ח'כ שלי יחימוביץ: הגענו לקו הגמר! יש לנו מפקד מדהים. התגייסות אחרונה שלכם תאפשר ניצחון בסיבוב ראשון! סגירת מפקד ביום ג' הקרוב

5.6.2011

 

הגענו לקו הגמר! יש לנו מפקד מדהים. התגייסות אחרונה שלכם תאפשר ניצחון בסיבוב ראשון! סגירת מפקד ביום ג' הקרוב - מה שתעשו עכשיו יעשה את ההבדל. ואמא שלי מסבירה בקמפיין הפייסבוק שלנו למה היא תומכת בי. היא יודעת הכי טוב

 

הי חבר'ה,

 

הגענו לקו הגמר: השעה שלוש בצהריים ביום ג' הקרוב, ערב שבועות - היא השעה שבה ייסגר המפקד.

 

זה זמן דרמטי וקובע. בימים האחרונים עולה במהירות עצומה מספר המתפקדים ביום, לפני סיום יש לנו יכולת אמיתית להזניק את המפקד למספרי ענק שיאפשרו לי לנצח. היכנסו לכאן ופקדו ברגע זה חבר או בן משפחה או אדם שהביע רצון להתפקד לאחרונה אבל איכשהו פספסתם אותו. זה עשוי להיות הפתק שיביא לניצחון, אז לעבודה!

 

80% מכם (אתם 10,410 איש) התפקדו בשבילי, ואני מודה לכם על האמון. בנוסף אליכם התפקדו 6000 איש דרככם, באינטרנט, בדוכני הרחוב ובכנסים ובחוגי בית. הגדלת המפקד עכשיו תאפשר לי לנצח בסיבוב ראשון.

 

לארוחת הערב היום ולמפגשים של צהרי יום שישי הביאו טפסים מודפסים ופקדו את מי שתוכלו, בלי להתבייש. או הביאו את הלפ-טופ ועשו זאת איתם און ליין.

 

זכרו והזכירו שלחיילים, קצינים ועובדי מדינה - מותר להתפקד. הנה לינק לבלוג שלי עם פקודות מטכ"ל, התקשי"ר והחוקים.

 

צ'יק צ'ק 140 מתפקדים במייל אחד. לרשימות התפוצה שלכם שלחו מייל דומה לזה ששלח ראש המטה שלנו עופר קורנפלד, לרשימות האישיות שלו. שימו לב, זה מייל אחד שהניב לבדו הלילה 140 מתפקדים! בלי מגילות, בלי נאומים ובלי שכנועים - פשוט קריאה לפעולה למי שבעצם כבר החליט אבל צריך פוש קטן. המייל של עופר נושא את הכותרת "גם אני התפקדתי לשלי יחימוביץ" ומסתיים במלים: "ביכולתך להתפקד עכשיו לשלי באינטרנט (צ'יק צ'ק, בלי טפסים ובלי חתימות). המפקד מסתיים ביום ג' הקרוב ה-7/6, בשעה 15:00". הנה לינק למייל של עופר, שלחו לרשימות התפוצה שלכם כזה או דומה לו.

 

משפחות ההון והשלטון, נאום מדיני וראיון:  הטיפול שלי השבוע בחתונת משפחת תשובה תוך רמיסת החוק ורמיסת ערכי טבע כאן, על קשרי משפחת עופר עם איראן ועל השלכותיהם - כאן, ראיון עם נחמה דואק ב"חיידק פוליטי" כאן, וגם הנאום המלא שלי השבוע בלשכה המדינית.

 

אמא יש רק אחת, אבל אמא שלי, חנה, מורה בפנסיה, היא גם הכוכבת החדשה של הקמפיין המצולם "גם אני התפקדתי לשלי יחימוביץ'". היכנסו, בחרו סרטון, שימו על הקיר שלכם בפייסבוק, לא תאמינו כמה טוב זה עובד. והנה אמא:

 

חבר'ה, לא לבזבז זמן - בואו נשקיע עכשיו את כל האנרגיות עכשיו, כדי שאחר כך נפסע בצעדים גדולים אל היעד של חברה הגונה, מוסרית וצודקת. עשו את שלכם, עכשיו, כאן.

 

שלכם,

שלי

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית