ייצוג מרבי של צעירי מחוז הקיבוצים בוועידת המשמרת הארצית

ייצוג מרבי של צעירי מחוז הקיבוצים בוועידת המשמרת הארצית

נחמן גלבוע

.

בוועידת המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה, שהתכנסה לראשונה ביום שישי האחרון בבית המפלגה, חזר יו"ר המפלגה ושר הביטחון, אהוד ברק, על הבטחתו שבבחירות הבאות לרשימת מפלגת העבודה לכנסת, ישוריין נציג הצעירים בעשירייה השנייה לראשונה בהיסטוריה של המפלגה. בנאומו התייחס ברק לתוכניות המפלגה, שצריכה להתמקד בצעירים, בגמלאים ובעולים, כדי לחזור ולכבוש את השלטון בבחירות הבאות. "צעירים, גמלאים ועולים - אלה שלושת הקהלים שאנחנו צריכים להגיע אליהם, כדי לחזור להוביל את המדינה". בין 150 צירי הוועידה בלטו נציגי המשמרת הצעירה של מחוז הקיבוצים, שהוא המחוז בעל הייצוג הגדול ביותר בוועידת המשמרת. דורון פז, מזכיר המשמרת הצעירה של מחוז הקיבוצים אמר, כי הוא מרוצה מאוד. "זהו מחזה שלא רואים כל יום בבית המפלגה, בעיקר בימים שבהם הרוב הגדול של הצעירים בארץ מתרחק מפוליטיקה".

 

מזכירת מחוז הקיבוצים, חניק מרשק, הדגישה כי בניגוד למה שהיה בוועידה הקודמת, הפעם פעל המחוז לתרגם את גודלו לקבלת ייצוג מרבי של צעירי המחוז בוועידת המשמרת הארצית.

 

במפגש השתתפו, בנוסף לברק, מזכ"ל המפלגה ח"כ איתן כבל, השר יצחק הרצוג, ח"כ אופיר פינס, ח"כ שלי יחימוביץ וח"כ נדיה חילו. ח"כ פינס קרא לאהוד ברק לעמוד בהתחייבות שלו כלפיו, לאחר פרסום דוח וינוגרד ולפרוש מהממשלה. "במעשה זה הציבור יראה במפלגת העבודה אלטרנטיבה שניתן ללכת אחריה", אמר פינס. לאחר הנאומים הצביעו חברי ועידת המשמרת הצעירה בעד התקנון המחודש של המשמרת, כפי שהובא על ידי יו"ר המשמרת הארצית, ערן חרמוני. לאחר ההצבעות התקיים דיון חברתי-כלכלי בהשתתפות ח"כ שלי יחימוביץ. 

להזמנת מינוי ל"הדף הירוק" 03-5632547 
עיתונות קיבוצית


גיליונות אחרונים
ארועים קרובים