ח'כ שלי יחימוביץ: דרמה לילית אצל החתולים השמנים, לא מזלזלים במתמודדים אחרים ומגבירים מאמץ! והפרטת בריאות הנפש: לאורתופד הקש 1, למחשבות אובדניות הקש 2

24.4.2011

 

דרמה לילית אצל החתולים השמנים, לא מזלזלים במתמודדים אחרים ומגבירים מאמץ! והפרטת בריאות הנפש: לאורתופד הקש 1, למחשבות אובדניות הקש 2

 

שלום לכולכם,

 

דרמה לילית אצל החתולים השמנים. הטייקונים ומנכ"ליהם מתכנסים ומחליטים שאין ריכוזיות במשק, ושיש פחות מדי קשרי הון שלטון. הזוי בחוצפתו, אבל אמיתי. כנסו לטור שלי בבלוג.

 

ובהזדמנות זאת, כיוון שאני לא עובדת בשביל אף טייקון, אני גם מסרבת לקבל מהם תרומות למימון הקמפיין (וקמפיין עולה הרבה כסף!), ומתבססת אך ורק על תרומות קטנות ובינוניות שלכם. מוזמנים להיכנס לכאן ולתרום, הלינק מפרט גם דרכי תרומה שלא דרך האינטרנט

 

דוכני ההתפקדות שלנו מוצבים בכל הארץ, והמתנדבים עושים עבודה מעולה. גם הארץ מדווח על זה. הבוקר הציפו מתנדבים שלנו את רחוב נחלת בנימין בתל אביב, וחוץ מלפקוד אנשים גם שימחו את ליבם בנגינה ותיפוף:

 

המטה שלנו בדיזנגוף סנטר שוקק ופעלתני, עובדים קשה אבל בכיף, והאווירה מדהימה. רוצים להתנדב? רשמו את הפרטים שלכם כאן ואנחנו נחזור אליכם. זה הטלפון במטה: 0722202200 והנה הוראות הגעה אם אתם בסביבה ורוצים להיות ספונטניים.

 

להתפקד, להתפקד ושוב להתפקד. רק כך תאפשרו לי לנצח. מי שעוד לא עשה זאת - עכשיו הזמן. הקליקו כאן כדי להתפקד דרך האתר, או הדפיסו את הטופס ושלחו לפקס 02-6753721 או סרוק לכאן. הנה מה שכתב בפייסבוק עופר קורנפלד ראש המטה: "אתמול היתה מסיבת יום ההולדת שבעים של אבא שלי, איציק. היה מרגש, משמח ומלא אהבה. חזרתי עם שבעה טפסי התפקדות מלאים: אחי ושני האחיינים שלי בני 17 וחצי, גיסי ו-2 דודות ודוד. כולם התפקדו לשלי בקלילות, שהפתיעה אותי." בקיצור, גם אתם יכולים, בארוחות החג ובכלל. הדפיסו כמה טפסים וקחו איתכם.

 

ההתמודדות על ראשות העבודה הופכת להיות צפופה וקשה יותר, אבל לנו יש יכולות וכוחות משלנו. סדר יום רענן, מדוייק וצודק, בסיס אידיאולוגי מוצק, והרבה מאוד מתנדבים ושותפים לדרך. אנחנו מגבירים מאמצים ואנרגיה ולוקחים את ההתמודדות הזאת ברצינות רבה ביותר בלי לזלזל במתמודדים אחרים. למראיינים הסברתי השבוע שוב ושוב, שהעובדה שאני מתמודדת להנהגת העבודה לא מחייבת אותי לפסול את האחרים. הם ראויים, אבל יחד עם זה אני יודעת שהמנהיגות שלי היא הנכונה ביותר לעת הזאת למפלגת העבודה. כנסו לשניים מהראיונות, אצל רינו צרור בגל"צ, ואצל ליאת רגב ויואב קרקובסקי בקול ישראל.

 

ותודה לבלוגרים. ד"ר דרור לדרמן, "הרומן שלי עם שלי", פוסט ב"סלונה". נועם פורר מסביר למה תרם כסף לקמפיין ולמה צריך להתפקד, ואדיר חרמון, פעיל מרכזי במשמרת הצעירה בירושלים מסביר בדף הפייסבוק שלו למה החליט לתמוך בי במרוץ לראשות המפלגה.

 

לאורתופד הקש אחת, למחשבות אובדניות הקש 2. כך יראה מערך בריאות הנפש אחרי הפרטה. מסתמן שאנחנו ערב קרב על מערכת הבריאות הציבורית. רעיון השר"פ (שרות רפואה פרטית לעשירים בתוך כתלי בתי חולים ממשלתיים) מרים שוב את ראשו, הנה כתבה בדה מרקר,שעוסקת בעוד נושא שאני מטפלת בו - הטיפול בניצולי שואה פגועי נפש שנמצא בידי קבלן (!). וגם פרוטוקול שהתפרסם עכשיו, המתעד דיון מבשר רע (שאני משתתפת בו) בועדת העבודה הרווחה והבריאות על ה"רפורמה" (תרגום: הפרטה) בבריאות הנפש שאני מצליחה לחסום כבר כמה שנים.

 

שכר הבכירים, הפרטות, ים המלח, ותעסוקת ערביי ישראל - ארבעה נושאים שעליהם אני מתווכחת עם יו"ר הקואליציה זאב אלקין מהליכוד על פני תוכנית שלמה של "סוגרים חשבון" עם עידן גרינבאום בחינוכית. לצפייה.

 

מועדים לשמחה,

שלכם,

שלי


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית