ח'כ שלי יחימוביץ: תודות גדולות, גיוסים גדולים, הרבה התרגשות, ברכות לחדשים, וגם העבודה הפרלמנטרית נמשכת

6.3.2011

 

תודות גדולות, גיוסים גדולים, הרבה התרגשות, ברכות לחדשים, וגם העבודה הפרלמנטרית נמשכת

 

חברות וחברים יקרים שלום,

 

השבוע הייתם הראשונים לדעת על ההחלטה שלי להתמודד על ראשות העבודה, ואני אסירת תודה ונרגשת על ההירתמות המדהימה שלכם בעקבות ההודעה. התפקדתם בהמוניכם, והגעתם אלינו, מקסימים ונכונים לסייע. מטות שלנו עובדים כבר בבתים פרטיים, קולטים את המתפקדים החדשים, גדלים כל הזמן, ונערכים לקמפיין.

 

ברוכים הבאים ל-2000 החברים החדשים במיילינג ליסט. אתם מצטרפים בבת אחת לרשימה מסורה וחדורת שליחות של 7000 איש, רובם הצטרפו לרשימה במפגשים אתי בכל רחבי הארץ בחמש השנים האחרונות. זה המיילינג ליסט הכי חי ונושם שיש, שמקים מתוכו כבמטה קסם אנשים מופלאים שנרתמים ובאים למשימות השונות, וגם מכירים זה את זה.

 

המשימה הכי חשובה, הכי דחופה והכי מכרעת - היא ההתפקדות. אם יתפקדו בשבילי 10,000 איש - אנצח בפריימריס. זה תלוי בכם. אם לא התפקדתם - הכי קל יהיה בשבילנו אם תעשו זאת דרך האתר , אבל אתם יכולים גם להתקשר לטל' 02-6408164 ולהשאיר מספר טלפון, והמתנדבים יחזרו אליכם.

 

אם כל אחד מכם יפקוד חמישה אנשים נוספים - ניצחנו. היכנסו לטופס המפקד, הדפיסו לעצמכם כמה עותקים, הסתובבו אתם ופקדו אנשים מתאימים. חברים, משפחה, שכנים, ובעבודה. אם אתם זקוקים להדרכה – השאירו הודעה בטלפון הנ"ל. את הטפסים תמיד החזירו אלינו, יחד עם טופס הפוקד, לפקס 02-6753721 או סרוקים למייל mifkad@shelly.org.il או בדואר לח"כ שלי יחימוביץ', משכן הכנסת, קרית בן גוריון, ירושלים, 91950.

 

ואנחנו זקוקים גם לעוד מתנדבים, שיודעים לעשות את הדברים האלה: (שלחו פרטיכם לכאן): מתכנתי דרופל, צלמי וידאו, עורכי וידאו, עורכי תוכן לאתר שלנו.מנהל\ת צוות מתנדבים עם זמן פנוי. וגם מי שמוכנים לעשות: טלפונים, הקלדות, מפקד ומשימות משרדיות מיוחדות.

 

תרומות לקמפיין, גם בסכומים קטנים, אפשר לתרום דרך כאן או לשלוח המחאה בדואר לכתובת: ח"כ שלי יחימוביץ', משכן הכנסת, קרית בן גוריון, ירושלים, 91950.

 

כל כך הרבה תקשורת הייתה השבוע סביב ההכרזה על ההתמודדות, עד שלא נוכל להביא הכל כאן. אבל הנה קצת מזה: הראיון הראשון אחרי ההכרזה בערוץ 2 אצל עודד בן עמי, וראיון ב"צינור לילה", תוכנית האינטרנט בערוץ 10, ובו אני מסבירה את השימוש שאנחנו עושים באינטרנט לצורך דמוקרטיה ישירה, וגם עונה לשאלה למה אתם הועדפתם על פני התקשורת. פירגונים למועמדות במאמרים ובבלוגים אצל מיכל אהרוני (מעריב), אורי הייטנר, חיים שיין (ישראל היום), יובל דרור,עוד המון תקשורת, וגם סקר מעולה בתוכנית פוליטיקה בערוץ הראשון:

 

תמלוגי הגז - קדימה מימין לליכוד, בשרות בעלי ההון. "חוק ששינסקי" עבר השבוע בקריאה ראשונה, אני כמובן תומכת ועובדת לקידומו. אחד הדברים המדהימים בכנסת, ולא לראשונה, היא שקדימה מתקשה לעכל את ההמלצות ואנשיה משמשים השופר הלוהט של בעלי ההון. היכנסו לנאום מקיף שלי במליאה, אני עונה לנאום אחרי ששר האוצר לשעבר רוני בר-און מקדימה מסביר כמה חוק ששינסקי נורא: "- - בישיבה של הוועדה לביקורת המדינה יושבים שני חברי כנסת מקדימה לבד, ומה הם מחליטים? הם מחליטים להורות למבקר המדינה לחקור איך הוקמה, באילו נסיבות אפלות, במרכאות כמובן, הוקמה ועדת ששינסקי - אתם לא מתביישים? זאת אופוזיציה? שתעמוד מהימין הכלכלי, מימין לליכוד? אני כבר לא יודעת מה אני אמורה לעשות. אני אמורה להתנגד לנתניהו כלכלית, ואתם עומדים עוד מימין לו. משרתים את בעלי ההון יותר ממנו..."

 

"כששלי יחימוביץ' הלכה לפוליטיקה אמרתי, טוב, עיתונאית, סלבריטאית. מסתבר שטעיתי בגדול... תפיסת עולם מדהימה, עם אידיאולוגיה צרופה, עם צניעות וחריצות. וועדת הכספים למי שלא מכיר היא וועדה די משעממת, יש בה המון נתונים ומספרים. זו לא חוכמה להגיע לישיבה שבה מופיעים שר האוצר, נגיד בנק ישראל, וכל התקשורת מגיעה וצריך להצטלם... החכמה היא להגיע לכל דיון, לדעת לאן כל העברת כספים קטנה וגדולה הולכת, להתמצא בפרטים... לשבת שם ולשמור על הקופה ועל האינטרסים הציבוריים...פשוט תענוג לבוא ולהחמיא..." זה עודד שחר הפרשן הכלכלי של ערוץ 1 מפרגן בגדול  ומצר על כך שבסוף המושב אעזוב את ועדת הכספים בגלל המרוץ לראשות העבודה (אני נשארת עד הסוף כדי לסייע בהעברת ששנסקי). יחד אתו על הקו העיתונאי והמגיש אריה גולן, שמשפד את נחמיה שטרסלר באופן יסודי. כנסו לעוד, אצל קרן נויבך ב"סדר יום".

 

זכות התארגנות לשוטרים, הפרטת מרכז ההדרכה של המשטרה, ומה קורה עם הכלא הפרטי לשעבר בבאר שבע? אם אתם מתעניינים בסוגיות האלה שאני עוסקת בהן כל הזמן, כנסו ל"שעת שאלות" עם השר לביטחון פנים אהרונוביץ', חבר הכנסת דב חנין קורא את שאלותי במקומי (לבקשתי, כי נאלצתי להיעדר).

ייבוש הכבאות נמשך, גם אחרי האסון. בועדת הכספים נחשף ש-81 כבאים עומדים להיות מפוטרים כי האוצר לא מעביר תקציבים! בשבוע הבא אני מנמקת הצעת אי אמון בממשלה על הרקע הזה, וחברים חדשים ברשימה שרוצים להציץ על פעילותי הקודמת בתחום מוזמנים לכאן.

 

אורי אורבך מ"הבית היהודי" ואני הגחנו לאוויר העולם באותו רגע, מה שהופך אותנו ל"תאומים שמימיים", כנסו לכתבה נחמדה ואף משעשעת בערוץ 10.

 

ועופר קורנפלד עומד החל מהשבוע שעבר בראש מטה הבחירות שלי. עופר הוא יזם הייטק ופעיל חברתי, גם איש ארגון מעולה וגם סוציאל דמוקרט, ואני בת מזל שהסכים (בשמחה) לעמוד בראש המטה, בעבודה סביב השעון, ובהתנדבות. אחלו לו בהצלחה!

 

ואם הגעתם לסוף המייל, אתם מתבקשים לחזור להתחלה לבקשות הגיוס והעזרה...

 

שבת שלום

שלכם,

שלי

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית