יוצאים לעבודה חדשה עם בוז'י הרצוג

9.2.2011

ידידים יקרים מאוד,

 

עברנו חודש פוליטי מורכב וסוער ועתה אני, ביחד עם יתר חברי סיעת העבודה, מהווים את האופוזיציה החברתית והמדינית לביבי ולליברמן. מידי יום אני מקבל אינספור פניות להצטרף, לעזור ולהתפקד למפלגה.

 

אני מודה לכם על תשומת הלב והפרגון ורואה בכל אחת ואחד מכם שמלווה אותי, מתעניין בפעילותי ומצטרף לדף הפייסבוק ולתפוצת המיילים שלי כחבר לדרך.

 

סגירת הפערים בחברה וקידום התהליך המדיני הם הדגלים שמפלגת העבודה צריכה להניף כדי לחזור ולהיות מפלגה גדולה, מרכזית ומשפיעה. אני מצרף לכם את הנאום שנשאתי השבוע בכנס הרצליה על הפגיעה במעמד הביניים ובחברה הישראלית כולה על רקע עליות המחירים במשק, אשר להן התנגדתי לכל אורך הדרך. אשמח לקבל תגובות והערות. לצפייה הקישו כאן

 

בתחילת השבוע סיכמנו חברי סיעת העבודה יחד עם היו"ר הזמני, מיכה חריש, והמזכ"ל, חיליק בר, על לוח זמנים לבחירת יו"ר מפלגת העבודה. לוח הזמנים יובא לאישור ועידת המפלגה. הבחירות תתקיימנה ב -7 בספטמבר 2011 וניתן לצרף חברים חדשים עד ה-7 ביוני 2011, דהיינו נותרו 4 חודשים למפקד ו-7 חודשים למרוץ.

 

זה הזמן לצרף חברים שמאמינים בי ובדרך. אנא דברו עם חברים, בני משפחה, פעילים ואזרחים שאכפת להם והזמינו אותם להצטרף. מי מכם שטרם עשה זאת מוזמן ובגדול. אני מצרף טפסי התפקדות, נשמח מאוד אם תיקחו חלק בגיוס חברים ותסייעו ברענון השורות של מפלגת העבודה והחזרתה למרכז ההשפעה בישראל. אני מוכוון להתמודד ולנצח ומאמין שאבנה את העבודה ככוח פוליטי מרכזי וחשוב, מפלגה מרכזית שמדברת ועוסקת בסוגיות המדיניות, בנושאים הכלכליים חברתיים ובשמירה על הדמוקרטיה הישראלית. מצ"ב טופס התפקדות

 

מפלגת העבודה הרימה את ראשה, תהליך השיקום שלה כבר החל והוא יימשך עם בחירת יו"ר חדש. אז יאללה חברים - לעבודה!

 

שלכם,

יצחק (בוז'י) הרצוג

 

טפסי מפקד מלאים ניתן להעביר לפקס: 15335443570

ולוודא קבלה בטלפון: שירלי הלר 050-6205326

 

ואני מזכיר לכל אחת ואחד מכם שטרם הצטרף לדף הפייסבוק שלי  - להצטרף ולשמור איתי על קשר.

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית