קו התפר: איך מתלבשת ורד דרורי מגעש, עורכת לשעבר של מדור "חצר"

10.1.2008
hadaf_hayarok@maariv.co.il    ארכיון עיתונות   

קו התפר

מעיין נטעלי סמולר

 
.

ורד דרורי, געש, בת 45

בעבר מעצבת תכשיטים

היום מפיקת אירועים וכנסים

לפני שבוע סיימה את עריכת מדור החצר ב"הדף הירוק" ויצאה לדרכים אחרות

 

 

אני בעלת אלף פרצופים. אין לי סגנון מוגדר. אוכל להרגיש נוח גם בחליפה וגם בבגד זרוק.

 

אירוע מכונן בהופעה שלי: לפני ארבע שנים רזיתי ב-50 קילו. עד אז תמיד לבשתי בגדים רחבים, גדולים וצבעוניים והקפדתי על תספורות קצוצות ועל נעליים משוגעות. אלה שני דברים שאי אפשר לומר עליהם שאין אותם במידה שלך. תמיד משכתי אליי תשומת לב, כי גם כשהייתי אישה גדולה הפתעתי בצבעוניות ובשילובים של הבגדים, אולם לא הסכמתי אף פעם להצטלם.

 

בתקופה שבה הלכתי ורזיתי, ומדי חודש שיניתי את הגודל הנדרש, חיפשתי בגדים זולים ואז גיליתי את היופי שבחנויות יד שנייה. מצד אחד, את לא מוציאה כסף רב על בגדים, ומצד שני מוצאת פריטים ייחודיים ושמה דגש על השילוב הנכון, כך שנוצרת אמירה בלבוש.

 

יש לי פטיש למגפיים, כי כאישה שמנה לא יכולתי ללכת במגפיים, משום שהם לא היו נסגרים עליי. בכלל, הארון שלי מפוצץ בפריטים: הרבה ז'קטים ומגוון של בגדים גם אלגנטיים וגם זרוקים. אני אוהבת נורא משקפי שמש וטבעות מיוחדות, בייחוד כאלה של ילדות, מפלסטיק, אולם מאז שרזיתי אני הרבה פחות מוחצנת ופחות עסוקה באקססוריז.

 

אחד הדברים שקורים לך כשאתה מאבד כל כך הרבה משקל, זה שבאיזשהו מקום אתה קצת נעלם בעולם. אתה הופך להיות יותר מרובע, כי פתאום אתה מסתובב בג'ינס וטריקו ומסתדר עם עצמך. בכלל, הרבה יותר קל לקנות בגדים ולהתנהל בעולם כשאת פחות 50 קילו. השינוי הכי חשוב אצלי הוא, שפעם הייתי מתלבשת מתוך ריכוז עצמי ומתוך תחושה שכולם יסתכלו עליי ויראו את הפגמים. הייתי מסוגלת לעצור בדרך לאירוע ולקנות בגד חדש רק בגלל התגובות. היום אני באה בשביל להיות אני. הערך שלי אינו נמדד במה שאני לובשת אלא במי שאני.

 

ברור שנעים שמחמיאים, אבל זה כבר לא נובע אצלי מאותם מקומות. נקודת המוצא הזו נותנת שקט.

 

אבל מה אני אגיד לך, בגלל שאני הרבה מחוץ לבית, הכיף הוא לחזור הביתה, להעיף ממני את כל פריטי הלבוש לצדדים, והופה - חזרה לטרנינג.

 

מגפיים סגולים- מ"אדריאן"- חנות יד שנייה

טייץ סגול - מתנה מחברה שיודעת שאני אוהבת טייצים צבעוניים

טייץ קרושה - של 'דורין פרנקפורט'- יד שנייה מחברה

טוניקה - מהסופרמרקט במבצע של 1+1

ז'קט - מחנות שנסגרה

חגורה - מאירופה, מתנה מאחותי

שרשרת - עשיתי מחרוזים ומקריסטלים

משקפי שמש - 'שאנל', יד שנייה
 

להזמנת מינוי ל"הדף הירוק" 03-5632547 
עיתונות קיבוצית


גיליונות אחרונים
ארועים קרובים