ח'כ שלי יחימוביץ: המטה שלנו נפתח במרתף של הדיזינגוף סנטר, לא לרפואה לעשירים, חיבוק נדיר עם האוצר ועוד...

10.4.2011

 

המטה שלנו נפתח במרתף של הדיזנגוף סנטר! לא לרפואה לעשירים בלבד, על המנקה הדתיה בת ה-70 שפוטרה כי סירבה לעבוד בשבת, השלום שוב מתחיל בתוכה של שרי אריסון ומכרסם גם בשידור הציבורי, להתחתן עם ליכודניקית ולהתעורר עם מצביעת עבודה, וחיבוק נדיר עם שר האוצר

 

שלום לכולכם,

 

מטה הבחירות שלנו נפתח! עד היום הוא פעל בבית של עופר קורנפלד (אלף סליחות לאורית אשתו המקסימה). מהשבוע - אנחנו ממוקמים במרתף של הדיזנגוף סנטר בת"א. בואו והצטרפו למתנדבים הנפלאים שלנו כאן, בהתאם לפנאי שיש לכם. גם בירושלים אנחנו זקוקים למתנדבים כי העבודה בכנסת נמשכת. רוצים להתנדב? היכנסו לכאן. עד לא התפקדתם? זה הזמן. היכנסו לכאן.

 

לא לרפואה לעשירים בלבד. איך ממאבק צודק של רופאים לשכר הוגן התגלגלנו להצעה המסוכנת לאפשר הפעלת שר"פ (שרותי רפואה פרטית) בתוך בתי חולים ממשלתיים שהציבור מימן ממיסיו? הכנסת השר"פ לבתי החולים תהיה ההפרטה הגדולה והמסוכנת בתולדות המדינה ותביא לקריסת הבריאות הציבורית. עניים לא יטופלו, מעמד ביניים ישלם הון תועפות כדי לקבל מה שראוי שינתן בחינם, ועשירים ישתמשו בתשתיות של מהמדינה כדי לקבל רפואה למיוחסים. כנסו לכתבה המלאה של רוני לינדרקרנץ בהארץ

 

סיפור אמיתי לפסח: ערב החג קיבלה רחל, אמא של חבר שלי, מנקה בת שבעים ברשת מזון - הודעת פיטורים. הסיבה: היא דתיה ולכן אינה יכולה לנקות בשבת. ומה קורה כשהבן של רחל מתקשר לאחד מבעלי השליטה ברשת. ושמחת בחגיך והיית אך שמח - טור שלי לפסח שפורסם גם בדה מרקר.

 

לא כל עצמאי הוא טייקון, ולפעמים לעצמאים יש פחות זכויות מאשר לעובדים. למשל: אסור להם להתארגן, גם כשמי שלוחץ את המחירים שלהם לרצפה הם תאגידי ענק. רופאים, שמאים, חוקרים פרטיים ועוד. אם יתאגדו ויקבעו מחיר מינימום - זו עבירה פלילית! אני מתכוונת לפעול לשינוי חוק ההגבלים בעניין, כך שעסקים קטנים יוכלו להתאגד אל מול תאגידי הענק. כי לא לזה התכוון המשורר כשאסר קרטלים. כנסו לידיעה של צבי לביא בynet-

 

רוצים להיות סוציאליסטים/ סוציאל דמוקרטים חכמים עוד יותר? בהובלתו של פרופ' דני גוטוויין, משגשגת באוניברסיטת חיפה תוכנית לימודים מרתקת, בשם ח.כ.מ.ה - ראשי תיבות של חברה. כלכלה. מחשבה. היסטוריה. לומדים ברוח השקפת העולם שלנו, נהנים, ומקבלים ניקוד אקדמי - אפשר גם במקביל לתואר אחר. רוצו להירשם. באמת, אני ממליצה בחום. לפרטים היכנסו לכאן

 

"למה עזבתי את הליכוד והתפקדתי למפלגת העבודה בשביל שלי". כוכי נומה ביטלה את חברותה בליכוד כדי להתפקד לעבודה (והיא לא היחידה). בפוסט שכתבה היא מסבירה למה. כוכי מתנדבת במטה שלנו עכשיו, וזו גם הזדמנות לברכות חמות לחתונה עם זוהר, שחשב שהוא מתחתן עם ליכודניקית והתעורר עם מצביעת עבודה.

 

כולנו שרי אריסון. למה, למה השידור הציבורי שלפחות מעונש אחד הוא פטור - לחצים של בעלי הון - מכפיף את עצמו בהתנדבות לאיוולת היחצ"נית של "יום המעשים הטובים" של שרי אריסון, שהשלום כידוע מתחיל בתוכה. כנסו לידיעה בדה מרקר ולראיון בלילה כלכלי.

 

מלה שאמנם אני לא סובלת, "סלבס": אבל הדף שלי בפייסבוק במקום ה-15 ברשימת ה"סלבס" המובילים בפייסבוק. המדד הוא לא לפי מספר חברים אלא לפי אינטראקטיביות: דיונים,לייקים ושיתופים. הנה הכתבה. כל הזכויות שמורות למייסד והרוח החיה, נועם פורר.

 

תחזיקו חזק, הנה בא חיבוק נדיר עם שר האוצר. צפו בכתבה של יגאל מוסקו באולפן שישי על מאחורי הקלעים של ששינסקי. ותראו מה קרה לאוצר - הם דברו הפעם בשפה שלנו, והבינו לרגע את כוחו המסוכן של ההון הגדול. ולא להתרגש, החיבוק שלי עם שטייניץ בסוף היה מכל הלב, אבל לא נראה לי שיהיו עוד הרבה כאלה.

 

שבת שלום,

שלכם,

שלי


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית