ח'כ שלי יחימוביץ: מאמץ מרוכז לסיום המפקד, החקיקה נמשכת וראשות הממשלה כמקלט לעבריינים

22.5.2011

 

מאמץ מרוכז לסיום המפקד. משימת אתגר ופרויקט מצולם רב משתתפים באינטרנט - הצטרפו! החקיקה נמשכת, וראשות הממשלה כמקלט לעבריינים

 

הי חבר'ה,

 

רק שבועיים נשארו עד סגירת המפקד. אם אתם רוצים שאבחר לראשות העבודה ועוד לא התפקדתם, עשו זאת ברגע זה ממש בקלות רבה כאן.

 

אתגר: אם התפקדתם, פיקדו עכשיו עוד מישהו. אם כל אחד מכם יעשה את זה, ננצח בוודאות. קראו עכשיו למי שנמצא איתכם בבית או בעבודה, הקליקו כאן ופיקדו אותו. אתם יכולים גם להדפיס טופס ולעשות זאת ידנית. אפשר גם להתקשר לחבר, ולפקוד אותו און ליין תוך שיחת טלפון.

 

אם אתם מכירים אדם שרוצה להתפקד ומשום מה זה לא יצא - שלחו את שמו ואת הטלפון שלו לכאן והמתנדבים במטה יפקדו אותו בטלפון. וחוץ מזה - אם יש לכם חשבון פייסבוק, צרפו לתמונה שלכם סיכת התפקדות.

 

זקוקים לעוד מתנדבים. בשבועיים האלה אנחנו מעלים מאוד את רף הפעילות, זקוקים לכם לפעילות שטח בכל הארץ: להפעלת דוכני ההתפקדות, לחלוקת פליירים, וגם לטלפונים במטה. שלחו מייל לכאן.

 

קרן ליבוביץ', אילן שיינפלד, יוסי מרשק, תומש, חיים אתגר וגם אתם - מככבים בקליפים קצרים בפרויקט החדש שלנו "גם אני התפקדתי לשלי יחימוביץ", שנועד להעצים במהירות את כמות המתפקדים דרך האתר, וגם כאן אנחנו צריכים אתכם לפעילות מוגברת ברשת ובמיילים ויראליים - כנסו לצפות, זה ממש נחמד, הפיצו את הסרטונים החביבים עליכם בקרב חבריכם, שימו על הקיר שלכם בפייסבוק, וגם צלמו את עצמכם והצטרפו לפרויקט. ותודה רבה לצוות מתנדבי האינטרנט המדהים שלנו ובראשם: שי סקיף, ערן להב, יוסי דורפמן, עמיחי סרגובי וירון האגדי שלנו.

למטה מצורפת דגימה קטנה מהסרטונים: נגה פפרמן, תומש וחיים אתגר.

 

חתן פרס ישראל בכלכלה פרופ' אריאל רובינשטיין מתפקד ותומך בי. אני מאוד-מאוד מעריכה את רובינשטיין, שהוא גם אחד המוחות הכלכליים המבריקים בעולם, וגם סוציאל-דמוקרט אמיתי באידיאולוגיה ובמעשה, לכן כה שימחו אותי הדברים שכתב כאן בפוסט באתר. גם בדה מרקר. ומפרגנים במאמרים ופוסטים גם דודו ישורון, אביעד סיני, עמי גיל,  נבות גולדווין, ואיריס מזרחי.

 

אם אתם חסידי אופניים כמוני, מוזמנים להציץ בתמונות שלי ושל גלעד ארדן רוכבים על אופניים בגלריה של מנהיגים רוכבים שהועלתה על ידי ה-ecf, פדרציית רוכבי האופניים באירופה, יחד עם אובמה, רייגן, שוורצנגר, סרקוזי  ורבים אחרים...

 

האם נמל ת"א הוא אוטונומיה שלטונית שאסור לעשות בה פעילות פוליטית? כנסו למכתב ששלחתי לשר לביטחון פנים אחרי שמתנדבים בדוכן שלנו בנמל אולצו להתפנות.

 

ראשות הממשלה כעיר מקלט לעבריינים, זו המשמעות של החלטת ועדת שרים לחקיקה לתמוך בחוק האוסר חקירת ראש ממשלה מכהן. זו החלטה אומללה הפוגעת ביסודות השוויון בפני החוק, והיא מעניקה אור ירוק לפוליטיקאים לבצע מעשי שחיתות ולהיות מוגנים מחקירה. אני מאמינה שניקיון כפיים של נבחר ציבור הוא תנאי הכרחי לכהונתו. כנסו לראיון אצל יעל דן בגל"צ. ולמאמר מאוד מפרגן של מוטי גילת ב"ישראל היום" שמסביר, אפרופו החוק הזה, למה אני צריכה לעמוד בראש העבודה.

 

ממשיכים בחקיקה... פוליטיקה ועובדי קבלן. עבר בקריאה ראשונה חוק שלי (עם חיים כץ מהליכוד) הקובע כי עד שישה חודשי מאסר צפויים למי שיתקשר עם קבלני כוח אדם שאין להם רישיון, כולל קבלני משנה. החוק כולל גם "ספקי שירותים" וגם עמותות, והוא מגן על העובדים הנעשקים אפילו יותר מעובדי קבלן "רגילים" הזוכים לפחות להיכלל בהסכמים קיבוציים וצווי הרחבה. לא להתבלבל: הפתרון האמיתי, אחריות מזמין השרות, חוק שאני שותפה לו ושנתקל בחומה בצורה של התנגדות, עוד רחוק מאוד, וכדי שאי פעם אוכל להעביר אותו - אתם צריכים לחזק אותי פוליטית. בילי מוסקונה לרמן כותבת על זה.

 

הידעתם שבחברת חשמל יש 2000 חשמלאים ושתי חשמלאיות? קורס לחשמלאיות נשים בלבד בחברת חשמל, אפלייה או העדפה מתקנת? נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה מפרסמת ניתוח יסודי של חוק חדש שלי ושל מרינה סולודקין, האוסר אפליה מכל סיבה בכל שלבי העבודה אבל מתיר העדפה מתקנת, שנכנס לתוקף ונותן את אותותיו. כנסו לפוסט בבלוג.

 

וגם חוק הדגל שלי שרק נכנס לתוקף - כבר משפיע. קראו בגלובס.

 

ולסיום, שוב, אל תשכחו את משימת האתגר: פיקדו עכשיו עוד מישהו. אם כל אחד מכם יעשה את זה, ננצח בוודאות. קראו עכשיו למי שנמצא אתכם בבית או בעבודה, הקליקו כאן ופקדו אותו. אתם יכולים גם להדפיס טופס ולעשות זאת ידנית. אפשר גם להתקשר לחבר, ולפקוד אותו און ליין תוך שיחת טלפון.

 

שלכם,

שלי

 

הנה שתי תמונות לטעימה למי שלא הצליח להגיע למפגש הפוקדים והמתנדבים שהיה בדיזנגוף סנטר ביום שבת:

 

 

 

 

 

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית