כרמל - קול בעננים ושתי רגליים על הקרקע - כרמל אקמן , חיילת מברעם, מתחרה ב"כוכב נולד"

14.8.2008
hadaf_hayarok@maariv.co.il    ארכיון עיתונות   

כרמל - קול בעננים ושתי רגליים על הקרקע

אורית פראג

 

כרמל אקמן (20), הענוגה והמחוננת, עמדה דרוכה ונרגשת בעת שהודיע המנחה צביקה הדר על ארבעת המועמדים הסופיים לקראת חצי הגמר של כוכב נולד 6. כצפוי, בשל קולה שובה הלב עלתה לשלב הבא. מסתבר שלא רק בני המשפחה שנראו בקהל, לראשם בנדנה, מעודדים את כרמל, אלא כל קיבוץ ברעם עומד אחריה.

"אנשי הקיבוץ תומכים ומחוברים לעניין מכל הלב, עוצרים אותנו, ומציעים עצות בתחום הלבוש ובחירת השירים", מספרת רותי, אימה של כרמל.

 

היא נראתה מתוחה מאוד בעת סיום התוכנית האחרונה.

"היא לא הייתה כל כך מתוחה כמו שהייתה עייפה עד מאוד לאחר יום חזרות רצוף.

 

אתם אתה לאורך כל הדרך?

"האמת היא, שהיו לי ספקות לגבי התוכנית בגלל כל המסחרה שכרוכה בעניין, אך מהרגע שהחליטה להתחרות, אנחנו נותנים תמיכה מלאה ולאולפן מגיעים אנו, ההורים, אחיה ואחותה, האחים האחיות שלי והאח של זאב".

רותי מספרת, כי כרמל ניגנה כל השנים בכינור, והצטרפה למגמה למוזיקה של מטה אשר. מאז כיתה י' החלה להתאהב בשירה, וכבר ניסתה להתקבל לכוכב נולד,4 אך נדחתה על הסף. עתה, לקראת האודישנים, פנו אליה כבוגרת המגמה למוזיקה ורק כשעברה את האודישנים סיפרה להורים.

 

את לא חרדה לשלומה ולבריאותה הנפשית אם תזכה?

"כרמל היא בחורה עם שתי רגליים על הקרקע. יש לה עוצמה והיא תדע לשרוד ולקחת את ההזדמנות שניתנה בידה. כבר עתה יש גורמים שיצרו אתה קשר.

 

מרגול מרבה להחמיא לה ומציינת כל הזמן, עד כמה כרמל התפתחה והשתפרה לאורך התוכנית.

"נכון, היא באמת התפתחה מאוד. הסביבה המוזיקלית והעבודה עם נגנים מקצועיים, ובייחוד עם המעבד עמוס בן דוד בהחלט הקפיצה אותה קדימה.

 

רותי, האם, היא מורה למוזיקה ורכזת לימודי נגינה באזור יישובי הר נפתלי; זאב, האב, מנהל הנגרייה; האח מירון (26) מנגן בקלידים, והאחות נגה (16) מנגנת בסקסופון.

  

להודעת דובר התנועה בנושא

להזמנת מינוי ל"הדף הירוק" 03-5632547

מאמרים אחרונים בעיתונות תנועתית וכללית

 
עיתונות קיבוצית


גיליונות אחרונים
ארועים קרובים