קול נקי יותר

קרני עם-עד

 

המטה הקיבוצי של מרצ-יחד יוצא לדרך


גברי ברגיל

"מרצ בשמאל - האדם במרכז". זו תהיה הסיסמה העיקרית שתוביל את קמפיין "מרצ-יחד" במערכת הבחירות. בתוך כך נקבעו גם המטות השונים שיפעלו תחת מטה הבחירות המרכזי של המפלגה. את מטה ההסברה יוביל ח"כ רן כהן; בראש מטה הארגון, שכולל גם את ח"כ אבשלום (אבו) וילן, יעמוד ח"כ חיים (ג'ומס) אורון; ורד דרורי (געש) תרכז את מטה ההסברה בעל-פה (חוגי בית ומפגשים); ובראש המטה ההתיישבותי, שיפעל בעיקר בקיבוצים, יעמוד מזכיר התנועה גברי ברגיל. מלבדו, יפעלו במטה רועי פלד (רכז הוועדה הפוליטית בקיבוץ-הארצי), יוריק הנדל (להבות-הבשן), עמירם טל (עמיר), מירי גורן (נחשון), ובר חפץ (מעברות, אקס נירים).

 

ש: אז מה, הולכים לעצור את הסחף לקדימה?

גברי ברגיל: "ההנחה של כולם היא שאחרי הבחירות ילכו העבודה, מרצ וקדימה לקואליציה משולשת. מתוך ההנחה הזו אנחנו מבקשים לשכנע את חברי הקיבוצים שכל קול למרצ-יחד הוא קול נקי יותר - הן ברמה הכלכלית-חברתית והן ברמה ההתיישבותית. רק לנו יש שני ח"כים מכהנים שצפויים להיבחר מחדש, והם יוכלו לדאוג לאינטרסים הקיבוציים יותר מכל מפלגה אחרת".

 

ש: בחודשיים הקרובים תהיה פחות מזכיר ויותר יו"ר מטה?

אני מתכוון להקדיש לנושא הפוליטי יותר זמן מבעבר, אבל לא על חשבון העיסוק התנועתי. אם עבדתי קודם 14 שעות ביממה, אעבוד עכשיו 17 שעות. העבודה תיעשה ממטה שיתמקם מחוץ לבית התנועה".
 _________


עיתונות קיבוצית


גיליונות אחרונים
ארועים קרובים