ח'כ שלי יחימוביץ: פניה ההגונים של המדינה: רווחי הגז וגזר דין קצב, המערכה על ראשות המפלגה, השתוללות השכר של אלי יונס, וסקרים כבושם

27.3.2011

 

פניה ההגונים של המדינה: רווחי הגז וגזר דין קצב. לא לשכוח שאנחנו בעיצומה של מערכה על ראשות המפלגה, השתוללות השכר של אלי יונס, ועל סקרים כבושם

 

שלום לכם חברות וחברים,

 

פניה ההגונים של המדינה: גזר דין קצב. לא, זה לא היה "יום שחור" או "יום עצוב", כמו שהרבו לומר. בדיוק ההיפך. זה היה יום של תיקון ושל עשיית צדק. יום שבו מדינת ישראל מגלה את פניה ההגונים, פנים של שוויון בפני החוק, ומעבירה את אחד המסרים החשובים שמדינה יכולה להעביר לאזרחיה: שהצדק יעשה עם הקורבנות ועם החברה גם כשהעבריין הוא איש חשוב, חזק, ומקושר.

גם נשים ונערות קיבלו חיזוק דרמטי לכך שגופן ונפשן שייכים להן, ומי שיפגע בהן יבוא על עונשו. הנה ראיונות שהתראיינתי בנושא, התגובה שלי שכבר קיבלתם במייל, ומאמר שלי בעמוד הראשון של ישראל היום. לטובת המצטרפים החדשים לרשימה - הנה פוסט בבלוג ובו פירוט החלק שלי בפרשה, שבה גם הייתי עדת תביעה במשפט.

 

פניה ההגונים של המדינה 2: ששינסקי והגז הטבעי. אני מרגישה שנפלה בחלקי זכות גדולה להיות חלק מהחקיקה הזאת ולפעול למענה, נגד הכוחות העצומים ורבי הכסף, הכוח והחוצפה שפעלו לנטרל את החוק. זה החוק החשוב ביותר שנחקק בעשור האחרון, גם אם הוא פשרה. בעוד עשור וחצי הוא יביא לנו ולילדינו פריחה, שגשוג, יציבות ורווחה. אם כמובן נדע להתנהל בתבונה עם רווחי הגז. בשבוע הבא הצבעה אחרונה במליאה, ולא צפויות הפתעות.

 

ההתמודדות לראשות המפלגה - לא לשכוח שאנחנו בעיצומה של מערכה. מפקד גדול יאפשר לי לנצח, וזה תלוי בכם. אם עוד לא התפקדתם התפקדו עכשיו. אם כן התפקדתם - פקדו אחרים, כל המרבה הרי זה משובח אבל גם אם כל מתפקד יביא עוד שניים זה מעולה. לתרומות כספיות (גם צנועות!) היכנסו לכאן, ולהצטרף בשעות הפנאי לצוות המתנדבים המקסים שלנו לחצו כאן.

 

מוזמנים בהמוניכם לוועידה ביום ראשון ב-17:00. איך יתנהלו הפריימריס לראשות העבודה, איפה, ובאיזו שיטה - פרטים חשובים לנו מאוד, יוכרעו ביום ראשון בוועידת המפלגה, שתתכנס בבית חיל האוויר בהרצליה, רחוב ז'בוטינסקי 15. חלק מכם אמנם לא רגילים למנגנון המפלגתי בפעולה, אבל אני זקוקה לכם שם בשביל התחושה הטובה שלי. כולכם מוזמנים, גם אם אתם לא חברי ועידה ואשמח לפגוש אתכם שם. תגיעו כבר ב-16:00 כדי שנוכל להגיד לכם שלום ולהכיר אחד את השני.

 

הביזה של יונס. הדרך לעצירת השתוללות שכר הבכירים עוד ארוכה, מתברר. נראה לכם הגיוני שמנכ"ל בנק מזרחי טפחות ירוויח 18.5 מליון שקלים בשנה, שעה שכל הציבור מתחלק בדיווידנד של 200 מליון?! זה אומר שבאמצעות שכרו הוא גורף עשרה אחוזים מהדיבידנד של כלל הציבור! כנסו לידיעה ב-nrg

 

סקרים הם כמו בושם, אמר כבר מזמן שמעון פרס. אפשר להריח אותם אבל לא יותר מזה. והוא ידע על מה הוא מדבר. אבל בכל זאת סקר נחמד שעשה ערוץ הכנסת בתוכנית "הצוללת" שעסקה בציפי לבני. בשאלה "לו היו נערכות עכשיו בחירות אישיות לראשות הממשלה" אני במקום השלישי, עם 11%. ביבי ראשון עם 21%, לבני שניה עם 18%, והכי יפה שליברמן אחרי.

 

אם אתם רוצים להיפגש איתי, הנה כמה חוגי בית:

ראש העין - יום שני, ה-28.03 19:30 התכנסות, 20:00 התחלה, שכונת נווה אפק, רחוב מישר 46, אצל משפחת סלע. לתיאום פרטים והגעה - שרי סלע 03-9011653 או 054-4940544.

עפולה - יום שלישי ה-29.03 - מפגש במועצת הפועלים בעפולה, רחוב יהושע 44, 20:00, לתיאום פרטים והגעה זאב ליברמן 050-5925503.

רמת אפעל - (אם לא תהיה הצבעה חשובה בכנסת!) יום רביעי ה-30.03 - כנס העיון השנתי ע"ש יצחק טבנקין, 16:30 - פאנל: משמעות השליחות - אז והיום. יד טבנקין, היסמין 1, רמת אפעל - כולם מוזמנים.

שדה ורבורג - יום חמישי ה-31.03 - חוג בית במושב שדה ורבורג שליד כפר סבא, משפחת דישון-קולודני, - התכנסות 20:30, התחלה 21:00 - דרך ההדרים 45 לתיאום פרטים והגעה - אורי קולודני במייל uri.kolodny@sloan.mit.edu

 

שבת שלום,

שלכם,

שלי

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית