דילוג לתוכן העיקרי
fw_before_content
content

תערוכת 'גשרלריה' בפסטיבל "גשרים בנחל" בעמק חפר

רביעי עד שישי | 28 עד 30 באוגוסט: הכניסה לתערוכה ולכל הפסטיבל - חופשית.
האמנים המשתתפים: גיא שמואלי - משמר-השרון | Kenton Tristram | יסמין ורדימון - בת עין החורש | אוצרים: דליה בר-אמוץ ורן ברלב
תמונות ווידיאו מ״מדוזה״ תיאטרון מחול של הכוראוגרפית יסמין ורדימון (בת עין-החורש.( photography: Tristram Kenton ״צילום-על״ במבט מרחפן אל עמק-חפר: גיא שמואלי
״צילום-על״ במבט מרחפן אל עמק-חפר: גיא שמואלי. תמונות ווידיאו מ״מדוזה": Tristram Kenton

במהלך פסטיבל "גשרים בנחל" של המועצה האזורית עמק חפר שיתקיים השבוע בימים רביעי עד שישי (28-30/8), תוצג תערוכת אמנות בנחל אלכסנדר על גשר המיתרים ובסביבתו. 

הגשר המקשר בין שתי גדות הנחל, הוא סמל לשאיפה ליצירת חיבור וקשר בין תרבויות שונות ותפיסות עולם מנוגדות, אך הוא גם מקום מפגש מאתגר שמעורר קונפליקטים ופחדים. בתערוכה יוצגו יצירות הנוגעות בשאלות של זהות אישית וקולקטיבית ליצירת מפגש ותקשורת בין מקום, אנשים ורעיונות שונים.

המים הזורמים תחת הגשר מקשרים אותנו לבעיה הגלובלית של הרס ופגיעה באיכות הסביבה. בתערוכה יוצגו תצלומים של גיא שמואלי (משמר השרון) המציגים מבט על המקום מפרספקטיבות שונות, על הטבע, על החיים כמשל, על שדות העמק, על גדות הנחל וחוף הים, וקטעי וידיאו ותצלומים מהופעות תאטרון המחול ׳מדוזה׳ ו׳פינוקיו׳ של הכוריאוגרפית הבין-לאומית יסמין ורדימון (בת עין החורש), בהן השתקפות הסמל הנשי החזק של מדוזה, של המיתוס והקונוטציות השונות המשתקפים בחיינו העכשוויים. מדוזה מסתבכת בפלסטיק ובהררי הפסולת שמצטברים במי הים. חשיבותו ההיסטורית של המיתוס הימי והרעיון הפילוסופי של ׳ההשתקפות׳ על סביבתנו.

 

מועדי האירוע
מועד תחילת האירוע
מועד סיום האירוע

הודעת סטטוס

Sorry...This form is closed to new submissions.