ח'כ שלי יחימוביץ: עשרה ימים לסגירת מפקד: צו גיוס ועל החרפה האיראנית ובצע הכסף של משפחת עופר

29.5.2011

 

עשרה ימים לסגירת מפקד: צו גיוס. רואי רביצקי קורא לציונות הדתית להתפקד בשבילי, קמפיין האינטרנט שלנו שילש את כמות המתפקדים, ועל החרפה האיראנית ובצע הכסף של משפחת עופר

 

הי חברה,

עשרה ימים נשארו עד תום המפקד. אתם עושים עבודה מדהימה, ועשרת הימים האלה הם ההזדמנות למאמץ ענקי אחרון שמטרתו להמטיר גשם של מתפקדים על המטה שלנו - ולהביא לניצחון שלי בבחירות לראשות המפלגה. רובכם המכריע כבר התפקד, עכשיו הציבו לכם מטרה ודבקו בה: לפקוד עוד אדם אחד. הכי קל דרך האתר, אתם יכולים להיכנס לכאן  ופשוט לפקוד אותו/אותה עכשיו בטלפון!

 

זרימת מתפקדים מהפייסבוק. קמפיין האינטרנט שלנו, עם הסרטונים "גם אני התפקדתי לשלי" מצליח מעל ומעבר למצופה, וזרימת המתפקדים מכיוון הפייסבוק מדהימה - בזכותכם. אני קוראת לכם להעצים אותה עוד יותר, לשים על הקיר שלכם אחד או כמה מקטעי הוידאו, ולבקש גם מחברים שלכם שיש להם הרבה חברים בפייסבוק לעשות את זה. בחרו סרטון שמתאים לכם ולחברים שלכם, הנה רק טעימה מהחדשים:  גל אוחובסקי, פרופ' גבי בן נון, רועי שמצלם את עצמו מבניין הפאר שבו הוא מועסק כעובד קבלן, עם הבניין כאלגוריה על החברה הישראלית, מנדי שצילם את עצמו במיטה (לא להיבהל), שיראל וערן החמודים בדואט תמיכה, וחיה שהתלבטה ציפי או שלי, הכריעה והתפקדה:

 

זה הזמן לממש את כישרונכם הטלוויזיוני והקולנועי. יש עוד הרבה, והכי טוב - צלמו את עצמכם, שלחו לנו דרך כאן, אנחנו נעלה אצלנו ואתם תעלו את המוצר המוגמר אצלכם. זכרו שזה מצליח מאוד ושההתפקדות דרך האינטרנט שולשה (!) מאז שהתחלנו בפרוייקט.

 

רוצים להתנדב? יש לנו עכשיו המון עבודה - אנחנו זקוקים לכם גם במטה בתל אביב, גם בכנסת בירושלים, ובכל רחבי הארץ לדוכני ההתפקדות. רוצים להתנדב? כיתבו לכאן

 

שומרי המצוות שבכם, רואי רביצקי קורא לכם להתפקד בשבילי: "...קומץ משפחות בעלי-הון משתלטות אט אט על כל מה שנתן הקב"ה לישראל וצוברות כוח ועושר בלתי נתפשים... כך, אט אט, קמים להם מלכים על ישראל... בשקט ובמקביל לאצולה החדשה, שאר אזרחי המדינה מקבלים פחות ופחות... אבל כל זה אינו גזירה משמיים...כולנו מורגלים ומאומנים לחלק את הקשת הפוליטית לשמאל וימין מדיני, ובשם הויכוח הנצחי הזה משתיקים בעלי אינטרסים כל תהִייה על תוכנה הערכי והסוציאלי של המדינה... חברת הכנסת שלי יחימוביץ' מתמודדת לראשות מפלגת העבודה, מציבה בראש מעייניה את הסוגיה הכלכלית-חברתית, וכך מציבה בפנינו כציבור אתגר של ממש". למאמר של רואי רביצקי.

 

החרפה האיראנית ובצע הכסף של משפחת עופר. נראה שההתעשרות העצומה של המשפחה, אשר נהנית ברציפות מאוצרות הטבע של המדינה, ממשאביה, מהפרטותיה, וממדיניות המיסוי המקלה בישראל - לעולם אינה מספיקה. מכירת המכלית לאיראן היא חציית גבול מסוכנת, המעידה כי תאוות הבצע גוברת גם על ביטחון המדינה וגם על חשיבות הקשרים הדיפלומטיים, העסקיים והביטחוניים עם ארה"ב. אתם מוזמנים לקרוא ביתר פירוט מה אני חושבת על זה, תקשורת וראיונות שלי בנושא, ושימו לב - האתר שלנו הוא האתר הישראלי היחיד (!) שיש בו ריכוז כל המסמכים והעובדות הקשורים בפרשה.

 

מי שרוצה להיפגש איתי בשבוע הקרוב, יש שפע של מפגשים וחוגי בית - היכנסו לכאן.

 

צו גיוס. ובחזרה לצו הגיוס שלכם לעשרת הימים שנותרו עד גמר המפקד: המתנדבים והפעילים שלנו, כלומר אתם, עושים עבודה מעולה ופוקדים יותר מכל מטה אחר, בכוח הרוח, בכוח האידיאולוגיה, ובכוח הרצון העז להביא לשינוי עמוק בחברה הישראלית. עוד מאמץ, עוד קצת על דוושת הגז - ונבקיע עוד מחסום בדרך למימוש כל מה שאנחנו מאמינים בו.

 

שבת שלום,

שלכם,

שלי

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית