ח'כ שלי יחימוביץ: מתקרבים לשעת השין: זה הזמן להתפקד, להתנדב, לתרום. על הפרטת השכול ועל הפרטת הקרקעות, על פיטורים בפייסבוק ואבא יש רק אחד

8.5.2011

 

 

מתקרבים לשעת השין: זה הזמן להתפקד, להתנדב, לתרום. על הפרטת השכול ועל הפרטת הקרקעות, על פיטורים בפייסבוק, ואם עוד לא ידעתם - אבא יש רק אחד

 

רק שלושה שבועות נשארו לתום המפקד, ואני זקוקה לכם עכשיו בכל האנרגיות והכוח. אם אתם מאמינים בדרך שלי, ורוצים שאעמוד בראש מפלגת העבודה, ומשום מה עוד לא התפקדתם - אלה הימים האחרונים שאפשר לעשות זאת, וזה הכי חשוב. רק כך אנצח. היכנסו לכאן כדי להתפקד באינטרנט. אם אתם רוצים לעשות זאת ידנית הדפיסו טופס מכאן, מלאו, פקססו או התקשרו. פקדו בני משפחה וחברים, וכך תעצימו את ההתגייסות שלכם.

 

למי שרוצה להצטרף למתנדבים המקסימים שלנו, במטה או בדוכנים או בכל דרך אפשרית - הירשמו כאן ואנחנו נחזור אליכם.

 

תרומות. כן אני יודעת שאתם לא טייקונים, אבל מצד שני גם אני לא מגייסת כסף מטייקונים, ועופר קורנפלד מנהל בשבילי בהתנדבות קמפיין דל תקציב בידיים חשופות, על טהרת המתנדבים. תרומות קטנות ובינוניות יתקבלו בברכה, ראו כאן איך תורמים.

 

בואו להיפגש עם עופר ואתי ועם המתנדבים המרכזיים שלנו במפגש פוקדים ומתנדבים בשבת הבאה 14 במאי 2011, בשעה 20:00. נפגש סמוך למטה, ברחבה שליד הסופרפארם בדיזנגוף סנטר.

 

אני חורשת את הארץ ונפגשת עם המוני אנשים נפלאים וערכיים שמתגייסים למירוץ. הנה שניים מהאירועים שהיו השבוע. בתמונה למטה באוניברסיטת בן גוריון באירוע של תא אופק המצוין שלנו באוניברסיטה יחד עם המשמרת הצעירה הנמרצת. ומתחת: באירוע שארגנה המשמרת הצעירה בירושלים, בסניף המפלגה בעיר עם הרבה אורחים חדשים.

 

ברק עם זקן. כך מכנה העיתונאי יוסי ורטר את עמרם מצנע, שהודיע השבוע שהוא מצטרף למרוץ על ראשות העבודה. הוא מספר בראיון להארץ שאם יבחר הוא ימנה בעצמו חצי מהח"כים לפי טעמו, בלי התמודדות. רעיונות אנטי דמוקרטיים כאלה צריך להוריד מהפרק עוד כשהם קטנים. הנה פוסט בבלוג שלי.

 

האם גם השכול והאבל הם למכירה? אמנם רכשתי הרבה ידע בתחום המאבק בהפרטות, אבל אני מודה שהעברת הפקתם של אירועי יום הזיכרון לידיים פרטיות, ובעיקר גביית התשלום עבורם, הכתה אותי בתדהמה. "טקסי יום הזיכרון הם טקסים לאומיים הנוגעים בליבת האתוס הציוני ובליבת הכאב הקולקטיבי והשכול. הפרטה שלהם, כמו גם גביית תשלום עבור ההשתתפות בהם, היא חצית גבול חמורה שדגל שחור מתנוסס מעליה. יש דברים במדינת ישראל שעדיין אינם נסחרים בכסף ובהם זכר הנופלים, הנצחתם והזכות להתאבל עליהם ביחד. אני פונה אליך בבקשה להורות כבר היום על ביטול גביית התשלום לאירוע". קטע ממכתב שלי לניר ברקת, והנה גם כתבה בערוץ 10 על העניין.

 

המאבק נגד הפרטת הקרקעות נמשך, בתוך כתלי בית המשפט, באמצעות עתירה לבג"צ שהגישו גופים רבים, ובראשם דרור ישראל ותנועות הנוער הכחולות. גם אני חתומה על העתירה שמנהל עו"ד גלעד ברנע. גלעד הוביל (וניצח) את המאבק נגד הפרטת בתי הכלא. למתעניינים בהתפתחויות האחרונות, היכנסו לכאן.

 

פרוטוקולי משפט קצב מתפרסמים במלואם, כולל פרוטוקול של העדות שלי, ובו לא פחות מ-73 עמודים. (מה שהותר לפרסום לפני חודשיים הייתה הכרעת הדין). אני לא מתלהבת מהפרסום, וחושבת שהוא פוגע בצנעה ובתחושת הביטחון של הנפגעות ושל מתלוננות עתידיות. למתעניינים, תקשורת והפרוטוקולים עצמם בבלוג שלי.

 

פיטורים בפייסבוק. היכנסו לכתבה כואבת של חיים הכט בערוץ 2 על תופעת הפיטורים בפייסבוק. גם אני מתראיינת שם.

 

אבא יש רק אחד. זה שמה של תערוכה שאשתתף בפתיחה שלה וגם אברך. מחר, מוצ"ש, 7 במאי, בשעה שמונה בערב. הפרוייקט הוא של "התנועה לגבריות חדשה". למה אני הולכת? גם כי עופר קורנפלד ראש המטה שלי מעורב גם הוא בפרוייקט, וגם כי כפמיניסטית, אני באמת מאמינה ששוויון מלא לנשים יהיה כשגם גברים יהיו חופשיים באמת לבחור את דרכם, בלי שיהיו כבולים לציוויים חברתיים עתיקים. מיקום: דיזנגוף סנטר, במעבר דיזנגוף, קומה 1-, ליד קולנוע דיזנגוף.

 

אירועים פתוחים נוספים שאתם מוזמנים לקחת בהם חלק אפשר לראות כאן:

שבת בשעה 11:00 שבתרבות במוזיאון תל אביב. אבי בטלהיים מנחה. כולם מוזמנים. המארגנים גובים תשלום בכניסה. בכניסה למוזיאון יהיה דוכן התפקדות ותוכלו להתפקד במקום.

יום שני (09.05), הוא יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל. בשעה 11:00 בבית העלמין הצבאי בבאר טוביה אייצג את הממשלה והכנסת ואנאם בטקס הממלכתי לזכר הנופלים.

ביום רביעי (11.05) בשעה 12:00 מפגש עם הסטודנטים של אוניברסיטת בר-אילן, באירוח תא אופק.

באותו יום (11.05) בשעה 20:00 חוג בית בירושלים, בבית משפחת פינק. רחוב אבא חלקיה 9, קטמון הישנה. לפרטים ותיאום הגעה - יאיא 0547732677.

ביום חמישי (12.05) בשעה 15:00 כנס של לשכת עורכי הדין במלון רויאל ביץ' פאנל בנושא "זכות העובד לפרטיות אל מול זכויות המעסיק". כולכם מוזמנים להגיע.

באותו יום (12.05) בשעה 20:30 מפגש בקיבוץ אילות (סמוך לאילת) שיתקיים במועדון לחבר. לפרטים ותיאום הגעה - רוזה פולצ'וק 052-8275226.

 

ועכשיו... חזרו לראש הדף, כדי להתפקד, או להתנדב, או לתרום.

 

שבת שלום,

שלכם,

שלי

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית