ספורטל - מדור ספורט

3.7.2008
hadaf_hayarok@maariv.co.il    ארכיון עיתונות   

ספורטל

תום שלח

דגן יבזורי
.

כדורגל

 

מכדררים לשלום

 

בית הספר לכדורגל במועצה אזורית מרחבים מקיים מדי חודש משחקי כדורגל עם ילדים ממזרח ירושלים, בשיתוף מרכז פרס לשלום. המטרה: ידידות.

 

מדי חודש נפגשים כ-70 ילדים מכיתות א'-ו' ממרחבים עם 80 ילדים מבית הספר 'העיר העתיקה במזרח ירושלים', ומקיימים טורניר משותף. מטרת הפעילות היא עידוד פיוס בין ילדים וילדות ישראלים ופלסטינים על ידי קיום פעילויות חברתיות וספורטיביות משותפות.

 

בית הספר לכדורגל במועצה אזורית מרחבים הוקם לפני חמש שנים. מנהל בית הספר, אבי כליף, עבד כמורה לחינוך גופני בתיכון מרחבים ובמחלקת הספורט של מרכז פרס לשלום ועניין את השותפים במיזם. מאז מקיימים הילדים משחקי ידידות יחדיו, ואף הקימו קבוצה משותפת ששיחקה בטורנירים ארציים. "נראה כי ממפגש למפגש אווירת הפיוס נעשית מוחשית יותר", מספר אבי. כל הכבוד על היוזמה.

כדורסל

 

גליל/גלבוע - יבזורי חתם, יזרעאלי בדרך?

 

אחרי המעבר המפתיע של גליל עליון אל הגלבוע מתחילה הקבוצה לבנות את עצמה, כשהשאיפה להציג כדורסל אטרקטיבי תוך ביסוס הקבוצה על מקסימום שחקנים שמזוהים עם העמק והגליל. בשבוע שעבר נעשה המהלך הראשון בכיוון הזה, כשהמאמן עודד קטש החתים את הקלעי המצוין, דגן יבזורי, ממשמר העמק.

 

כזכור, יבזורי בן ה-23 היה לפני שתי עונות כוכבה הבלתי מעורער של הפועל מגידו/יקנעם. הוא הוביל את הקבוצה עד למקום הרביעי בליגה הלאומית ונבחר לשחקן הישראלי המצטיין של העונה. בשנה שעברה הוא חתם בהפועל עפולה/גלבוע מליגת העל, אך לא קיבל את הצ'אנס הראוי מהמאמן אבנר יאור, והשיג ממוצעים של 3.4 נקודות ב-10 דקות משחק. יבזורי מקווה שהשנה, תחת מאמן כמו קטש שידוע כמי שנותן צ'אנס לצעירים, הוא יוכל להראות את היכולות האמיתיות שלו. שחקן נוסף שהוזכר כמועמד למועדון הוא גוני יזרעאלי מגבת. כזכור, יזרעאלי עזב את עפולה/גלבוע אחרי עונה מצוינת לטובת הפועל חולון, שם סיים כאלוף המדינה. יזרעאלי הוא גם בן העמק וגם שחקן מצוין, מה שהופך אותו לשחקן מבוקש מאוד על ידי קטש.

 

למרות זאת, המריא יזרעאלי בסוף השבוע לחופשה בתאילנד כשהוא עדיין לא חתום על חוזה בשום קבוצה. כעת נותר לקטש לקוות שבין מילקשייק לשכשוך במים התכולים יפעיל עליו שותפו למסע, דגן יבזורי, לחץ להצטרף אליו בשורות הקבוצה המאוחדת. הלוואי.

להזמנת מינוי ל"הדף הירוק" 03-5632547

מאמרים אחרונים בעיתונות תנועתית וכללית

 
עיתונות קיבוצית


גיליונות אחרונים
ארועים קרובים