ח'כ שלי יחימוביץ: חלוקה צודקת של רווחי הגז, לפקוד לפקוד ושוב לפקוד...

21.3.2011

 

חלוקה צודקת של רווחי הגז: היסטוריה בפעולה. לפקוד, לפקוד ושוב לפקוד - זאת הדרך שבה תעזרו לי לנצח בהתמודדות על ראשות העבודה. וגם: למה נהייתי פמיניסטית בכתה ח', מי הליכודניק שתרם לי כסף להתמודדות, ומה אני עושה עם בגדי ספורט באימון כדורגל

שלום לכולכם,

 

היסטוריה בפעולה, ועיצוב פני העתיד הכלכלי והמוסרי של מדינת ישראל, לא פחות מזה היא הצעת החוק לחלוקה הוגנת של רווחי הגז כך שיגיעו גם אל הציבור הרחב. למרות המרוץ הפוליטי, אני לא זזה בשבועות האלה מוועדת הכספים, מסייעת באופן פעיל ביותר לאוצר (כן, אני יודעת שזה נשמע מוזר) להעביר את החוק, לפני ומאחורי הקלעים. האבסורד הוא שח"כים של הליכוד עובדים נגד החוק, ואילו אני, האופוזיציונרית, יחד עם ג'ומס, שגם הוא באופוזיציה - מסייעים לממשלה. זה מרוץ נגד השעון כי בסוף המושב שנינו עוזבים את ועדת הכספים, והאוצר יודע היטב שזה חלון הזדמנויות שעלול להיסגר.

 

אחרי שננצח את טייקוני הנפט על צבא הלוביסטים, עורכי הדין, היח"צנים והמומחים מטעם שלהם שמפגיזים את הכנסת - נמצא את עצמנו בעוד עשור וחצי עם עושר עצום למדינה. איך נבטיח שהכסף ישרת באחריות את אזרחי המדינה ואת הדורות הבאים? הנה הצעת חוק שהגשתי השבוע עם ח"כים משלל גוני הקשת הפוליטית.

 

ועכשיו תורכם:

 

אתם רוצים שאעמוד בראש מפלגת העבודה? אז לפקוד, לפקוד ושוב לפקוד - זאת הדרך היחידה שבה תגרמו לזה במו ידיכם. אם עוד לא התפקדתם היכנסו עכשיו להתפקד דרך האתר, או הדפיסו עכשיו את הטופס, מלאו ידנית, ושלחו בחזרה אלינו. ואם כבר עשיתם את זה, זה בדיוק הזמן לגרום לאנשים סביבכם לעשות אותו הדבר. הדפיסו טפסים, פקדו חברים ומשפחה, מלאו טופס פוקד, וככה תהפכו לרבי-פוקדים, ולחוד החנית שלנו.

 

סיפורים יפים שלחתם לנו על הסיבות לכך שהתפקדתם, מרון אביב, סטודנט למשפטים מהבינתחומי, "כי הבנתי שהמדינה לא תחכה לי עד שאשתחרר מהצבא / אסיים את התואר / יהיה לי קצת פחות לחץ בעבודה... כי היום, במקום לעמוד בצמתים אפשר לשלוח טופס התפקדות" ועד מרים ספיבק שעברה את כל מלחמות ישראל אבל, היא כותבת "את המלחמה האמיתית, למען ילדינו ונכדינו, היא לצמצום הפערים הכלכליים שהולכים ומתגברים", דרך הבלוגרית אנג'י שסיפרה על ההתפקדות בבלוג שלה והופתעה מהתגובות. בקרוב גם נכין לכם משהו יפה על המתפקדים שמבטלים בשבילנו התפקדויות לקדימה, לליכוד ולמרצ. ובינתיים אתם מוזמנים לכתוב או לצלם למה התפקדתם, ולשלוח לכאן כדי שנוכל להפיץ ולעודד התפקדות.

 

בשביל קמפיין צריך כסף, ואתם מוזמנים לתרום. בלי טובות של טייקונים, אבל עם הרבה תרומות קטנות ובינוניות - יכול נוכל לנצח את הכוח של הכסף שיש למתמודדים אחרים. היכנסו לכאן כדי לתרום.

 

ליכודניקים תורמים לי?! למה ואיך נכנס ח"כ כרמל שאמה מהליכוד 10 דרך האייפון שלו לאתר שלי ותרם לקמפיין שלי לראשות מפלגת העבודה? קראו בידיעות אחרונות.

 

מתנדבים - אנחנו ממש נשמח אם תצטרפו לשורות המתנדבים הנהדרים שלנו. כתבו לכאן אם אתם רוצים לבוא להתנדב אצלנו.

 

חיינו המופרטים. אני מנהלת מאבק ארוך שנים נגד הפרטת אחיות בריאות התלמיד, שמועסקות בתנאים מבישים דרך חברות כוח אדם, תוך הידרדרות מתמדת בטיפול שהילדים מקבלים. הנה נאום שלי בהצעה לסדר במליאה. ידידי הטוב סגן שר הבריאות יעקב ליצמן גם משיב שם.

 

למה נעשיתי פמיניסטית בגיל 14, על כוחו של ההון, על המאמץ העיקש להחדיר את השיח הסוציאל דמוקרטי לקונצנזוס, על החוקים שחוקקתי, וגם וידוי אישי בגבולות הטעם הטוב - בראיון של שלהי יום האשה לארנה קזין באתר "סלונה".

"

ארור מכה רעהו בסתר" ככה קראו להצעה לסדר של כמה ח"כים חרדים שדרשו שטוקבקיסטים יהיו חייבים להזדהות ב- IPשלהם, כמו תמיד אני מתנגדת ליוזמות האלה ומגוננת על האנונימיות של הטוקבקיסטים וגם מסבירה למה.

 

בהתחשב בעובדה שאני עוסקת בנושאים הכי "לא סקסיים" היה מפתיע לגלות שאני במקום השלישי בארץ במידת החשיפה התקשורתית מבין הנשים, עם 11,069 הופעות ואזכורים תקשורתיים ב-2010 אחרי ציפי לבני (במקום הראשון עם 14,406 אזכורים) וריטה (במקום השני עם 11,490 אזכורים). כנסו למחקר של חברת יפעת מחקרי שוק מחקר. למה זה חשוב? כי תקשורת היא גורם מכריע בקביעת סדר היום וביכולת להשפיע.

 

לחיפאים: ביום ראשון (20.3) בשש בערב אתם מוזמנים להיפגש אתי, לשיחה על אידיאולוגיה, אקטואליה, פוליטיקה, וכל מה שתרצו. המפגש הוא בסניף של מפלגת העבודה, שד' הנשיא 104, וכולכם (ולא רק חברי מפלגה!) מוזמנים.

 

ביום שלישי (22.3) אני מגיעה לבית הדיור המוגן, אחוזת בית הכרם, ברחוב אביזוהר 8, ירושלים, למפגש ושיחה עם הדיירים.

 

ותודה למשפחת בן מרדכי המקסימה על חוג הבית בהוד השרון, שתפח באופן ספונטני והפך לכנס, הנה רשמים

 

 

ולסיום, "המכתש", המוסף הסאטירי של מעריב שילב אותי באופן משכנע ביותר באימון של מכבי ת"א דווקא:

 

ואם כבר, אז הנה עוד קריקטורות על חשבוני מהשבועיים האחרונים.

 

תודה על התמיכה, ושבת שלום,

שלכם,

שלי

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית