ח'כ שלי יחימוביץ: אני מאמינה

13.5.2011

 

אני מאמינה. מחכה לכם לתדרוך פוקדים ומתנדבים מחר, מוצ"ש, בתל אביב,

קריאה לנוסעים לעלות למטוס לפני שהוא ממריא ליעדים שאתם לא רוצים להגיע אליהם*

 

דקות לעליה למטוס...זה הזמן למאמץ אמיתי הכי חזק שאתם יכולים לעשות כדי שאבחר לראשות העבודה ואקבל לידי את היכולת והכוח לשנות את סדר היום של מדינת ישראל. עד סוף

 

החודש פוקדים ושוב פוקדים. אפשר דרך האתר וזה פשוט קל מאי פעם ואפשר גם להוריד טופס להדפיס, למלא ולשלוח. פקדו את ההורים, הילדים, האחיות והאחים, החברים, הסבתות והסבים, הנכדות והנכדים. רק עם מפקד גדול מאוד נוכל לנצח, וזה תלוי בכם.

 

בואו להיפגש אתי, ועם עופר קורנפלד ראש המטה, ועם המתנדבים המרכזיים שלנו - במפגש פוקדים ומתנדבים. זה קורה מחר, 14 במאי, בשעה 20:00. ניפגש סמוך למטה, ברחבה שמאחורי הסופרפארם בדיזנגוף סנטר. קודם אנשי הצפון הדרום והמרכז יכירו זה את זה, ישתו וינשנשו משהו - ואז תדרוך ודיווח ופוש אחרון לפני שהמפקד נסגר (שומרי שבת, נחכה לכם...)

 

אני מאמינה. המדינה שלנו במשבר עמוק: התפוררות מערכות השלטון, בצד התחזקות בלתי נתפסת ואף מסוכנת של בעלי ההון, באופן שכוחם כבר עולה על כוחם של מי שנבחרים על ידי הציבור בבחירות דמוקרטיות. הפרטה וייבוש תמידיים של המדינה, והעברתה נתחים נתחים לבעלי הון. השלטון המקומי הופקר ונחלש, הביטחון התעסוקתי נשחק, וקרוב למיליון עובדים מועסקים באמצעות קבלני כ"א ו"נותני שירותים", והם נטולי כל כוח ויכולת להתאגד ולהיות "אנחנו", ונדונים לעוני ולקיום של הישרדות.

 

אני מאמינה. העברת השליטה, הנכסים, הכוח והממון מן הרבים אל המעטים מסכנת את הדמוקרטיה. זו אינה רק סוגיה "חברתית" אלא סוגיה לאומית וביטחונית. צבא רב עוצמה הוא כמובן חיוני במצבנו הביטחוני, אולם כוחה האמיתי של מדינת ישראל אינו במטוס קרב משוכלל, אלא בהיותינו חברה סולידארית, ערכית, משכילה, יוצרת ונאורה, המתלכדת סביב אתוסים לאומיים מכוננים משותפים...

 

כל אלה אינם גזירת גורל אלא מעשה ידיה של הנהגה כושלת. כל זה ניתן לשינוי.

 

אני מאמינה שסדר היום הפוליטי הקיים, העוסק באובססיביות אך ורק בימין ושמאל מדיני, הוא סדר יום עבש, קטן, חסר מעוף, שאינו מביא לתוצאות, ומנותק כליל מתהליכים עמוקים שעוברים על אזרחי המדינה. אני מציעה סדר יום אחר...

 

אלה קטעים מתוך "אני מאמינה", טקסט שלי שעלה היום לאתר. יש בו גם הנעה לפעולה: "אסביר כאן בקצרה במה אני מאמינה ומה מטרותי, ואספר מעט על העשייה שלי. כאן גם אבקש ממי שמזדהים עם דרכי להתגייס במלוא הכוח בזמן הקצר שנותר עד לסגירת המפקד (ב-6 ביוני 2011), ולהתמקד בפרק זמן זה בהתפקדות, בגיוס מתפקדות ומתפקדים למפלגה מתוך המעגל הקרוב אליכם. רק כך תהיה לכם האפשרות לבחור בי בקלפי בפריימריז לראשות העבודה ולהביא לניצחון, לא רק שלי אלא בעיקר של סדר היום שאני מובילה..."

 

האמת היא שהתוכן של הטקסט המלא לא כל כך מיועד לרובכם, שנמצאים אתי הרבה זמן, שותפים מלאים למאבק היומיומי, נותנים כתף, מובילים ומחזקים. זה טקסט שעולה לאתר בשביל מי שרק עכשיו נחשף לסדר היום שלנו, והוא מיועד גם לשימוש שלכם כשאתם מדברים עם אחרים, בשביל לעשות את המאמצים הגדולים האחרונים לקראת סגירת המפקד.

 

הבקשה שלי מכם היא שתעבירו את הטקסט לרשימות התפוצה של החברים שלכם, ושתעלו אליו לינק בפייסבוק, בבלוגים ובפורומים. כמובן שאתם יכולים להסביר במלים אישיות משלכם למה אתם רוצים שאעמוד בראש מפלגת העבודה, והכי חשוב שתקראו לחבר'ה שלכם באופן ברור וחד להתפקד עכשיו דרך כאן, ולהשפיע ישירות על כך שאבחר לראשות העבודה.

 

עוד טקסט שעלה לעמוד ראשי ואתם יכולים להשתמש בו - "למה שלי". את זה כבר לא אני כתבתי, אלא יורם קניוק, עודד שחר וארי שביט.

 

רק שלושה שבועות נישארו לתום המפקד, ואני זקוקה לכם עכשיו בכל האנרגיות והכוח.

 

שלכם,

שלי

 

 

 

*נשלח ב-13.5. הועלה לאתר ב-15.5.

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית