייקרות בלי להילחם בסיבותיה; כי מקומם אותי הפתרון ההרסני של ייבוא מוצרי חלב מחו"ל. כנסו לפוסט בבלוג ולתקשורת.

 

זוכרים את זעקת טייקוני הגז הנגזלים על הפגיעה ברווחיהם? ועל איך הם תבעו שנגיד להם תודה על כך שהם מוכנים בכלל להשקיע בחיפושים? חברת הקידוחים האמריקאית הנחשבת ATP נכנסת לשוק הישראלי ומעניקה סטירה מצלצלת לטיעוני הסרק האלה, והמנכ"ל שלה, לילנד טייט, אומר שגם אחרי ששינסקי אפשר להתעשר בכיף. למתעניינים.

 

ראשי אגודות הסטודנטים תומכים בי. זו חבורה מכובדת וערכית שאנשיה מזוהים עם מפלגת העבודה: רן לבנה - יו"ר אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת ת"א, איתי גוטלר - היו"ר באוניברסיטה העברית, רונה אורובנו - היו"ר בבצלאל, אביתר חוגג - היו"ר במכללת ספיר, יותם ברום - היו"ר במכללת סמינר הקיבוצים, ורוני עזורה - היו"ר במכללת עמק הירדן. במכתב התמיכה שלהם הם כותבים בין היתר: "שלי מסמנת עבורנו מנהיגות אחרת". אני גאה מאוד בתמיכתם, ורואה בהם שותפים שווים לדרך משותפת.

 

איגוף מימין. עיתון הימין "מקור ראשון" סוקר במאמר המערכת שלו את מועמדי העבודה, וכותב: "ההצעה המקורית והאותנטית ביותר של מפלגת העבודה היא ח"כ שלי יחימוביץ'. מכל הארבעה היא המועמדת הראויה ביותר..." למאמר

 

לתכלית ראויה בהחלט: אם אתם עורכי דין או מכירים עורכי דין - אני ממש ממליצה להצביע לרשימה החברתית "לתכלית ראויה" בבחירות ללשכת עורכי הדין ביום שלישי הקרוב. ברשימה עורכי דין שעומדים בחזית המאבק לצדק חברתי, רבים מהם מלווים אותי כשותפים קריטיים במאבקים: גלעד ברנע (שהוביל את הבג"צ נגד הפרטת הכלא וכעת נאבק נגד הפרטת הקרקעות), ערן גולן במאבק על אכיפת זכויות עובדים ובחקיקה ענפה בתחום, ורבים אחרים. עזרו להם להציף את הצד היפה והמוסרי של המקצוע. אפשר למצוא את "לתכלית ראויה" גם בפייסבוק.

 

תחתית הניצול של עובדי הקבלן. עברה בקריאה ראשונה הצעת חוק שלי האוסרת התקשרות עם קבלן כ"א שאין לו רשיון וגם עם קבלני משנה כאלה. העסקה באמצעות קבלנים היא תופעה מסוכנת ונפסדת, אבל תופעת קבלני המשנה חסרי הרישיון היא אפילו עוד יותר קשה, ומביאה לניצול ולעבריינות על חוקי עבודה על חשבון החלשים ביותר.

 

מוזמנים לדיון כלכלי חברתי בבית ברל, בהשתתפות כל המועמדים (גם אני כמובן) וחברים נוספים. יום א', 17:00 במכללת בית ברל בבניין המרכזי (מול הספרייה) הנה קישור לדרכי הגעה. ניפגש להיכרות מוקדמת בכניסה לבניין כבר בארבע וחצי. לפרטים כתבו לכאן.

 

שבת שלום,

שלכם,

שלי

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית