עופר קול, דובר התק"צ לשעבר, מונה לתפקיד בכיר בדובר צה"ל

21.2.2008
hadaf_hayarok@maariv.co.il    ארכיון עיתונות   

עופר קול, דובר התק"צ לשעבר, מונה לתפקיד בכיר בדובר צה"ל

נחמן גלבוע

עופר קול

דובר התנועה הקיבוצית לשעבר, עופר קול, מונה לאחרונה על ידי הרמטכ"ל, רב אלוף גבי אשכנזי, לתפקיד ראש מחלקת תקשורת ביחידת דובר צה"ל. לקראת המינוי חזר קול לשירות קבע, והועלה מדרגת סגן אלוף לאלוף משנה. התפקיד שממלא קול הוא תפקיד חדש ביחידת דובר צה"ל, שאמור לכלול את פעילויות התקשורת של צה"ל בכלי התקשורת הישראליים והזרים. דובר צה"ל, תת-אלוף אבי בניהו, מסר כי מינויו של ראש מחלקת תקשורת נועד לחזק את הצד המקצועי של היחידה, הן כלפי התקשורת והן בתוך צה"ל ומערכת הביטחון.

 

קול (42) הכיר את בניהו (להבות חביבה), כששירת תחת פיקודו בענף קישור לעיתונות בדובר צה"ל, ובהמשך הומלץ על ידו לתפקיד דובר הקבה"א, שממנו עבר לשמש כדובר התנועה הקיבוצית. לאחר שפרש מהתפקיד בתנועה הקיבוצית עבד במשך שנתיים במשרד עצמאי, ובהמשך היה דובר האגודה למען החייל ויועץ התקשורת של השר להגנת הסביבה. לאורך השנים מילא קול תפקידים בכירים במסגרת שירות המילואים שלו ביחידת דובר צה"ל.

 

ש: סגנון העבודה בדובר צה"ל מושפע עכשיו מהרקע הקיבוצי?

ת: קול: אני לא חושב. יש ערך מוסף לעצם העובדה שיחידת דובר צה"ל היא מאוד מגוונת, ויש בה גם נציגות של התנועה הקיבוצית. עבורי זו סגירת מעגל. התחלתי את ההיכרות עם בניהו, כשהייתי סגנו בענף קישור בדובר צה"ל, ועכשיו אני סגנו כשהוא דובר צה"ל.

 

 

להזמנת מינוי ל"הדף הירוק" 03-5632547 
עיתונות קיבוצית


גיליונות אחרונים
ארועים קרובים