מעורבות עכשיו - במה רעיונית בגבים, י"בתניקים בציר פילדלפי ויש עוד תוכניות לאגף המשימות
מעורבות עכשיו

קרני עם-עד


מתוך ויקיפדיה

במה רעיונית בגבים, י"בתניקים בציר פילדלפי * ויש עוד משימות

 

עוד במה רעיונית מבית היוצר של אגף המשימות, הפעם בקיבוץ גבים, התקיימה ביום שישי האחרון. 150 איש, מקיבוצים ומושבים בסביבה, באו לשמוע את ח"כ אבשלום (אבו) וילן ואת האלוף (מיל') גיורא איילנד, לשעבר ראש המועצה לביטחון לאומי. גם נפילת טיל קסאם מאה מטרים ממקום המפגש לא שיבשה את הדברים הנכוחים שנאמרו במפגש אודות ה"מצב" והדרכים לפתרונו.

 

לא רחוק משם נערך השבוע מסע הכנה של שבעים מדריכים בוגרי צבא לקראת כנס בוגרי י"ב של התנועה הקיבוצית, בארגון אגף המשימות, שיתקיים בחנוכה. מסע הי"בניקים יתנהל על ציר פילדלפי, על גבול מצרים. היום הראשון יוקדש לביקור בבה"ד1 "מתוך תקווה שבעוד שנה וחצי-שנתיים יעמדו רבים מהבנים שלנו על מגרש המסדרים שם", אומר יואל מרשק. בשלושת הימים שלאחר מכן צפויים להתארח במסע שר הביטחון עמיר פרץ, אלוף פיקוד הדרום יואב גלנט, ונתן זהבי, שידבר עם בני הקיבוצים על תרבות השלטון ומצב השכבות החלשות בישראל.

 

בתוך כך הושלמו ההכנות של אגף המשימות ל"ועידת העשוקים" של הארגונים החברתיים, שתתקיים בדצמבר מול "ועידת העשירים" ("ועידת ישראל לעסקים" בחסות העיתון "גלובס") - שתתכנס במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל-אביב.


לרכישת מנוי ל"הקיבוץ" התקשרו 03-9309111 

 


מסמכים חדשים בעיתונות תנועתית וכלליתעיתונות קיבוצית


גיליונות אחרונים
ארועים קרובים