ח'כ שלי יחימוביץ: תודה ענקית - וגם על הפרטת הרפואה המונעת, המכירה המופקרת של מכתשים אגן מדנקנר לסינים, וזכות ההתאגדות של השוטרים

12.6.2011

תודה ענקית, תנוחו קצת... ועיקר העבודה עוד לפנינו! נתוני המפקד, המשימות, האתגרים. וגם על הפרטת הרפואה המונעת, המכירה המופקרת של מכתשים אגן מדנקנר לסינים, וזכות ההתאגדות של השוטרים

 

היי חברות וחברים,

 

תודה ענקית לכולכם, עשיתם יחד את הלא יאמן, והייתם שותפים להתנסות פוליטית ייחודית וראשונה: מפקד עצום שהוא גם פתוח, דמוקרטי, אידיאולוגי, עצמאי לגמרי - ולא דרך מנגנון. עופר קורנפלד ראש המטה מפרט כאן את נתוני המפקד. הנה ההופעה ב"מצב האומה" בערוץ 2 שהזניקה את המפקד ("הפיקים" הגדולים הקודמים במפקד היו עם פרישת ברק, עם ההכרזה שאני מתמודדת, ועם פתיחת קמפיין הפייסבוק המצולם בכיכוב רבים, מתומש ועד אמא שלי). ראיון בגל"צ איתי ועם ליאור שליין על השימוש במדיה להעצמת המפקד. וגם כתבת התלוות אליי בנענע-10 24 שעות לפני סגירת המפקד.

 

לפנינו אתגר עצום: להתלכד לכוח חזק ושוחר טוב. גם, כמובן, כדי שאנצח בפריימריס, וגם, ובעיקר, ליצירת חברה צודקת והגונה יותר. בקיצור, העבודה רק מתחילה, ואנחנו נעמוד באתגר הזה ונוכיח שיש פוליטיקה אחרת: פוליטיקה נקיה, שהיא כלי למימוש ערכים צודקים. בהצלחה לכולנו.

 

אז נוחו קצת... ולעבודה. רשמו ביומנים: 12 בספטמבר הבחירות לראשות המפלגה. דוחים חופשות, ומשתדלים לפנות את היום כולו מראש כדי להתנדב. מי שיכול להעניק לנו בנוסף עוד ימים פנויים בצמוד ליום ההצבעה - יתקבל בברכה. שימו לב, אם לא אנצח בסיבוב ראשון, הסיבוב השני הוא ב-21 בספטמבר. כבר עכשיו אנחנו זקוקים לתגבור מתנדבים: גם בכנסת לסיוע בעבודה פרלמנטרית ובפניות ציבור, וגם במטה בתל אביב לטלפונים ועבודה פוליטית. רוצים להתנדב? היכנסו לכאן.

 

לנו יש נימוסי רשת, אנחנו לא ספאם. רבים מכם התפקדו דרך האתר של המפלגה, מסרו כתובת מייל, והתלוננו, ובצדק, על מיילים (לא ממני!) בתכיפות מטרידה ממתמודדים שונים. עשו עם המיילים האלה מה שאתם רוצים, אבל אנא, בשום אופן אל תהפכו את המיילים ממני לדואר זבל - זה אמצעי התקשורת, הגיוס, העדכון וההפעלה הכי אפקטיבי שיש לנו. לידיעת המצטרפים הטריים - זה מייל שאני כותבת פעם בשבוע, בעצמי, כבר כמה שנים. הנה לינק למיילים קודמים.

 

הקמפיין שלנו הוא דל תקציב באופן מכאיב, מרצון. לא לוקחת תרומות מבעלי הון, רק תרומות קטנות ובינוניות מהציבור הרחב. על האידיאולוגיה שמאחורי זה, לרשימה שקופה ושמית של התורמים, וגם לתרומה שלכם - היכנסו לכאן.

 

הקמפיין המצולם שלנו נמשך! אתם מוזמנים להמשיך להפגין יצירתיות! "גם אני אצביע לשלי" יחליף את "גם אני התפקדתי". זה קמפיין נהדר, אפקטיבי וגם מרגש. היכנסו אליו, קחו בו חלק, ושימו סרטון מועדף על הקיר אצלכם בפייסבוק.

 

הסרטון שהחסיר פעימה אצל כל מי שצפה בו היה זה של איתי חנן, שצילם את עצמו מחדר הבידוד שבו הוא שוהה אחרי שעבר השתלת מח עצם. על איתי (ששירת עם הבן שלי עד שחלה בלוקמיה ושוחרר), על נסיבות ההיכרות שלנו, על ההתלבטות אם להעלות את הסרטון שלו, וגם על הדרך היסודית שעשה עד להכרה בחשיבותו של סדר יום סוציאל דמוקרטי - כנסו לפוסט בבלוג שלי. לצפייה ישירה היכנסו לכאן.

 

קמפיין קמפיין אבל המאבקים נמשכים:

 

השכר החרפתי של השוטרים. בכל העולם השוטרים מאוגדים באיגודים מקצועיים, ורק אצלנו לא שמעו על זכותם להתאגד כעל זכות חוקתית. זו גם הסיבה ששכרם מחפיר. הצעת חוק שלי המבטלת את איסור ההתאגדות זכתה לתמיכה גורפת של השר לביטחון פנים אהרונוביץ', ואף הסתמן רוב מפתיע לתמיכת ממשלה בועדת שרים לחקיקה. נתניהו כינס את שריו, דרש מהם להתנגד, אהרונוביץ' שנאלץ לעזוב בגלל אירועי גבול סוריה ביקש לדחות בחודש... נמשיך לנסות.

 

בריאות מופרטת. כל אחיות בתי הספר הן עובדות קבלן, והרפואה המונעת כולה הופרטה והופקרה לקבלנים. אני עוסקת בזה המון, ביום ב' אנחנו מניחים הצעת חוק להחזרת האחריות בתחום למדינה, כי הילדים לא מחוסנים, האחיות נדרשות למכסות מטורפות, ובתי המשפט פוסלים שוב ושוב את הזכיינים. למתעניינים, הנה הטיוטה.

 

נוחי דנקנר הולך ומסתבך עם מכירת מכתשים אגן לסינים וטוב שכך, כי זו עסקה מפוקפקת שמעבירה מפעל מדהים, חוט השדרה של פרנסת מעמד הביניים בנגב - לסינים. הנה תזכורת למאבק שניהלתי (בלא הצלחה, הייתי לבד) נגד המכירה, ולמתעניינים באמת - הפרוטוקול המביש של ועדת הכספים בעניין.

 

החיים בכנסת כמחזה אבסורד. "אנרגיות טובות", היא הצגה שכל מילותיה הן הפרוטוקול של ישיבה מבישה אחרת, של ועדת הכלכלה, בענייני תמלוגי הגז. יהודה נוריאל משחק אותי וזה ממש משעשע. היכנסו לדיווח בדה-מרקר. למצטרפים החדשים - כל ענייני המאבק לחלוקה הוגנת של רווחי הגז הטבעי.

 

שבת שלום,

שוב תודה על הכל,

שלכם,

שלי

 

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית